Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bloodborne znalazło ponad milion nabywców

17 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2015 o 20:45, UnEsCo napisał:

100/100 całkiem zasłużenie :)


Zdecydowanie. Nie moge sie oderwac. Zblizam sie do konca gry, stworzylem sobie tez nowa postac, zeby sprawdzic, jak poradzi sobie Hunter oparty tylko na Skillu i korzystajacy z broni dedykowanaj skillowi (poczatkowo Threaded Cane, potem

Spoiler

Blade of Mercy

).

Teraz pozostaje czekac na DLC, ktore by we wlasciwy sposob rozwinelo Beasthood, bo mam wrazenie, ze troche po macoszemu potraktowano ten aspekt. A szkoda, bo moglo byc tak pieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja ugrzezlem w Cursed Chalice na drugim Bossie, no ale bede probowal po trochu. Giera super choc mogli by ulepszyc pewne aspekty gry bo sa nadal takie same bledy co w Demon Souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja płyta dojdzie jutro :) Mam nadzieję, że również będę się świetnie bawić.
Do tej pory zrobiłem platynę w Lords of the Fallen i bardzo spodobała mi się formuła takiej gry - jeśli BB ma być o wiele lepsze to będzie w co grać przez wiele godzin :)

LotF czasowo plasuje się dość wysoko (przy pierwszym podejściu, trochę grinda i szukanie wszystkiego ok. 27h) ale już następne przejście, znając zasady gry i mapę oraz jej sekrety, bez żadnego speedruna gra wystarczy na ok. 7h

Z tego co wiem, to w BB jest NG+ i liczę że zrobione jak trzeba. Uwielbiam tego typu rozgrywkę - tzn. o ile przy pierwszym przejściu nie można wszystkiego odblokować/wyskillować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ale ,, SCE WWS planuje wydać kolejne, ekscytujące tytuły, które dostarczą wam niezapomnianych wrażeń, jakie może zapewnić wyłącznie PS4", no bez jaj z takimi reklamami, konsola zawsze ogranicza ich, na PC mogliby jeszcze więcej wrażeń zapewnić a XO co najmniej tyle samo .. oh te ekskluziwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 14:15, boruto napisał:

Wszystko pięknie ale ,, SCE WWS planuje wydać kolejne, ekscytujące tytuły, które dostarczą
wam niezapomnianych wrażeń, jakie może zapewnić wyłącznie PS4", no bez jaj z takimi reklamami,
konsola zawsze ogranicza ich, na PC mogliby jeszcze więcej wrażeń zapewnić a XO co najmniej
tyle samo .. oh te ekskluziwy :P


A co ma do tego jakoś grafiki z niezapomnianymi wrażeniami? Bo tylko graficznie konsole są ograniczone względem PCtów. Jak nie wiesz to gry też posiadają więcej elementów niż tylko rozdzielczość tekstur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 12:13, wychylylybym napisał:

jeśli BB ma być o wiele lepsze to będzie w co grać przez wiele godzin :)


Moim zdaniem - jest. Uwielbiam LotF, spędziłem przy niej jakieś 250-300 godzin (jak nie więcej), mam platynkę, ale Bloodborne tę grę miażdży i zostawia daleko w tyle. Jeśli dobrze się bawiłeś przy LotF, pokochasz Bloodborne.

Dnia 15.04.2015 o 12:13, wychylylybym napisał:

LotF czasowo plasuje się dość wysoko


Powiem tak - nie ukończyłem jeszcze gry na podstawowym poziomie, od groma czasu spędziłem na farmieniu i grindzie (bo tak lubię), mam 108 poziom postaci i 91 godzin na liczniku. A wczoraj zacząłem nową postać (uznałem, że pierwsza była eksperymentem, zmarnowałem trochę punktów rozwoju, ładując je w zbędne rzeczy) i bawię się jeszcze lepiej.

Dnia 15.04.2015 o 12:13, wychylylybym napisał:

Z tego co wiem, to w BB jest NG+ i liczę że zrobione jak trzeba.


Jest NG+, NG++ i NG 3+ :D No i zawsze jeszcze masz Chalice Dungeons, które dodatkowo wydłużają rozgrywkę i stanowią wyzwanie nawet dla zaawansowanych graczy (nie skalują się wraz z NG, mają swój osobny stopień trudności, zależący od Depth: lochy oznaczone jako Depth 1-2 są stosunkowo proste, 3 może dać się we znaki, 4 jest trudna, a na 5 można sobie wyrywać włosy z głowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 14:20, Kafar napisał:

A co ma do tego jakoś grafiki z niezapomnianymi wrażeniami? Bo tylko graficznie konsole
są ograniczone względem PCtów. Jak nie wiesz to gry też posiadają więcej elementów niż
tylko rozdzielczość tekstur.


Spójrz na GTA 4 na PS3/X360 i powiedz mi, że tej gry nie ograniczała technologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,A co ma do tego jakoś grafiki z niezapomnianymi wrażeniami? Bo tylko graficznie konsole są ograniczone względem PCtów. Jak nie wiesz to gry też posiadają więcej elementów niż tylko rozdzielczość tekstur"

Sorki ale mam konsole i te bardziej niezapomniane wrażenia o ktorych mowisz to tylko to, że podpięta ona jest do super telewizora i z ekstra sprzętem grającym, ale przecież jakby podpiąć PC to się wyrównuje i możemy lepszą grafę upchać. Więc grywalność może być tylko lepsza (bo ulepszenie grafy na pewno jej nie obniży). Ale dlatego uwielbiam swoją konsolę bo jest pod TV i jest ekstra tylko niech nie kłamią, że nie dałoby się tego zrobić choćby na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale dajcie spokoj z tym offtopem. Przeniescie sie tu => http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&u=23718 czy do watkow o GTA, przeciez to z Bloodborne nie ma nic wspolnego...

A zeby nie bylo offtopu... tworcy postanowilo nagrodzic (dosc skromnie, przyznaje) fanow i z okazji miliona sprzedanych kopii, 16 kwietnia maja wypuscic mini-DLC z kapelusikiem dla Messengerow - https://mobile.twitter.com/giwamasa/status/587997663938748416 (na reddicie juz pojawiaja sie pomysly, jak moglby wygladac - http://www.reddit.com/r/bloodborne/comments/32kmar/new_free_dlc_hat_to_celebrate_1_million_sales/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 14:33, Feallan napisał:

Spójrz na GTA 4 na PS3/X360 i powiedz mi, że tej gry nie ograniczała technologia.


OCzywiście że nie. Spójrz na GTA 5 (chyba że o gta 5 ci chodziło) tak czy siak oczywiście że nie ograniczało. PRzeszedłem grę na PS3 i gram na PS4.. NIC się nie zmieniło po za małymi detalami które KOMPLETNIE nie wpłyneły na grę/rozgrywkę/jakość. Historię tak samo mi się przechodziło (no może trochę nudniej uwazam że ta gra i misje fabularne są na raz:).

Tak samo Bloodborne i inne gry. Nie tłumacze sony ale czepianie się bo mówią że chcą dostarczyć najlepszej jakości produkt, najbardziej inowacyjny jaki w danej chwili mogą i rozrywkę najlepszej jakości to trochę czepianie się bez powodu. Sony dobrze wie że dobra jakość idzie w parze z dobrą sprzedażą. Są pewne wyjątki ale to są profesjonaliści oni chcą zarabiać.

Warto też zaznaczyć że Sony jak żadna inna firma jest zdecydowanie najbardziej zmotywowana do jakości swoich tytułów bo one trafiają tylko na jedną platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2015 o 15:50, boruto napisał:

tego zrobić choćby na PC :)


Sony nigdy nie mówiło nic o PC :) Więc to raczej Ty tak to interpretujesz ;) takie małe sprostowanie. Może zapewnić wyłącznie PS4 gdyż w moim niemaniu jest to jedyna firma która robi tak rozbudowane i w wiekszości przypadków dobre exclusivy które są tylko na PS4. (lub poprzednich konsolach kwestia o której teraz mówią generacji;P)

Więc mają rację. W tej chwili takie tytuły objęte ich patronatem i kasą może zapewnić tlyko PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interpretuje tak, gdyż jakiś czas temu koło premiery gry wypowiedź jednego z twórców Bloodborne była mniej więcej taka, że tylko ps4 ma moc która pozwoli zrobić taką grę, jaką chcą :D to że patronat i daje kasę to wiemy dlatego jest tylko na ps4 i dlatego twórcy tak mówia ale mimo wszystko dla mnie śmiesznie brzmi :) ale szanuje sytuacje Bloodborne wymiata ale i na halo5 czekam na XO i nie mam z tym problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować