Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oddworld: Abe`s Exoddus doczeka się wersji HD

8 postów w tym temacie

Nooo, to jeszcze remake Munch''s Oddysee i Stranger''s Wrath i będą się mogli wziąć za nową grę... A nie, sorry, bo akurat wtedy przyjdzie czas na remake New''N''Tasty...
Taa, złośliwy jestem... Ale może by tak nową grę z Oddworld Quintology a nie odgrzewanie kotletów, drodzy developerzy?

A swoją drogą, to na pewno screen z Exoddusa? Bo nie bardzo kojarzę, z jakiego obszaru to jest, bardziej mi to wygląda na Scrabanię lub Paramonię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, przynajmniej o SW. Tylko że tam aż takiego skoku jakościowego jak AO -> N''N''T nie ma, poza tym napisałem "remake", a nie "HD", o ile od "HD" trudno wymagać czegoś więcej ponad przypudrowanie podstarzałego produktu, to już "remake" wymaga jakby więcej włożonego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale szczerze mówiąc nie wiem, co jest tam do zremake''owania. Poza przypudrowaniem grafiki i ew. zremasterowaniem muzyki i dźwięku nic nie trzeba ruszać, bo to nadal niezwykle świeży i bardzo ładnie wyglądający tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupiii :D Na taką wiadomość czekałem. Mimo, że obydwie części zaliczyłem po kilka razy jeszcze na P300 Mhz / 128 MB Ram / Riva TNT2, to aktualnie z wielką frajdą ogrywam New ''N'' Tasty na PS4 wraz z kobietą i oboje czekamy na kontynuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jupiii :D Na taką wiadomość czekałem. Mimo, że obydwie części zaliczyłem po kilka razy
> jeszcze na P300 Mhz / 128 MB Ram / Riva TNT2, to aktualnie z wielką frajdą ogrywam New
> ''N'' Tasty na PS4 wraz z kobietą i oboje czekamy na kontynuacje :)
Heh, miałem taki sam sprzęt- tylko Celerona 300A jako procesor.
Eh, aż się łezka w oku kręci... pamiętam jak dziś że przed tym komputerem miałem dłuuugo stareńkie 486 DX2 i o pograniu w te wszystkie hiciory o których SS, Gambler czy ŚGK się rozpisywały mogłem tylko pomarzyć... I wtedy tata kupił właśnie tego kompa - celeron 300A, 128 MB ramu i Rivia TNT (chyba nawet 1, nie 2). To był ogień! W końcu mogłem przejść wszystko! :) Starcraft, Half Life, Tomb Raider, Oddword... ależ to było grane.
Nie da się ukryć, tego rodzaju remaki przywracają wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować