Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

GDZIE SĄ NAJLEPSZE STRONY DO ŚCIĄGANIA LEGALNYCH DARMOWYCH MP3, FILMÓW i GIER [M]

129 postów w tym temacie

Szukam na potęgę płyty Kasi Kowalskiej "Gemini" - nie do kupienia w sklepach o ile dobrze widzę :\
A ktoś mi właśnie sprzątnął ją sprzed nosa na allegro ;((
Wie ktoś na jakiej stronie można za opłatą te piosenki ściagnąć? Bo przeglądałem już melo.pl i na wp.pl i nigdzie nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:14, GeoT napisał:

Szukam na potęgę płyty Kasi Kowalskiej "Gemini" - nie do kupienia w sklepach o ile dobrze widzę
:\
A ktoś mi właśnie sprzątnął ją sprzed nosa na allegro ;((
Wie ktoś na jakiej stronie można za opłatą te piosenki ściagnąć? Bo przeglądałem już melo.pl
i na wp.pl i nigdzie nie ma ...


http://allegro.pl/item173164502_kasia_kowalska_gemini.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe normalnie uśmiałem się jak zobaczyłem te gwałtowne reakcje na temat na 1. stronie (że niby piractwo itp.)
Przecież w tytule wyraźnie pisze: ...LEGALNYCH DARMOWYCH... , a stron skąd można pobrać za darmo i legalnie różne rzeczy jest sporo.

Ja polecam www.victorygames.com.pl - ogromny zbiór najróżniejszych freeware''owech i shareware''owych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:01, Ranthar napisał:

Hehe normalnie uśmiałem się jak zobaczyłem te gwałtowne reakcje na temat na 1. stronie (że
niby piractwo itp.)

Tworząc ten temat nie napisałem w tytule, że chodzi o legalne, darmowe pliki i to spowodowało lawinę wypowiedzi podejrzliwych forumowiczów chcących pokazać jak dobrze znają regulamin, do tego zabłysnąć w roli pseudo-moderatora :) Moderator poprawił tytuł i teraz jest ok, i wiadomo o co chodzi. A stron jest takich sporo - trzeba tylko uważać, bo często darmowy nie znaczy legalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 18:40, no-to-gramy napisał:

mógłbyś sobie ściagnąć bearshera
legalne i dobre

Czy ja wiem !? Bearshare raczej nie kojarzy mi się z legalnym ściąganiem. O ile wiem, to pobiera się chyba nim pliki, które ktoś ma na swoim dysku. Wiadomo, może ściągnąć sobie jakieś trailery, czy dema gier - ale ja słyszałem że jest on bardzo dobry do ściągania muzyki w formacie mp3 - a tutaj raczej legalności bym się nie dopatrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 18:40, no-to-gramy napisał:

mógłbyś sobie ściagnąć bearshera
legalne i dobre

Polecam!!

Ściąganie Bearsharem nie jest legalne, to jest program do sieci p2p i tym się ściąga tylko nielegalne rzeczy. Ja zdecydwonanie nie polecam. Sam nie ściągam, tylko na youtube się polecam zarejestrować i tam masz wszystko i legalnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 10:07, master matrox napisał:

Dzisiaj szukając w Googlach legalnych i darmowych MP3 natrafiłem na tą stronkę:
http://www.emp3xxx.com/
Nic nie pisze, że jest nielegalne, więc wydaje mi się, że jest to legalne :)

Chyba na rzadnej stronie nie pisze "mamy nielegalne pliki". Zajrzałem tam i jestem przekonany, że to piracka strona, bo nie wydaje mi się, żeby:Rihanna, Akon czy Gwen Stefani pozwalali na pobieranie za darmo swoich nowych utworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 17:25, master matrox napisał:

Czy ściąganie klipów z You Tube (o muzykę chodzi) jest legalne?

Chyba tak. Przecież to, co jest na You Tube jest już dostępne dla całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 17:25, master matrox napisał:

Czy ściąganie klipów z You Tube (o muzykę chodzi) jest legalne?

Legalne jest oglądanie. Ściaganie nie. No, chyba, że rzeczony klip jest na darmowej licencji, ale to rzadkosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:23, tomoliop napisał:

Czy muzyka może, tak jak w przypadku gier stać sie abandonware?



raczej nie, bo obojetne czy plyta ma 4000 lat czy 4 lata ale dalej jest to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować