Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowe GTA V bije 3,5-letni rekord TES V: Skyrim!

27 postów w tym temacie

Chłopy, przymierze z R* zawiązane! Chodzi pięknie na wysokich z całą teselacją, AO i innymi fajnymi ficzerami bez zacięć i płynnie. Czy już teraz mam powiedzieć, że większość ekip powinna się uczyć optymizacji od naszej gwiazdki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > O ile sama fabula jest na poziomie typowych filmow akcji (...)
>
> I właśnie dlatego dla mnie fabuła jest z bardzo dużym zarzutem, a zakup gry będzie się
> dla mnie opłacać, jak spadnie do poziomu 30-40zł. Po prostu fajna rozwałka ze świetną
> grafiką, ale nic w sercu nie zostanie.

Nie do końca. Postacie są bardzo barwne i zapadają w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie grałem w GTA - powiem więcej - uwazalem te serie za prostacka gre o bieganiu
> po mieście i biciu staruszek - ale GTA V to jednak mistrz wirtualnej rozrywki, ktory
> powoli mnie oczarowuje - chociaz bez przesady :P Jednak mam pytanie - czy kampania w
> grze jest na tyle rozbudowana, ze mozna traktowac ja, jako esencje tej produkcji? Czy
> GTA to "tylko" albo "az" produkt do gry online, gdzie kampania to dodatek na kilka godzin?

Kampania jest mega wypasiona. To zabawa na długie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam gram ile mogę w GTA V na PC. Fabuła bardzo dobra i optymalizacja silnika gry jest bardzo dobra. Nic tylko grać i grać. Cieszę się że mogłem jużw grudniu kupić r9 290 i wymienić starego AMD Phenoma na i5. Wszystko na full i ultra w FHD i piękne stabilne 50fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na samym Steamie, a w przypadku tej gry wersje kupione w innym sklepie cyfrowym czy pudełkowo
> na Steam się nie aktywują. :)

Aktywują się na RGSC. I to wystarczy, by cieszyć się kompletem fabularno-sieciowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2015 o 14:53, XanTyp napisał:

> Na samym Steamie, a w przypadku tej gry wersje kupione w innym sklepie cyfrowym
czy pudełkowo
> na Steam się nie aktywują. :)

Aktywują się na RGSC. I to wystarczy, by cieszyć się kompletem fabularno-sieciowym :)


Chodzilo o to, ze ów rekord był bity na Steamie i nie brano pod uwage osób, które miały kody tylko na RGSC, bez Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2015 o 10:11, ArturH96 napisał:

Nie do końca. Postacie są bardzo barwne i zapadają w pamięci.


Akurat postacie to są wyjątkowo miałkie i bezpłciowe. Czarne charaktety pokroju Steav''a i Devina to już dno totalne . Naprawdę wątpię, by ktoś zapamiętał na dłużej tych nudnych osobników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować