Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa galeria z GTA V tuż przed premierą gry na PC

13 postów w tym temacie

> Jutro premiera?
> To się zaczną lamenty na forach że mi nie działa a optymalizacja nieobecna :D :D :D

To nie jest powód do śmiechu, było tak przy IV części i zapewne będzie tak przy części V. Trend wypuszczania gry, która jest według twórców wspaniała, ale już nie jest zoptymalizowana bądź w ogóle się nie włącza, oczywiście tylko małemu odsetkowi ludzi -.- (Ubisoft i AC:U) jest coraz bardziej popularny. Według dev i wydawców dewiza "do wesela się zagoi" również może zagościć w branży growej.

Malpka21 <--- tak samo mówili przy IV części, zobaczymy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jutro premiera?
> To się zaczną lamenty na forach że mi nie działa a optymalizacja nieobecna :D :D :D
Gra ma być świetnie zooptymalizowana, więc nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jutro premiera?
> > To się zaczną lamenty na forach że mi nie działa a optymalizacja nieobecna :D :D
> :D
>
> To nie jest powód do śmiechu, było tak przy IV części i zapewne będzie tak przy części
> V. Trend wypuszczania gry, która jest według twórców wspaniała, ale już nie jest zoptymalizowana
> bądź w ogóle się nie włącza, oczywiście tylko małemu odsetkowi ludzi -.- (Ubisoft i AC:U)
> jest coraz bardziej popularny. Według dev i wydawców dewiza "do wesela się zagoi" również
> może zagościć w branży growej.
>
> Malpka21 <--- tak samo mówili przy IV części, zobaczymy jutro.
Taka firma jak Rockstar nie może sobie pozwolić drugi raz na ten sam błąd. Prawdopodobnie będzie zoptymalizowane jak Max Payne 3. Nie po to przesuwali tyle razy premierę by wydać shit, gracze by ich zabili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować