Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmina 3 nie da się przejść w mniej niż 25 godzin?

37 postów w tym temacie

Grales? To zamilcz.
Tez mam dosc juz wiedzmina wyskakujacego z lodowki, ale twierdzenie, ze jest proporcjonalnie gorsza niz PR jest bledne... bo wtedy gra bylaby totalnym crapem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To zamilcz."
nastolatki rządzą :)

Nadal podtrzymuję, że PR jest słaby - zbyt dużo obiecuje, a gra obroni się sama.
Najpierw info, że wszystkim po równo, później okazuje się, że Xbox dostaje więcej. Po ogłoszeniu dodatków ludzie nie wiedzą, czy będą darmowe - bo wcześniej, że DLC będą darmowe - a teraz, że 25 euro - chociaż pierwsza cena to 17,5 euro (gog.com).

Uważam, że niepotrzebnie mieszają i dział PR nie wyciągnął wniosków z premiery W2.
Ale to tylko moje zdanie - tak, już milknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2015 o 23:42, moonman napisał:

Uważam, że niepotrzebnie mieszają i dział PR nie wyciągnął wniosków z premiery W2.
Ale to tylko moje zdanie - tak, już milknę.


Nie martw się to nie tylko Twoje zdanie o PR z kilometra widać, że CDP ma dziwne podejście do marketingu i miejmy nadzieje, że w końcu coś w tej kwestii poprawią ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym oj chcialbym byc nastolatkiem... :P
Ale fakt, zle napisalem, mniejsza o co mi chodzilo.
Co do DLC- w watku o wiedzminie ktos wrzucal screeny/link/info co CDPR uznaje za DLC a co uznaje za dodatek. I ponoc bylo to dlugo przed ogloszeniem dodatkow (ktore, dla mnie z nazwy, tez sa DLC).

Co do PR- nie powiedzialbym, ze jest slaby. Jest ponownie przesadzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście jeszcze nikt nie każe czytać wszystkich nowych informacjji czy też oglądać filmików z gameplayami z W3 :D np odpuściłem sobie 15 pierwszych minut w grze - zobaczę po premierze, chcę mieć niespodziankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 00:23, Dandzialf napisał:

A co z tym mitycznym 100 godzinnym speedrunem? :D


Też się zastanawiałem, widocznie szybszych testerów zatrudnili :D jeśli zatrudnią jeszcze szybszych to będą mieli problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 23:42, moonman napisał:

"To zamilcz."
nastolatki rządzą :)

Bo one nie znają przekleństw, ja bym ci coś mocniejszego powiedział, ale nie chce dostać degrada :P
Wiesiek 3 rządzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o 100 godzinnym speedrunie chodziło im o przejście całej zawartości gry która bez pośpiechu ma zająć 200h. Rozumiecie mózgi?
Ludzie wszędzie widzą spiseg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 09:17, Adum1 napisał:

Mówiąc o 100 godzinnym speedrunie chodziło im o przejście całej zawartości gry która
bez pośpiechu ma zająć 200h. Rozumiecie mózgi?
Ludzie wszędzie widzą spiseg.


Mówiąc o speedrunie rozmawiamy o speedrunie, a nie o przechodzeniu zawartości.. mózgu. To że nie wiedzą co to speedrun i używają tego określenia stawia ich w jeszcze gorszym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam nikt nie mówi o speed runie. Robiąc główny wątek od a do z daje 25th? To więcej niż oczekiwałem. 100h na normalne przejście gry? Bosko. Zawartości na 200 h. Nieziemsko.
PR mają jaki mają ale jeżeli gra będzie tak dobra jak poprzednie to biorę. Poprzednie tez miały dziki marketing a dowiozły. Wiec się nie martwię. Martwi mnie ze pierwsze edycję zawsze mają tonę błędów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko przedstawia obraz samej gry, że jak na RPG jest dość krótka. Tylko 25 godzin na wątek fabularny i to przy pominięciu dialogów. Reszta to zadania poboczne zapewne coś w rodzaju Topielec ukradł mi szalik - idź go przynieść :)

Hype jest tak nakręcony a w rzeczywistości dostaniemy średniaka. Tak samo było z W2. Istny wstyd REDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Vegost - kiedyś bym Cię zeżarł za takie słowa odnośnie CDPR. Dziś pozostaje mi tylko pokiwać ze smutkiem głową i przyznać Ci rację. Coś się w CDPR skończyło, ale, niestety, nic się (dobrego/lepszego) nie zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To tylko przedstawia obraz samej gry, że jak na RPG jest dość krótka. Tylko 25 godzin
> na wątek fabularny i to przy pominięciu dialogów. Reszta to zadania poboczne zapewne
> coś w rodzaju Topielec ukradł mi szalik - idź go przynieść :)
>
> Hype jest tak nakręcony a w rzeczywistości dostaniemy średniaka. Tak samo było z W2.
> Istny wstyd REDZI.

Akurat zadania poboczne w Wiedźminach na ogół były bardzo ciekawe. Jeżeli uważasz że 25h to mało to jaką grę dał byś za wzór? Skyrim to jakieś 12h normalnego grania góra. Jak omijałem główny wątek i bawiłem się w świecie to z porządną postacią zaliczyłem go w jakieś 5-6h (leciałem na spokojnie od npc do npc). Speedrun tej gry to jakieś 50 minut z tego co pamiętam. Albo i 40. Zresztą nie ma co mierzyć. Fallout 2, jeden z najlepszych gier jakie znam ma speedrun na poziomie kwadransa. Normalna gra wątkiem głównym jak weźmiesz postać z inteligencją i charyzmą też nie trwa długo.

Ja jestem ciekaw czy będą takie sytuacje jak w W2 gdzie wybory sprawiały że omijała Cie zawartość gry. I jestem ciekaw jak w rzeczywistości będzie z wyborami. Czy będą miały takie skutki jak W2.

Bo wszystko mówi nam że będzie dużo. Ale dużo nie zawsze oznacza lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila, to przejscie gry ma trwac minimum 25h, a speedrun 100h?
Czy tylko ja czegos tutaj nie trybie, czy Redzi gubią sie w swoim PR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować