Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Misja Gram Theft Auto - gram.pl dostarcza GTA V na PC!

32 postów w tym temacie

> Te panienki to z której agencji towarzyskiej wzięte ? bo inteligencją i wysławianiem
> nie grzeszą...

Kolego... daruj sobie takie komentarze :)
Bo w tym momencie to Ty reprezentujesz niski poziom inteligencji i kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Te panienki to z której agencji towarzyskiej wzięte ? bo inteligencją i wysławianiem
> nie grzeszą...

Kolego, przyhamuj trochę, dobrze? Każdą ładną, choć nieszczególnie elokwentną kobietę od razu od k***ew wyzywasz? To może ja nazwę cię analfabetą, bo nie znasz zasad poprawnej pisowni? Takiego popisu buractwa nie spodziewałem się na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega się ładnie przywitał to i równie ładnie go pożegnamy. Konto założone tylko do trollingu - BAN w nagrodę.


AAAsia

Wciskamy przycisk zgłoś - olewamy marne prowokacje na które szkoda klawiatury. To tak na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Te panienki to z której agencji towarzyskiej wzięte ? bo inteligencją i wysławianiem
> nie grzeszą...

Pewnie pracują jako "reklama" firmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, to już chyba lepiej dołożyć 2 dychy i wziąć cyfrówkę na Steamie, przynajmniej problemów z aktualizacją nie będzie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 14:36, geforc napisał:

Te panienki to z której agencji towarzyskiej wzięte ? bo inteligencją i wysławianiem
nie grzeszą...


To są profesjonalne modelki, a nie dziennikarki.

Dnia 16.04.2015 o 14:36, geforc napisał:

5:20 - Hmm sprzedawanie takiej gry dzieciakowi (12 lat max?)...
Niby nie jest niezgodne z prawem, a gram.pl przecież nie może zabronić, ale raczej nie
ma się czym chwalić


Pokaż mi paragraf w polskim prawie, który mówi o tym, że nie można sprzedawać gier z PEGI 18 osobom, które tylu lat nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Faktycznie, to już chyba lepiej dołożyć 2 dychy i wziąć cyfrówkę na Steamie, przynajmniej
> problemów z aktualizacją nie będzie. ;p

Ale będą problemy z działaniem :) Już lepiej nie być uzależnionym od widzimisię steam''a.

@xKoweKx - płaci się i wymaga. W tym wypadku coś nie zadziałało. Chyba, że robiły tylko i wyłącznie za rekwizyty i zwyczajne hostessy. Mi by było wstyd :) Niektórym to chyba nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 14:56, One_of_the_Many napisał:

5:20 - Hmm sprzedawanie takiej gry dzieciakowi (12 lat max?)...
Niby nie jest niezgodne z prawem, a gram.pl przecież nie może zabronić, ale raczej nie
ma się czym chwalić


Nie dziecko kupiło grę, a jego tata. Zresztą jest to powiedziane w materiale.

A Mały Gramowicz pocina obecnie w Angry Birds :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > 5:20 - Hmm sprzedawanie takiej gry dzieciakowi (12 lat max?)...
> > Niby nie jest niezgodne z prawem, a gram.pl przecież nie może zabronić, ale raczej
> nie
> > ma się czym chwalić
>
> Pokaż mi paragraf w polskim prawie, który mówi o tym, że nie można sprzedawać gier z
> PEGI 18 osobom, które tylu lat nie mają.

Oj chłopie, nie przeczytałeś z mojego posta więcej niż pierwszą linijkę, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Te panienki to z której agencji towarzyskiej wzięte ? bo inteligencją i wysławianiem
>
> > nie grzeszą...
>
> To są profesjonalne modelki, a nie dziennikarki.
>

Dziekuję za ten komentarz- 100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie! Zabiliście Martivara na początku filmu! Nie będzie nowych gramsajtów przez to!

Swoją drogą, akcja spoko, wszystko fajnie, ale jak usłyszałem komentarze przy każdym kliencie "ciekawe co będą robić do końca dnia", to aż szkoda, że nie wbiliście im do chaty z z kamerą i nie pokazaliście ich min po dowiedzeniu się, że muszą pobrać 5GB łatki z prędkością 2kb/s. Więc pan Piotr Zelt pewnie w domu też porzucał mięsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować