Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zbliżają się betatesty nowego dodatku do Path of Exile

6 postów w tym temacie

"do gry dodanych zostanie 70 nowych umiejętności"
A nie unikatowych przedmiotów? Jeszcze wszystkich dostępnych informacji nie ogarnąłem do końca, ale wydaje mi się, że chodzi tu o unikaty, wym bardziej, że sami wcześniej wspominacie o 13 skill gemach. :P
Natomiast sam dodatek będzie potężny - tyle nowych rzeczy, że naprawdę się doczekać nie mogę. :) A jeszcze nie wszystko zostało ujawnione, nie wiadomo na przykład, na czym będą polegać nowe ligi.
Jeśli ktoś chce się nieco więcej dowiedzieć na temat, to tutaj jest zbiór newsów o The Awakening: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1242809.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "do gry dodanych zostanie 70 nowych umiejętności"
> A nie unikatowych przedmiotów? Jeszcze wszystkich dostępnych informacji nie ogarnąłem
> do końca, ale wydaje mi się, że chodzi tu o unikaty, wym bardziej, że sami wcześniej
> wspominacie o 13 skill gemach. :P
> Natomiast sam dodatek będzie potężny - tyle nowych rzeczy, że naprawdę się doczekać nie
> mogę. :) A jeszcze nie wszystko zostało ujawnione, nie wiadomo na przykład, na czym będą
> polegać nowe ligi.
> Jeśli ktoś chce się nieco więcej dowiedzieć na temat, to tutaj jest zbiór newsów o The
> Awakening: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1242809.

Oczywiście, że przedmioty! Coś mi te umiejętności w głowie zostały, mimo że pisałem już o czymś innym. Poprawione. Dzięki za czujność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się najbardziej cieszę, że w końcu postanowili coś zrobić z desync''iem, bo przy moim połączeniu praktycznie uniemożliwiało mi to grę, już wolę mieć opóźnienia w tym co robię, ale na bieżąco widzieć co się dzieje i choćby z opóźnieniem, a móc zareagować, bo w tej chwili to mam po prostu teleporty w najgorszych możliwych momentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować