• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GienekzParteru

Problem z GTA V PC

Pytanie

Witam mam problem z GTA V na PC. Podczas instalacji wychodzi błąd i muszę wszystko instalować od nowa. Niestety muszę skorzystać z płyt dlatego że jak próbuje pobrać przez Social Club to mam ogromy czas pobierania.
Bardzo proszę o pomoc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 15.04.2015 o 08:29, GienekzParteru napisał:

Witam mam problem z GTA V na PC. Podczas instalacji wychodzi błąd i muszę wszystko instalować
od nowa. Niestety muszę skorzystać z płyt dlatego że jak próbuje pobrać przez Social
Club to mam ogromy czas pobierania.
Bardzo proszę o pomoc :/

20150415110219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2015 o 11:02, GienekzParteru napisał:

> Witam mam problem z GTA V na PC. Podczas instalacji wychodzi błąd i muszę wszystko
instalować
> od nowa. Niestety muszę skorzystać z płyt dlatego że jak próbuje pobrać przez Social

> Club to mam ogromy czas pobierania.
> Bardzo proszę o pomoc :/
Napęd ma problem z odczytaniem płyty spróbuj zgrać płyty na dysk twardy i zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2015 o 08:29, GienekzParteru napisał:

Witam mam problem z GTA V na PC. Podczas instalacji wychodzi błąd i muszę wszystko instalować
od nowa. Niestety muszę skorzystać z płyt dlatego że jak próbuje pobrać przez Social
Club to mam ogromy czas pobierania.
Bardzo proszę o pomoc :/

No cóż. Błąd CRC zazwyczaj oznacza uszkodzoną płytę, a nie czytnika jak to sugeruje Carter. Ale spróbuj zgrać. Jak ci się nie uda, oznacza to, że jednak płyta jest zepsuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Miałem niestety ten sam błąd uszkodzona była płyta (wada fabryczna) nawet na płycie można było dojrzeć skazę. Kopiowanie na dysk nie pomagało. Jedyne rozwiązanie wymiana płyty w sklepie, gdzie została zakupiona. Cenega wie o tym problemie i wymienią płytę w sklepie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować