Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na PC – premiera już dziś! Co warto wiedzieć?

51 postów w tym temacie

Chyba po prostu kupię pudełkową wersję na ps4 i nie będę się martwił tymi social clubami i innymi bzdetami, z których i tak nie będę korzystał. Przy tak złożonej grze, online jest mi do niczego niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I chyba masz rację... Ja od 1 w nocy walczę z grą i do tej pory nie udało mi się jej uruchomić :) Ciągle sypie błędami, a to brak połączenia, a to jakiś losowy error, a to nagle mi wywala prawie 3gb plików i każe ściągać od nowa. Problem w tym, że pobiera je z prędkością 50KB/s (łącze 60mb/s), lub zrywa połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pamiętajcie również, że w przypadku zakupu pudełkowej wersji gry należy pobrać grę za pośrednictwem Rockstar Warehouse. Dopiero wtedy trzeba podpiąć GTA V do własnego konta w Social Club."
nie rozumiem, dlaczego mam pobierać skoro mam na dvd?
rozumiem łatki czy coś ale całość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 13:40, FAILoZOFF napisał:

"Pamiętajcie również, że w przypadku zakupu pudełkowej wersji gry należy pobrać grę za
pośrednictwem Rockstar Warehouse. Dopiero wtedy trzeba podpiąć GTA V do własnego konta
w Social Club."
nie rozumiem, dlaczego mam pobierać skoro mam na dvd?
rozumiem łatki czy coś ale całość?


Źle ujęte. Można, ale nie trzeba. Trzeba jednak i tak pobrać 5GB DLC, którego nie ma na płytach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu 7 płyt, wszystko fajnie uruchamia się Launcher i każe pobierać jeszcze 5 GB. Wszystko fajnie tylko prędkość jest po po prostu dramatyczna 40 / 60 max... a neta mam 100 mb/s
Na dodatek bardzo często rozłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o to, że jeżeli nie masz napędu lub nie chce Ci sie instalować z płyt, to możesz poprzez Rockstar Warehouse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar po raz kolejny udowodnił, że PC ich przerastają. Ściąganie z ich launchera trwa wieki, ale nawet po paru dniach zasysania gra nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej poczekać tydzień, albo dwa i uniknąć tego całego cyrku. Najśmieszniejsze jest to, że gra na starcie musi pobrać patcha 5gb, który ściąga się z żałosną prędkością, a na końcu może się okazać że gta się nie odpala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. dlaczego się nie odpala? Właśnie mnie poważnie wystraszyłeś. Mój komp raczej nie będzie miał problemów aby udźwignąć grę na średnich/wysokich, a nie chcę jakichś nieprzewidzianych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na innych stronach (nie na gramie), sporo ludzi pisze, że po pobraniu patcha, gra zaczyna im się odpalać i nic się nie dzieje, albo pokazuje się czarny ekran, po chwili znika i też się nic nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 14:52, Liptox napisał:

A na konsoli to może co było? wszystko chodziło bez zgrzytu? było tak samo, tak wiece
nie panikować.

Jakoś nie miałem problemu na konsoli w dniu premiery xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 15:02, Kubson023 napisał:

> A na konsoli to może co było? wszystko chodziło bez zgrzytu? było tak samo, tak
wiece
> nie panikować.
Jakoś nie miałem problemu na konsoli w dniu premiery xD


Tak samo jak nie którzy nie mają problemu na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować