Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z GTA V na PC: Tryb online i skoki

27 postów w tym temacie

"No ile można czytać o tym GTA, boje się otworzyć lodówkę"


Żartowałem, jaram się jak Rzym tralalalala, swoje 1piniundze zarobie napadając na monopolowe sklepy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2015 o 13:51, Barnette napisał:

> Oby sterowanie samolotami i helikopterami nie było skopane jak w GTA IV i GTA SA

A co było nie tak?


W GTA4 sterowanie heli było skopane w dodatku za pomocą klawiatury numerycznej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2015 o 14:42, Prince_Miki napisał:

Generalnie w "czwórce" helikopterami steruje się bardzo ociężale i nietrudno o katastrofę,
więc to raczej o to chodziło.


Dokładnie oto.

Mam pytanie, czy na starcie można kupić sobie jakąś nore czy trzeba mieć konkretny lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2015 o 14:48, Liptox napisał:

Mam pytanie, czy na starcie można kupić sobie jakąś nore czy trzeba mieć konkretny lvl?


Jeżeli będziesz miał kasę... z tego co pamiętam, to ceny apartamentów zaczynają się od 200 tyś.Garaże są troszkę tańsze.

Ogólnie, to jestem ciekaw jakie zabezpieczenia zastosuje Rockstar w Online ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2015 o 15:18, Hepe napisał:

> Mam pytanie, czy na starcie można kupić sobie jakąś nore czy trzeba mieć konkretny
lvl?

Jeżeli będziesz miał kasę... z tego co pamiętam, to ceny apartamentów zaczynają się od
200 tyś.


No właśnie kasa będzie i to sporo bo 500k :P i na starcie chciałbym to zainwestować w jakieś super mieszkanko gdzieś na uboczu(marzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2015 o 14:42, Prince_Miki napisał:

Generalnie w "czwórce" helikopterami steruje się bardzo ociężale i nietrudno o katastrofę,
więc to raczej o to chodziło.


No w czwórce rzeczywiście helikopterami sterowało się dość ciężko i jeżeli dobrze pamiętam to w V jest chyba trochę łatwiej w tej kwestii, choć nie jakoś bardzo znacząco. No, ale SA? Przecież tam helikoptery były lekkie jak piórka.

Dlatego też wnioskuję, że komuś tu chodziło raczej o kwestie sterowania, ale przecież wszystko można skonfigurować tak jak się chce...

A co do zabezpieczeń w online. Najlepiej by było jakby dane odpowiadające za wykonywane czynności stały po stronie serwera. Wtedy w teorii nie powinno dać się cheatować tak samo jak np. w World of Tanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2015 o 15:37, KiValasZtaZ napisał:

Polecam się zapoznać: http://gta.wikia.com/Safehouses_in_GTA_Online zaczynam żałować
że wypiąłem się na pre-ordery bo zanim uciułam (w online) to trochę minie ;___;


Zawsze możesz zamówić :P
Dzięki za linka, przeglądam te domy i kurka wodna trochę jest, i teraz kupić 1 dom ale porządny czy może 2 średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Polecam się zapoznać: http://gta.wikia.com/Safehouses_in_GTA_Online zaczynam żałować
>
> > że wypiąłem się na pre-ordery bo zanim uciułam (w online) to trochę minie ;___;
>
>
> Zawsze możesz zamówić :P
> Dzięki za linka, przeglądam te domy i kurka wodna trochę jest, i teraz kupić 1 dom ale
> porządny czy może 2 średnie.

Skończyłem "piątkę" dwa razy na xboxie 360 i powiem że

Spoiler

GTA V jest tak zaprojektowane żeby nie mieć zbyt dużo sosu przez większość gry. Spodobało mi się to ubóstwo.

Co do mieszkań - nie odpowiem Ci bo live mi się skończył zanim osiągnąłem coś sensownego :)
Spoiler

I mała porada dla pecetowców którzy mogą tego nie wiedzieć - zainteresujcie się giełdą dopiero po ukończeniu fabuły (beka z piratów bo giełda BAWSAQ wymaga połączenia z internetem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, to w multi rozwija się swoją postać? I trzeba na to kasę wydawać? Zaczynam się obawiać, że wcale nie pogram w multi więcej niż w GTA IV (gdzie praktycznie nic nie grałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 11:56, Ecko09 napisał:

Zaraz, to w multi rozwija się swoją postać? I trzeba na to kasę wydawać?


Tak, oczywiście mowa tu o wirtualnych $$ zarobionych w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować