Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

GDZIE SĄ NAJLEPSZE STRONY DO ŚCIĄGANIA LEGALNYCH DARMOWYCH MP3, FILMÓW i GIER [M]

129 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2005 o 21:23, kNOT napisał:

Chcesz, żebym ''pociągnął Cię'' za propagowanie złodziejstwa? Takiego prawa nie ma. Jeżeli twierdzisz inaczej, udowodnij
albo zamilknij...


heh niczego nie propaguje, mówię co widziałem, okazuje się, że byłem w błędzie, za sprostowanie dziękuję, a za zachowanie kajam sie tysiąckrotnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.cda.pl/pelne-wersje.php

PS: To nie wątek z propagowaniem piractwa. Jest dużo darmowych gier (albo są stare, albo poprostu free zobaczcie ten link). Mp3 też można znajeźć darmowe np. ktoś nagrywa sobie kawałki w domu ze swoją kapelką i nie ma wydawcy a chce być znany/ zabłysnąć itd. Co do filmów to chyba tylko filmy amatorskie są darmowe i ciężko będzie znaleźć linki do takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 10:38, AgayKhan napisał:

Czy ktoś wie, jak zdobyć Quaka I . Kupić go nie można a wersje z netu są okrojone ( te co znalazłem).

Musisz szukać dalej takie stare gry można znależć wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 13:06, pajson napisał:

> Czy ktoś wie, jak zdobyć Quaka I . Kupić go nie można a wersje z netu są okrojone ( te co znalazłem).
Musisz szukać
dalej takie stare gry można znależć wszedzie.

Znalazłem kilka, ale wszystkie były niepełne, dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 13:19, Jarmont napisał:

girek do ściągnięcia można też poszukać tu:
http://www.the-underdogs.org/


Widziałem gdzieś ten link - ale jakoś nie mogłem wtedy zgrać gry bo chciał jakiś kod Myślałem że chodzi o smsa za 10 zł i wtedy bedę mógł kożystać z serwisu :P . Twój link sprawił że wiedziałem że u mnie coś jest nie tak. Sprawdziłem drugi raz i zauważyłem kod który trzeba wpisać. Thx - bo już zwątpiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można legalnie sciągać pliki muzyczne ze stron autorów utworów, którzy wcale nierzadko umieszczają na nich swoja twórczosć, chociaż głównie w celach reklamowych, czasem jako próbki albo w nieco gorszej jakości, ale mimo wszystko legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość jest tu strasznie przewrażliwona na punkcie piractwa.
Tak na prawdę to nie macie bladego pojęcia o przepisach prawnych dotyczących ściągania czegokolwiek z netu a wszyscy się wypowiadacie.
Ja też nie mam pojęcia o tym ale razi mnie wasze zdanie (znaczy Ekspertów) na ten temat.
A gry freeware? A kapele któe dają swoje mp3 na swoich stronach za free? to też jest przestępstwo?
W każdym pytaniu w którem jest coś o ściąganiu doszukujecie się złodziejstawa i, paserstwa i piractwa.
Ludzie! Przestańcie! Jad jaki się leje z waszych postów jest straszny... a i tak większość z Was ma nielegalny system operacyjny albo kaaze lub eMula odlapone jak pisze takie brednie!
Przecież nikt nie pyta się o nielegalne źródła! Sam temat o tym mówi!

A tak zmieniając temat to znam kilka polskich grup, które za darmo dają swoje zgiełki, np.: Big Cyc, Kuśka Brothers, Zakaz Wyprzedzania...
Wystarczy wejść i ściągnąć!
Pozdrawiam z uśmiechem i nadzieją na lepsze jutro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem MP3 mogą być udostępniane za darmo tylko za zgodą twórcy. A tak jest w przypadku pewnych zespołów, więc taki temat miałby sens, gdyby ludzie faktycznie pisali o tych właśnie zespołach. Co do tych którzy nie wyrazili zgody można ściągać tylko trwające ileś tam kawałki. Na przykład na fan.pl można przesłuchać kawałki niektórych płyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować