Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z GTA V na PC: Sześć powodów, dla których warto było poczekać dłużej

21 postów w tym temacie

Skąd ja to znam?Chyba Rockstar jest w dobrej formie, bo dzień bez informacji o GTA to dzień stracony! :D.Ale to jest najmniej ważne.Byle do wtorku i przekonamy się o co było tyle hałasu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypuścić jedną grę w trzech odległych oknach wydawniczych - więcej reklam, więcej hype'u. ;d

Poza tym długowieczność "czwórki"? Przecież to wymaga badziewiastego GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam już powoli dostawać mdłości od tej podnietki wtórną, przereklamowaną gierką, która pod względem niezasłużonej ekscytacji i niespełnionych obietnic przeskoczyła nawet Destiny. niedługo strach będzie lodówkę otworzyć, bo wyskoczy na mnie jakiś gadżet z GTA V. rozważałem nawet zakup tej gry, by dowiedzieć się o co cały ten cyrk, ale jak poczytałem o elementach gameplay-u, to zwątpiłem. ABSOLUTNE ZERO innowacji, ciekawych trybów gry, czy oryginalnej fabuły. i pomyśleć, że Rockstar wydał setki milionów dolarów na grę, która jest mniej oryginalna od takich staroci jak Saints Row, czy Just Cause.

klap, klap, klap (czytaj: wolne, pełne pogardy oklaski)

chociaż, z drugiej strony jest i przerażająca myśl - jak "popularność" GTA V, Call of Duty, czy serii Battlefield to świadczy o graczach i poziomie ich wymagań, skoro kupują takie odgrzewane kotlety. naprawdę przerażająca myśl, że za parę lat będzie GTA XXXV i Call of Duty UltraMegaHyperSuperTurbo Warfare, i dalej będą wykupywane na pniu, mimo, że poza kosmetycznymi zmianami będą to te same gry... brrr. wracam do Human Revolution. przez to całe myślenie o GTA muszę zagrać w coś ambitniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 13:53, Maciejus92 napisał:

Pierwszy raz widzę tak potężną machinę marketingową dla dwuletniej gry :D


Ja się zastanawiam czy czasem podobnej nie było np. w przypadku Dark Souls wychodzącego na PC. Mogę się mylić, ale też o kilkuletniej grze było dość głośno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj. Przeciez wiadomo ze nie ZADNEGO powodu dla ktorego warto bylo czekac. Rockstar chcialo sprzedac jak najwiecej egzemplarzy i zostawilo PCeta na koniec. Tlumaczenie tym "ze optymizacja, grafika, fpp" to bujdy by mydlic oczy.
Mogli zaczac od wersji PC, dodac te wszystkie duperelki a pozniej wydac na konsole...
ALE NIE! Trzeba KABZE napchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zaczynam już powoli dostawać mdłości od tej podnietki wtórną, przereklamowaną gierką,
> która pod względem niezasłużonej ekscytacji i niespełnionych obietnic przeskoczyła nawet
> Destiny. niedługo strach będzie lodówkę otworzyć, bo wyskoczy na mnie jakiś gadżet z
> GTA V. rozważałem nawet zakup tej gry, by dowiedzieć się o co cały ten cyrk, ale jak
> poczytałem o elementach gameplay-u, to zwątpiłem. ABSOLUTNE ZERO innowacji, ciekawych
> trybów gry, czy oryginalnej fabuły. i pomyśleć, że Rockstar wydał setki milionów dolarów
> na grę, która jest mniej oryginalna od takich staroci jak Saints Row, czy Just Cause.
>
> klap, klap, klap (czytaj: wolne, pełne pogardy oklaski)
>
> chociaż, z drugiej strony jest i przerażająca myśl - jak "popularność" GTA V, Call of
> Duty, czy serii Battlefield to świadczy o graczach i poziomie ich wymagań, skoro kupują
> takie odgrzewane kotlety. naprawdę przerażająca myśl, że za parę lat będzie GTA XXXV
> i Call of Duty UltraMegaHyperSuperTurbo Warfare, i dalej będą wykupywane na pniu, mimo,
> że poza kosmetycznymi zmianami będą to te same gry... brrr. wracam do Human Revolution.
> przez to całe myślenie o GTA muszę zagrać w coś ambitniejszego

Proponuje wracać do swoich tytułów które górują nad tymi której wymieniłeś i się nimi zachwycać. Dla innych odgrzewany kotlet dla innych nowość, jak trudno Ci to pojąć nie włączaj kompa do wtorku albo omijaj wszelakie fora. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 18:12, Blutoniumboy napisał:

Zaczynam już powoli dostawać mdłości od tej podnietki wtórną, przereklamowaną gierką,
która pod względem niezasłużonej ekscytacji i niespełnionych obietnic przeskoczyła nawet
Destiny. niedługo strach będzie lodówkę otworzyć, bo wyskoczy na mnie jakiś gadżet z
GTA V. rozważałem nawet zakup tej gry, by dowiedzieć się o co cały ten cyrk, ale jak
poczytałem o elementach gameplay-u, to zwątpiłem. ABSOLUTNE ZERO innowacji, ciekawych
trybów gry, czy oryginalnej fabuły. i pomyśleć, że Rockstar wydał setki milionów dolarów
na grę, która jest mniej oryginalna od takich staroci jak Saints Row, czy Just Cause.

klap, klap, klap (czytaj: wolne, pełne pogardy oklaski)

chociaż, z drugiej strony jest i przerażająca myśl - jak "popularność" GTA V, Call of
Duty, czy serii Battlefield to świadczy o graczach i poziomie ich wymagań, skoro kupują
takie odgrzewane kotlety. naprawdę przerażająca myśl, że za parę lat będzie GTA XXXV
i Call of Duty UltraMegaHyperSuperTurbo Warfare, i dalej będą wykupywane na pniu, mimo,
że poza kosmetycznymi zmianami będą to te same gry... brrr. wracam do Human Revolution.
przez to całe myślenie o GTA muszę zagrać w coś ambitniejszego


Bardzo madre stwierdzenia. Tez tak uwazam. Mowie stanowczo nie ROCKSTAR i NIE GTA.
Dzieki nam pcetowcom udalo im sie stworzyc serie GTA a teraz xx**xxx nas w **** wydaja odgrzewany kotlet po 2 latach i wiekszosc osob klaszcze. Ale trzeba byc owieczka.
[m-G.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 20:11, latouffe napisał:

Bardzo madre stwierdzenia. Tez tak uwazam. Mowie stanowczo nie ROCKSTAR i NIE GTA.
Dzieki nam pcetowcom udalo im sie stworzyc serie GTA a teraz xx**xxx nas w **** wydaja
odgrzewany kotlet po 2 latach i wiekszosc osob klaszcze. Ale trzeba byc owieczka.
[m-G.]

Ostrzegaliśmy byś nie nadużywał wulgaryzmów? Ostrzegaliśmy. A ''wykropkowanie'' fragmentu słowa nie zmienia tu wiele. A zatem degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zaczynam już powoli dostawać mdłości od tej podnietki wtórną, przereklamowaną gierką,
> która pod względem niezasłużonej ekscytacji i niespełnionych obietnic przeskoczyła nawet
> Destiny. niedługo strach będzie lodówkę otworzyć, bo wyskoczy na mnie jakiś gadżet z
> GTA V. rozważałem nawet zakup tej gry, by dowiedzieć się o co cały ten cyrk, ale jak
> poczytałem o elementach gameplay-u, to zwątpiłem. ABSOLUTNE ZERO innowacji, ciekawych
> trybów gry, czy oryginalnej fabuły. i pomyśleć, że Rockstar wydał setki milionów dolarów

Już było sporo gier co zmieniły całą mechanikę gry po udanej pierwszej czy 2 części, a kolejna po zmianach okazała się gniotem. Ja przykładowo po GTA3 nie mogę ścierpieć każdej kolejnej części. Piątkę pożyczyłem od kumpla na ps4, ale po niecałych kilku minutach odechciało mi się grać. Klimat mi nie podszedł. Podobnie z FarCry 3 dla mnie ta gra nie istnieje. FarCry 4 mimo że system gry to odświeżony kotlet jak wszyscy gadają to otoczenie i główna postać od razu do mnie przemówiła. W soulsach masz podobnie mechanika to w sumie ciągle to samo, nieskomplikowana a jedyne czego gra od ciebie wymaga to myślenia i refleksu.

Druga sprawa kogo obchodzi kto co kupuje. Ja czasem bym chciał by ktoś poodświeżał w nowej szacie graficznej tytuły takie jak np Arcanum czy gry z PSX i Ps2 i bym grał w te odświeżone kotleciki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdym temacie dot. odświeżania gier / wydawania ich na nowe platformy, tak i tutaj muszą się odezwać osoby, które mają problem ze zrozumieniem, że taki "odgrzewany kotlet" może być dla kogoś pierwszą okazją do zagrania w GTAV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zaczynam już powoli dostawać mdłości od tej podnietki wtórną, przereklamowaną gierką,
> która pod względem niezasłużonej ekscytacji i niespełnionych obietnic przeskoczyła nawet
> Destiny. niedługo strach będzie lodówkę otworzyć, bo wyskoczy na mnie jakiś gadżet z
> GTA V. rozważałem nawet zakup tej gry, by dowiedzieć się o co cały ten cyrk, ale jak
> poczytałem o elementach gameplay-u, to zwątpiłem. ABSOLUTNE ZERO innowacji, ciekawych
> trybów gry, czy oryginalnej fabuły. i pomyśleć, że Rockstar wydał setki milionów dolarów
> na grę, która jest mniej oryginalna od takich staroci jak Saints Row, czy Just Cause.
>
> klap, klap, klap (czytaj: wolne, pełne pogardy oklaski)
>
> chociaż, z drugiej strony jest i przerażająca myśl - jak "popularność" GTA V, Call of
> Duty, czy serii Battlefield to świadczy o graczach i poziomie ich wymagań, skoro kupują
> takie odgrzewane kotlety. naprawdę przerażająca myśl, że za parę lat będzie GTA XXXV
> i Call of Duty UltraMegaHyperSuperTurbo Warfare, i dalej będą wykupywane na pniu, mimo,
> że poza kosmetycznymi zmianami będą to te same gry... brrr. wracam do Human Revolution.
> przez to całe myślenie o GTA muszę zagrać w coś ambitniejszego

No tak bo tryb FPP i tryb multiplayer z prawdziwego zdarzenia, heisty etc to przecież żadne innowacje.
To tak jak z Call of Duty, skoro się sprzedaje i to dobrze to po kiego grzyba ryzykować i wprowadzać jakieś skomplikowane zmiany w mechanice toż to strzał w stope jest, i o ile nie widzę sensu w kupowaniu jakielkowiek z nowych części CoD czy Assassins Creed tak tutaj wcale nie czuje wtórności, może dla tego że nie klepią kolejnych części co rok, albo gra po prostu jest bardzo dobra.

Nie rozumiem też narzekań że gra ma x lat i teraz próbują ją wcisnąć ponownie, to jest takie dziecinne i amatorskie że brak mi słów. Po pierwsze nie chcesz to nie kupuj, nikt niczego Ci nie wciska, po drugie ktoś kto nie miał okazji grać w GTA V bo nie ma konsoli może teraz to zrobić i raczej nie będzie grał z grymasem na twarzy bo gra ma już 2 lata, jak dla mnie to jest premiera nowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie!
Chciałbym zaprosić Was na miesiąc GTA V na moim kanale: [m-Z]. Jeżeli oglądacie streamy, to zapewne macie już jakichś ulubionych streamerów, jednakże zachęcam do otwarcia się na nowe doznania i spróbowania czegoś innego.
Nie będę tracił Waszego czasu na to by opowiadać kim jestem, jaki jest mój kanał i jakie mam doświadczenia z e-sportem itp. po prostu przyjdźcie i sami oceńcie. Co mogę dodać tylko to to, że utrzymuję doskonały kontakt z widzami i jestem w stanie rozmawiać na dowolny temat, nie tylko związany z grami. Jeżeli będzie duża ilość oglądających to prawdopodobnie stworzę giveaway na kopię GTA 5!
Jeżeli chodzi o GTA V to planuję 24-godzinny stream prawdopodobnie jutro albo pojutrze, w celu szybkiego ale dogłębnego przejścia singla, a następnie przez miesiąc aż do premiery Wiedźmina 3 będę doskonalił swoje umiejętności w trybie ONLINE.
Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować