Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zobacz nowe screeny w rozdzielczości 4K

25 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2015 o 11:29, Cykada85 napisał:

Ciekawe komu ruszy gameplay z 4k? ;)

Komuś, kto będzie miał Titan X, albo i przynajmniej dwa jak chce pograć z ubersamplingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanciasto to jakoś wygląda i słabo. Drzewa na 1 screenie takie jakieś słabe textury mają, wilki kwadratowe i koleś z którym Gerwant się bije wygląda jak Wiewióra od Yorwetha z W2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kanciasto to jakoś wygląda i słabo. Drzewa na 1 screenie takie jakieś słabe textury mają,
> wilki kwadratowe i koleś z którym Gerwant się bije wygląda jak Wiewióra od Yorwetha z
> W2.
To zatrudnij się w CDP RED i zrób lepszą grafikę jak taki mądry, tylko wybrzydzać umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Kanciasto to jakoś wygląda i słabo. Drzewa na 1 screenie takie jakieś słabe textury
> mają,
> > wilki kwadratowe i koleś z którym Gerwant się bije wygląda jak Wiewióra od Yorwetha
> z
> > W2.
> To zatrudnij się w CDP RED i zrób lepszą grafikę jak taki mądry, tylko wybrzydzać umie.
>

Zawsze mnie śmieszą ludzie, którzy na wszelaką krytykę odpowiadają ,,to zrób lepiej, a nie krytykujesz''''. To jest chyba najgłupsza możliwa odpowiedź. Idąc takim tokiem rozumowania, przeciętny gracz nie ma prawa krytykować gier, tylko na klęczkach dziękować twórcom, bo przecież sam takiej gry nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 11:51, Paoro napisał:

To zatrudnij się w CDP RED i zrób lepszą grafikę jak taki mądry, tylko wybrzydzać umie.

Każdy odbiorca ma prawo mieć swoją opinię. Jak widać, drzewa rzeczywiście są kanciaste. Czy komuś to przeszkadza, to jego indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kanciasto to jakoś wygląda i słabo. Drzewa na 1 screenie takie jakieś słabe textury mają,
> wilki kwadratowe i koleś z którym Gerwant się bije wygląda jak Wiewióra od Yorwetha z
> W2.
Nie widzę kantów. Wilki są na statycznym zdjęciu, więc to normalne ze ich zatrzymana w ruchu sierść nadaje im taki wygląd. Wszystko wygląda pięknie. Szczęśliwi ludzie tacy jak ja, którzy najwyraźniej mają zbyt słaby zmysł plastyczny, żeby widzieć tu coś słabego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak widzę ten hejt na ten downgrade cały, a mnie to w ogóle nie przeszkadza.
1. I tak nie zagram na maksymalnych ustawieniach.
2. Zdecydowana większość osób nie zagra na nich.
3. Ustawienia średnie lub zmieszanie średnich z wysokimi to max na co większość osób sobie pozwoli.
4. Wymiotować się chce już od tego całego hejtu. Jeśli gra nie dostarcza wam przyjemności, bo ma parę kantów tu i ówdzie, nie ma super nieba czy wody albo ma brzydki listek trawska, którym Geralt podciera sobie to i owo po czynności w krzaku to ja już nie wiem czego wy chcecie. Jeśli gra mi dostarczy gameplay taki, jak być powinien, jeśli zadań będzie dużo i fabuła da radę to nawet na najniższych bym grał.

A teraz idę, bo mnie zbijecie, zhejtujecie i spalicie na stosie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 12:04, hans_olo napisał:

> To zatrudnij się w CDP RED i zrób lepszą grafikę jak taki mądry, tylko wybrzydzać
umie.
Każdy odbiorca ma prawo mieć swoją opinię. Jak widać, drzewa rzeczywiście są kanciaste.
Czy komuś to przeszkadza, to jego indywidualna sprawa.

O to chodzi, że to zwykły hejt nie mający żadnego uzasadnienia, na ten moment to najlepsza gra tego typu na świecie i BASTA!! kto uważa inaczej ma wybujałą wyobraźnie, może i za 10 lat miałoby to uzasadnienie, biorąc pod uwagę rozwój na przestrzeni ostatnich lat, ale teraz obiektywnie rzecz biorąc gra wygląda pięknie i jestem dumny z tego, że to Polacy zrobili najbardziej oczekiwaną grę 2015 roku. Możecie sobie pisać co chcecie ale po mnie to spływa, także heeeelllooo!!! Mam to gdzieś i większość graczy tak jak ja będzie szcześliwych grając w nowego Wieśka, a ci co teraz tak hejtują to pewnie nawet nie mają kompa by im poszedł stąd ten krzyk - nie mogę zagrać sam bo mój komp jest do bani to chociaż pohejtuje i obrzydzę innym. Fakt jest taki, że jak taki hejter będzie miał okazję zagrać na minimalnych za ileś tam lat w Wieśka to też będzie się cieszył, no ale że teraz w premierę nie będzie mógł to hejtuje. Także pisz co chcesz, prowokuj, dla mnie wszystko jest jasne ;) Pozdr. kumatych i obiektywnych forumowiczów. Wiesiek 3 rządzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Paoro

Tymi dwoma komentarzami udowodniłeś żeś dzieciak...

"Jest tak i tak bo ja tak mówię i wszyscy mają się ze mną zgadzać! Czemu? Bo tak mówię! Kto myśli inaczej, ten jest gupi! A jak się ze mną nie zgodzicie, to zacznę krzyczeć i tupać nóżkami, bo moja racja jest najmojsza i nikt nie ma prawa do własnego zdania!".

Do tego wyraźnie nie odróżniasz krytyki od hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosztem rozdzielczości mogliby podrasować graficzkę albo chociaż zrobić tą animacje tego Geralta lepszą i nie mowie o walce tylko bieganie, jakoś nie daje mi to spokoju jak z kijem w d. ale się nie czepiam, może gra bedzie spoko. Proponuje ogolnie na przyszlosc RPG-a w tym swiecie ale juz nie Geraltem tylko nieznanym gosciem ze bedzie mozna grac stricte czarodziejem np. troszke wiecej urozmaicen, bo jak dla mnie wczesniejsze gry byly na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 15:21, Paoro napisał:

O to chodzi, że to zwykły hejt nie mający żadnego uzasadnienia, na ten moment to najlepsza
gra tego typu na świecie i BASTA!! kto uważa inaczej ma wybujałą wyobraźnie,


A przepraszam gdzie kolega gral, ze twierdzi iz to najlepsza z gier? Czy moze mamy tutaj, tak popularne wsrod fanbojów, wrozenie z fusów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 19:33, TigerXP napisał:

> O to chodzi, że to zwykły hejt nie mający żadnego uzasadnienia, na ten moment to
najlepsza
> gra tego typu na świecie i BASTA!! kto uważa inaczej ma wybujałą wyobraźnie,

A przepraszam gdzie kolega gral, ze twierdzi iz to najlepsza z gier? Czy moze mamy tutaj,
tak popularne wsrod fanbojów, wrozenie z fusów?


Śmiem twierdzić że zabłądził tu z oficjalnego forum gry, tam pełno takich "znafcuf".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani krytyka, ani zachwyty nad grą są totalnie bez sensu, bo do premiery jeszcze ponad miesiąc :D Na razie tak naprawdę nic o grze nie wiemy, bo i tak najważniejsza będzie grywalność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 21:59, pawbuk napisał:

Ani krytyka, ani zachwyty nad grą są totalnie bez sensu, bo do premiery jeszcze ponad
miesiąc :D Na razie tak naprawdę nic o grze nie wiemy, bo i tak najważniejsza będzie
grywalność :D


Klimat i fabuła..to jest w erpegach najważniejsze ;) a nie piksele na drzewkach 😱😆
Do maja juz tuż tuż 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie, ze dorosly uzytkownik (oryginalny Paoro ;) ) dal passy do konta swojemu dziecku... i dlatego posty sa, jakie sa. Co do tych grafik/screenow- jedyne co mi nie podpasowalo, to te ee wilkoniedzwiedzie. Jakies takie.. niewyrazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 15:21, Paoro napisał:

O to chodzi, że to zwykły hejt nie mający żadnego uzasadnienia, na ten moment to najlepsza
gra tego typu na świecie i BASTA!!


Czlowieku przeciez Ty nawet w nia nie grales, wiec jak mozesz twierdzic ze to najlepsza gra? Poza tym tematem jest 4k tutaj wiec ludzie maja prawo do krytyki w tym wzgledzie. Nie oznacza to ze cala gra jest do bani albo ze nie beda w to grali bo drzewa sa kanciate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować