Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmina 3 nie da się przejść w mniej niż 25 godzin?

37 postów w tym temacie

> Mówiąc o 100 godzinnym speedrunie chodziło im o przejście całej zawartości gry która
> bez pośpiechu ma zająć 200h. Rozumiecie mózgi?
> Ludzie wszędzie widzą spiseg.
Tylko, że speedrun to z definicji przejście gry z pominięciem wszystkich opcjonalnych aktywności. Włącznie ze schodzeniem po schodach, jeśli można zeskoczyć obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 23:42, moonman napisał:

Najpierw info, że wszystkim po równo, później okazuje się, że Xbox dostaje więcej. Po
ogłoszeniu dodatków ludzie nie wiedzą, czy będą darmowe - bo wcześniej, że DLC będą darmowe
- a teraz, że 25 euro - chociaż pierwsza cena to 17,5 euro (gog.com).

A teraz podaj link wo wypowiedzi, gdzie CDPR powiedziało:
a) że WSZYSTKIE DLC będą darmowe
b) że zawartość EK między platformami będzie taka sama.

Come one, udowodnij chociaż jeden z tych punktów a stawiam piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 14:21, Henrar napisał:

> Najpierw info, że wszystkim po równo, później okazuje się, że Xbox dostaje więcej.
Po
> ogłoszeniu dodatków ludzie nie wiedzą, czy będą darmowe - bo wcześniej, że DLC będą
darmowe
> - a teraz, że 25 euro - chociaż pierwsza cena to 17,5 euro (gog.com).
A teraz podaj link wo wypowiedzi, gdzie CDPR powiedziało:
a) że WSZYSTKIE DLC będą darmowe
b) że zawartość EK między platformami będzie taka sama.

Come one, udowodnij chociaż jeden z tych punktów a stawiam piwo.


Zrobię to z przyjemnością za niego:

http://www.gram.pl/news/2014/05/20/wiedzmin-3-bez-zawartosci-na-wylacznosc-ktorejkolwiek-z-platform.shtml

W tym newsie pan Iwiński zapewnia że żadnej dodatkowej ekskluzywnej zawartości na jakąkolwiek z platform nie
będzie. Po czym kilka miesięcy później, po ogłoszeniu dodatkowej zawartości do kolekcjonerki na xboxie one:

http://www.gram.pl/news/2014/08/16/edycja-kolekcjonerska-wiedzmin-3-dziki-gon-na-xbox-one-z-ekskluzywnymi-dodatkami.shtml

Przekręca swoje zdanie mówiąc że podtrzymuje je ale uwaga to dotyczy ekskluzywnych DLC. Pan Iwiński wcześniej nie skonkretyzował o jaką zawartość mu chodziło dlatego jak najbardziej nabywcy kolekcjonerek do innych platform mają prawo być oburzeni postawą CDP RED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki - gram Dragon Age:I i mam aktualnie wbite 170 godzin - oczywiście robię wszystkie zadania, oraz "czyszczę" każdy teren do końca. Nię pędzę do przodu jak głupi, czytam teksty, rozkoszuję się grą. Aktualnie zostało mi jeszcze do przerobienia półtora obszaru z podstawki i praktycznie cały z dodatku. Dodatkowo nie kontynuowałem głównej linii fabularnej, co też będzie należało doliczyć. Przypuszczam że 200 godzin powinno pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I widzisz, tutaj popełniłeś błąd - CDPR nigdy nie mówiło o zawartości fizyczniej. Mowa była tylko i wyłącznie o zawartości samej gry. Miało nie być ekskluzywnych DLC (coś jak np. ma Watch Dogs na PS4).
To gracze sami źle zinterpretowali ich wypowiedź. To samo tyczy się DLC - nikt nie mówił, że długie dodatki będą darmowe. Bynajmniej, było wspomniane, że duże dodatki będą płatne. A że gracze przeczytali tylko nagłówek newsa i ogłosili święto, to jest to tylko i wyłącznie ich wina (+ ew. mediów growych) a nie CD Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mówiąc o 100 godzinnym speedrunie chodziło im o przejście całej zawartości gry która
>
> > bez pośpiechu ma zająć 200h. Rozumiecie mózgi?
> > Ludzie wszędzie widzą spiseg.
> Tylko, że speedrun to z definicji przejście gry z pominięciem wszystkich opcjonalnych
> aktywności. Włącznie ze schodzeniem po schodach, jeśli można zeskoczyć obok.

Ale istnieje też taki termin jak "Speedrun 100%", czyli coś o co chodziło REDsom, tylko zapomnieli dodać "100%".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mówiąc o 100 godzinnym speedrunie chodziło im o przejście całej zawartości gry która
>
> > bez pośpiechu ma zająć 200h. Rozumiecie mózgi?
> > Ludzie wszędzie widzą spiseg.
> Tylko, że speedrun to z definicji przejście gry z pominięciem wszystkich opcjonalnych
> aktywności. Włącznie ze schodzeniem po schodach, jeśli można zeskoczyć obok.
Dlatego pan w wywiadzie wyraźnie powiedział, że przechodząc grę pierwszy raz i wykonując wszystkie zadania główne i poboczne, bez żadnych poradników, itp., speedrun zajmie ok. 100h zwyczajnemu graczowi. Że niektórzy wyrwali z tej wypowiedzi jedno słowo "speedrun" i coś sobie uroili, to chyba świadczy jedynie o nich, a nie o wypowiedzi, bo te zwykle trzeba czytać w całości, tak jak z tymi "darmowymi DLC", o których w 2013 roku mówiono jak w rzeczywistości to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 16:04, Henrar napisał:

I widzisz, tutaj popełniłeś błąd - CDPR nigdy nie mówiło o zawartości fizyczniej. Mowa
była tylko i wyłącznie o zawartości samej gry. Miało nie być ekskluzywnych DLC (coś jak
np. ma Watch Dogs na PS4).
To gracze sami źle zinterpretowali ich wypowiedź. To samo tyczy się DLC - nikt nie mówił,
że długie dodatki będą darmowe. Bynajmniej, było wspomniane, że duże dodatki będą płatne.
A że gracze przeczytali tylko nagłówek newsa i ogłosili święto, to jest to tylko i wyłącznie
ich wina (+ ew. mediów growych) a nie CD Projektu.


Pan Iwiński podając wcześniej w obieg informacje nie skonkretyzował jakiej zawartości(w tym wypadku DLC) ani czego dotyczy(samej konkretnie gry), więc gdzie tu nadinterpretacja? Powiedział, cytując z pierwszego linka jaki podałem w poprzednim poście wypowiedź:

" - Nie dostarczymy zawartości na wyłączność dla żadnej z platform, nie będziemy też sztucznie przesuwać terminu wydania gry na żadnej z platform, ponieważ ktoś nam za to zapłaci. To z całą pewnością stałoby w sprzeczności wobec naszych wartości. Nie zrobimy tego - zapewnia."

czy z źródła, którego info pochodzi wypowiedź:

"We''ll not deliver exclusive content to any of the platforms, nor will we artificially delay release of the game on any of the platforms because somebody''s paying us money for that. It''s definitely against our values. We are not doing that."

Ciekawe ile jeszcze takich nieskonkretyzowanych wypowiedzi ich PR podał do wiadomości, po których będą musieli przepraszać lub uściślać?

Co do DLC - tu się zgodzę, Marcin Iwiński blisko 2 lata temu sam wypowiedział się na ten temat i wskazał że za większe kilkunastogodzinne dodatki ceną uczciwą będzie 15-20$. Szkoda tylko że ogłosili dodatki miesiąc przed premierą budząc u mnie w tym niesmak tym że przekładali premierę już 2 razy a przy pierwszym przekładaniu obiecywali że kolejnej obsuwy już nie będzie. Skoro dodatki mają być wydane w październiku i w przyszłym roku mogli je zapowiedzieć miesiąc przed wydaniem pierwszego we wrześniu, podobnie jak Bethesda zrobiła to z Dawnguardem, zapowiadając dodatek w maju(pół roku od premiery gry) a wydając go w czerwcu. I przy okazji - nie, nie wierzę żeby wycieli kawałek gry teraz po to ażeby go wydać kilka miesięcy później. Mogliby po prostu przestać dzielić skórę na niedźwiedziu zanim wydadzą podstawową wersję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem i czekam z wypiekami na gre jaka by nie była będę fanboyem po grób:).
Ale tego kitu z długością gier to już się nasłuchałem tyle że naprawde mogliby dać sobie spokój. Zazwyczaj łączny czas przejścia podany przez twórców można obciąć o 1/3 a w wielu przypadkach o połowe. Nie mówiąc już o speedrunach:)

Nie zmienia to faktu, że gra będzie miała minimum te 50+h zabawy co dla mnie jest więcej niż zadowalające i z moim trybem życia będę w to grał miesiąc jak nie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 18:29, Ice-1977 napisał:

Nie ważne ile godzin,to nie istotne.Nie mam zamiaru śpieszyć się w przejściu tego arcydzieła!


Skąd wiesz, że arcydzieła? Gra jeszcze nie wyszła, może będzie słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie ważne ile godzin,to nie istotne.Nie mam zamiaru śpieszyć się w przejściu tego
> arcydzieła!
>
> Skąd wiesz, że arcydzieła? Gra jeszcze nie wyszła, może będzie słaba.
> > Nie ważne ile godzin,to nie istotne.Nie mam zamiaru śpieszyć się w przejściu tego
> arcydzieła!
>
> Skąd wiesz, że arcydzieła? Gra jeszcze nie wyszła, może będzie słaba.

Po prostu czytam i oglądam wszystko co związane z W3.Gram w gry 17 lat.To intuicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 20:48, Feallan napisał:

Skąd wiesz, że arcydzieła? Gra jeszcze nie wyszła, może będzie słaba.

Będzie mega dobra, zobaczysz, ja zagram w nią na pewno!!! Wiesiek 3 rządzi!! Pozdrawiam kumatych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 godziny 24 minuty - spokojne przejście gry bez pomijania scenek oraz z wieloma misjami pobocznymi; poziom 33 na 60, więc pewnie zostało jeszcze wiele misji, ale po przeklikaniu wszystkich scenek (jest ich tak dużo, że W3 przypomina film) i bez zadań pobocznych grę można przejść dwa razy szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować