Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon w złocie!

43 postów w tym temacie

To żeby nie było takiej jednomyślności dodam coś od siebie.
Nadal nie złapałem hajpu na grę w emoświecie, gdzie nikt nikogo nie lubi, a wszędzie jest prostytucja i przekleństwa. Już nawet pomijając fakt, że poprzednie gry były naprawdę przeciętne, a crpg to z nich koszmarne, to mam wrażenie, że to gra robiona pod 10 latków, dla których ,,świat jest okrutny, a tak wogule to chcem krwi, przekleństf i seksu, bo to dorosłe". Nie dość, że jedna rasa, to jedna klasa, a do tego tylko mieczem można walczyć. Co to za crpg?! Zresztą po internecie krąży świetny filmik (choć ilość wulgaryzmów mógł se darować). Jak ktoś chce inaczej spojrzeć na swoją ulubioną serię to polecam https://www.youtube.com/watch?v=8e1U5BgkJIs Zgadzam się ze wszystkim oprócz punktu 48. Nudne dialogi są be, ale długie nie znaczy nudne.
Jestem jakiś dziwny, że się nie jaram jak Hus na stosie? To przez brak patriotyzmu? Może czegoś nie dostrzegam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 18:34, Ekonochrist napisał:

A teraz gra do tłoczni a w dniu premiery do pobrania 10GB patch. Kocham to.


Jeśli wydadzą normalną wersję bez bugów to i patcha nie będzie. Wszystko będziesz miał na płycie. Jeśli znów dadzą ciała to będzie nie 50 MB a parę giga do pobrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok życzę ekipie CDPR aby pobiła rekord GTA V w sprzedaży. Ostatnie słowa brzmią przekonywująco i mam nadzieję, że nie jest to tylko nieznaczna zagrywka PR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /...ciach.../

Kiedy Pan Sapkowski pisał książki z których ta gra czerpie garściami, Emo nie istniało, to raz. Dwa, low fantasy osadzone w czasach około średniowiecznych często bogate jest w brudny język, prostactwo i uprzedzenia <dajmy na to "Pieśń Lodu i Ognia" Georga R. R. Martina>. O prostytucji nie wspominając.
Ja rozumiem, że nie każdy lubi takie klimaty ale zarzuty kierowania tej gry do 10-cio latków są co najmniej chybione.

Co do samej gry i jej statusu obecnego: ja zapewne kupię tą grę ale na jesień-zimę gdyż wtedy <jak dobrze pójdzie> sprawię sobie PS4 <PS3 pójdzie na dłuższy urlop jak nie na emeryturę> a i wiosny i lata mi szkoda na granie :)

Co nie zmienia faktu, że jaram się tą grą jak Falka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 18:35, KnightofNI napisał:

Jestem jakiś dziwny, że się nie jaram jak Hus na stosie? To przez brak patriotyzmu? Może
czegoś nie dostrzegam?


Zwyczajnie masz własny gust. Nie da się jarać wszystkim naraz, bo po to jest różnorodność w świecie, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Dla przykładu, do mnie zupełnie nie trafia hype na Diablo 3 oraz GTAV - nie czuje tych gier, ale rozumiem, że jest spoooora grupa ludzi, którzy przeżywają kontakt z nimi w sposób dużo przyjemniejszy ode mnie. A z kolei Wiedźmin to moja bajka w bardzo dużym stopniu, abstrahując od szczegółów technicznych typu seks i przemoc, zwyczajnie, albo czujesz ten świat, albo nie, ale w tym drugim przypadku nie daje ci to prawa do oceniania innych (10-latkowie itd.), bo, jak sam przyznałeś, nie rozumiesz tego, a brak mądrości to raczej powód do pokory, a nie do wyciągania jakichkolwiek wniosków;)))

Dobra, tak trochę pół zartem pół serio, ale się rozpisałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 18:35, KnightofNI napisał:

Jestem jakiś dziwny, że się nie jaram jak Hus na stosie? To przez brak patriotyzmu? Może
czegoś nie dostrzegam?


Istotnie - nie dostrzegasz, że crpg to nie tylko gdy, w których dobrą godzinę poświęcasz na kreator postaci. W wielu grach tego typu twórcy decydują się na narzucenie graczowi gotowej postaci, co ma tyleż plusów, co minusów. Pierwsze z brzegu przykłady: Deus Ex, czy gry Piranha Bytes.

Dalej - jeśli chodzi o rodzaj oręża i style walki - być może zapomniałeś, że jest to gra o Wiedźminie. Właściwie to jedno krótkie zdanie powinno dać Ci wystarczająco do myślenia. Co wiąże się również z poprzednim akapitem - miałeś zamiar wyhodować sobie ubranego w sukienkę wiedźmina - ogra ciskającego piorunami i strzelającego z karabinu?

Podsumowując - nikt Cię nie wini za to, że się Tobie gra nie podoba. Ale mieć własny gust, a robić wady z rozwiązań, które twórcy musieli zastosować żeby gra miała sens, to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To będzie moja najdroższa gra, bo zamierzam kupić wersję, do której dołączają Xbox
> One
>
> Nie rób błędu życie bo dałeś się skusić darmowym Wiedzminem - jak juz bierzesz "next
> gena" to łap za PS4
Nie mierz wszystkich swoja miarą. Czemu myślisz że dał sie skusic wiedzminem? Ja dostalem wieska 3 do karty graficznej i prawdopodobnie nie bedzie mi sie go nawet chcialo instalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli wydadzą normalną wersję bez bugów to i patcha nie będzie.
> Wszystko będziesz miał na płycie. Jeśli znów dadzą ciała to będzie nie > 50 MB a parę giga do pobrania :)

Właściwie, to nie ma nad czym snuć rozważań, bo wielogigowy patch jest absolutnie pewny - i to w dniu premiery. Czy to dobrze? Oczywiście, bo chłopaki mają cały miesiąc na spokojne szlify bez ciążącego na nich niczym katowski topór deadline''u i dzięki tejże pracy otrzymamy grę faktycznie bardziej dopracowaną, niż w chwili jej wyjścia z tłoczni. Takie są współczesne realia, panowie i panie, inaczej już nie będzie. Ponadto, pragnę przypomnieć, że mamy tu do czynienia z ogromnym erpegiem, a tytuły z tego gatunku cechują się nieporównywalnie większym stopniem złożoności od, chociażby, strzelanek. Dopiąć wszystko na ostatni guzik jest niemal niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja dostalem
> wieska 3 do karty graficznej i prawdopodobnie nie bedzie mi sie go nawet chcialo instalowac.

I dlatego z zainteresowaniem śledzisz wątki dotyczące Wiedźmina 3 na gram.pl. Yeah, right.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@auron34,marcin-malysza
Nie chodziło mi o ocenianie. Nie miałem zamiaru nikogo obrażać mówiąc o 10 latkach. Jednak to pierwszy typ osoby jaki mi się kojarzy z tego typu grami (dużo bluzgów, seksu, przemocy). Inny przykład GTA. Dobrze pamiętam z przedszkola i podstawówki dlaczego wszyscy tę grę lubili. A lubili przez wspomniane wyżej powody. W wiedźminie jest to nagromadzone do absurdu, stąd moje skojarzenie w jaką grupę celują.
@Headbangerr
Raz. Wiedźminy żadnego kodeksu nie miały. To bujda wciskana przez Geralcika coby się od niego odwalili. Nie mieli oni żadnego zakazu stosowania innych broni, po prostu preferowali miecze. Tak więc białowłosy mógł się w każdej chwili namyślić, że będzie sobie strzelał z kuszy (co chyba ostatnio zrobił btw).
Dwa. Właśnie to jest problem. Problemem jest to, że jest to gra o Geralciku. IMO CDPRed marnuje swój talent tak ograniczając tworzenie postaci, powinni stworzyć porządne cRPG jak Icewind Dale, Pillars of Eternity czy nawet Dragon Age: Orgins. Nawet jak sobie upodobali ten świat, choć to typowy mhroczny fantasy ala wojnomłotek (choć ten od Games Workshop przynajmniej zdaje sobie sprawę ze swojej kiczowatości), to oferuje wiele możliwości. Gnom, Krasnal, Ludź, Elf, Wiedźmak no jest w czym wybierać. Dlatego zainteresowany jestem Cyberpunkiem, a wiedźmaka może kiedyś odpalę. Poza tym cRPG i aRPG to inne gatunki. Być może ten zaczynający się na ,,a" wyrósł z tego z literką ,,c", ale tak jak homo sapiens nie jest jednocześnie homo erectus, tak aRPG jest innym gatunkiem. cRPG charakteryzuje porządny system walki (turowy lub real time with pause), a aRPG zręcznościowy, za którym delikatnie mówiąc nie przepadam. W cRPG masz naprawdę rozbudowany system rozwoju, a w aRPG potraktowany po macoszemu (Mass Effect, Wiedźmin). Ale mieć własny gust, a robić wady z rozwiązań, które twórcy musieli zastosować żeby gra miała sens, to różnica. Nie obchodzi mnie to. Nie lubię FPSów, bo nie trawię współczesnego świata, tego typu broni, niesienia demokracji i braku rozwoju postaci. Żeby call of duty miał sens oczywiste jest, że nie może tam się znaleźć otwarty świat, rozbudowany kreator postaci, głębokie wybory moralne etc. Tam mają być klaustrofobiczne lokacje i odmóżdżająca sieczka. Ale to są właśnie rozwiązania, które dla mnie czynią tą grę nudną. Dlatego robię z nich wady, bo mi te rozwiązania przeszkadzają.
@tak do wszystkich.
Ale dobra. Próbowałem Mass Effect, Gothica, a teraz Wiedźmaka mimo, że są to aRPG. Wiedziałem, że nie dorównają gatunkom gier takim jak crpg, czy różnej maści strategiom. Spodziewałem się prostej, niczym nie skrępowanej walki i nastawienia na fabułę, a olanie rozwoju. Niestety o ile Mass Effect swoją rolę dobrze spełnia, to Wiedźmin nie. Walka, tak ważna i częsta w tym gatunku gier jest tu kompletnie skopana. W pierwszej części wiedźmin walczy jakby jeździł na nartach, wystarczy ustawić walkę na obszarową i obserwować efekt. W wiedźminie 2 jest jeszcze gorzej. Nie działa blokowanie, zanim Geralcik walnie minie wieczność (a taki niby refleks mają wiedźmaki), nie zawsze wróg dostanie choć widzisz, że dostał, postać atakuje kogo chce, a użyteczne znaki to chyba tylko ard i igini, czy jak im tam było. Całość sprowadza się więc do ciągłego turlania. Uderz, przewrót, przewrót, przewrót, przewrót, Ard, przewrót, przewrót, przewrót, Igni, przewrót, przewrót, uderz i tak dalej. Ani to przyjemne, ani to wygląda. Mikstury tylko przed walką? Mam twórcom w myślach czytać, co umieścili za rogiem? A może mam najpierw zginąć i dopiero po wczytaniu się przygotować? To ma być fajne rozwiązanie? Drzewko umiejętności zostawię, bo skille są bezużyteczne (o mutagenach nie wspominając). Fabuła w jedynce mnie delikatnie mówiąc nie oczarowała. Motyw zemsty? Ile można? W dwójce już lepiej, ale polityczne intrygi nawet do pięt nie dorastają Grze o Tron. Oprócz Wiedźmina nie ma żadnej wyrazistej postaci. Iorweth-hipokryta? Padłem ze śmiechu jak mi powiedział, że zabijając wieśniaków, walczy też o zrównanie ich praw z prawami nieczłowieków. Roche? Ignorancja i fanatyzm tego gościa denerwowały mnie tak bardzo, że wybrałem drogę tego elfa. Scena z ,,utnę ci jaja" to było... eh. Po prostu lepiej zapomnieć. Paser Talar? Ten gość tylko przeklina. Do tego mnóstwo małych, ale głupich lub niepotrzebnych elementów. Mapa w wiedźminie 2 nie działa w ogóle. Pokazuje, że jesteś w ścianie lub tego typu rzeczy. Do tego po co oddalanie widoku na świat, skoro i tak po nim nie pochodzisz? Więcej, największe zło w grach komputerowych, QTE jest wszechobecne. Mashowanie przycisków także występuje. Jak dla mnie jedna wielka tragedia.

Ale dobra. Nie będę wam tu psuł wrażeń, jak się dobrze bawicie. Życzę przyjemnego grania w wiedźmina 3. Chciałem się tylko podzielić moimi, skrajnie innymi, wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2015 o 19:09, KnightofNI napisał:

Poza tym cRPG i aRPG to inne gatunki.

Być może, ale - bez obrazy - takimi szczegółami zajmują się największe nerdy. :) Zawsze śmieszą mnie te dyskusje w stylu czy Gothic (albo Wiedźmin, albo cokolwiek innego) to jeszcze RPG czy już nie. Prawda jest taka, że większość gier płynnie lawiruje między różnimi gatunkami, czerpie z różnych źródeł, a same granice pomiędzy tymi gatunkami nie są jakoś sztywno wytyczone. Tak to już jest na tym świecie.

Dnia 17.04.2015 o 19:09, KnightofNI napisał:

tak aRPG jest innym gatunkiem. cRPG charakteryzuje
porządny system walki (turowy lub real time with pause), a aRPG zręcznościowy, za którym
delikatnie mówiąc nie przepadam.

No właśnie, to już lepiej napisać, że bardziej odpowiada Ci strategiczny system walki niż dynamiczny. I tyle, nie ma sensu wprowadzać jakichś rozróżnień na aRPG, cRPG, bo niedługo liter zabraknie...

Dnia 17.04.2015 o 19:09, KnightofNI napisał:

W
wiedźminie 2 jest jeszcze gorzej. Nie działa blokowanie

Działa, był nawet jakiś patch, który to poprawiał.

Dnia 17.04.2015 o 19:09, KnightofNI napisał:

zanim Geralcik walnie minie
wieczność (a taki niby refleks mają wiedźmaki)

Nie zauważyłem tego problemu.

Dnia 17.04.2015 o 19:09, KnightofNI napisał:

nie zawsze wróg dostanie choć widzisz,
że dostał, postać atakuje kogo chce, a użyteczne znaki to chyba tylko ard i igini, czy
jak im tam było.

No tak bugi, zdarzają się wszędzie - ale bez przesady, W2 nie jest pod tym względem jakoś szczególnie zglitchowany. A co do znaków to jeszcze quen był bardzo istotny.

Dnia 17.04.2015 o 19:09, KnightofNI napisał:

Całość sprowadza się więc do ciągłego turlania.

Dlatego w W3 to zmieniają.

Dnia 17.04.2015 o 19:09, KnightofNI napisał:

Mikstury tylko przed walką? Mam twórcom
w myślach czytać, co umieścili za rogiem? A może mam najpierw zginąć i dopiero po wczytaniu
się przygotować? To ma być fajne rozwiązanie?

No, jak można pić w trakcie, to inni narzekają, że nie ma zupełnie realizmu - wszystkim się dogodzić nie da.

Dnia 17.04.2015 o 19:09, KnightofNI napisał:

Drzewko umiejętności zostawię, bo skille
są bezużyteczne (o mutagenach nie wspominając).

Nie wiem, mi tam skille z drzewka (wiadomo, że nie wszystkie) się przydawały, mutageny tak samo, ale "instalowałem" tylko te duże.

Dnia 17.04.2015 o 19:09, KnightofNI napisał:

W dwójce już lepiej, ale polityczne intrygi
nawet do pięt nie dorastają Grze o Tron.

...a dialogi gorsze niż u Piekary, narracja to nie to, co u Kinga, a w ogóle to muzyka Mozarta bardziej mi się podoba niż soundtrack z Wiedźmina. No tak - łatwo sobie wybrać coś, co uchodzi za mistrzostwo gatunku, porównać do gry komputerowej i stwierdzić, że to coś wychodzi na jej (gry) niekorzyść. Tylko taki wynik chyba byłby z każdą grą.

Dnia 17.04.2015 o 19:09, KnightofNI napisał:

Oprócz Wiedźmina nie ma żadnej wyrazistej postaci.
Iorweth-hipokryta? Padłem ze śmiechu jak mi powiedział, że zabijając wieśniaków, walczy
też o zrównanie ich praw z prawami nieczłowieków. Roche? Ignorancja i fanatyzm tego gościa
denerwowały mnie tak bardzo, że wybrałem drogę tego elfa. Scena z ,,utnę ci jaja" to
było... eh. Po prostu lepiej zapomnieć.

A tutaj sam siebie zaorałeś. Gdyby Iorweth czy Roche nie byli wyrazistymi postaciami, to nie byłbyś w stanie ich tak zcharakteryzować. To, że postać nie przypadła Ci do gustu, nie oznacza, że nie jest wyrazista. Bezpłciowie postacie to są w Skyrimie, gdzie po ponad 100h gry nie potrafiłem nic powiedzieć o żadnej postaci. A W2 to gra na ~25h i zobacz, jak ładnie Ci poszło. ;)

Dnia 17.04.2015 o 19:09, KnightofNI napisał:

Do tego mnóstwo małych, ale głupich lub niepotrzebnych elementów.

Uhuhu, w Grze o Tron ile jest opisów czegoś, co można byłoby nazwać małymi, głupimi i niepotrzebnymi elementami. Czytałeś te serię?

Dnia 17.04.2015 o 19:09, KnightofNI napisał:

Mapa w wiedźminie 2 nie działa
w ogóle. Pokazuje, że jesteś w ścianie lub tego typu rzeczy. Do tego po co oddalanie
widoku na świat, skoro i tak po nim nie pochodzisz?

Bo to element dekoracyjny, niepotrzebny w świecie W2, gdzie świat jest tunelowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się cytować całości ...

KnightofNI

" . Właśnie to jest problem. Problemem jest to, że jest to gra o Geralciku. IMO CDPRed marnuje swój talent tak ograniczając tworzenie postaci, powinni stworzyć porządne cRPG jak Icewind Dale, Pillars of Eternity czy nawet Dragon Age: Orgins. Nawet jak sobie upodobali ten świat, choć to typowy mhroczny fantasy ala wojnomłotek (choć ten od Games Workshop przynajmniej zdaje sobie sprawę ze swojej kiczowatości), to oferuje wiele możliwości. Gnom, Krasnal, Ludź, Elf, Wiedźmak no jest w czym wybierać. "

Dla mnie to jest właśnie zaleta tych gier, ze jest to gra o Geralcie, bohaterze, którego lubię. Gdyby to był RPG jak każdy inny, gdzie sam sobie wybierasz rasę, klase itp. to nie budziłby on takich emocji, a i gracz nie czułby takiego przywiązania do bohatera.

" cRPG charakteryzuje porządny system walki (turowy lub real time with pause), a aRPG zręcznościowy, za którym delikatnie mówiąc nie przepadam. "

Ja mam na odwrót, wolę walkę w czasie rzeczywistym, ewentualnie z aktywną pauzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 16:00, lis_23 napisał:

sam sobie wybierasz rasę, klase itp.
nie budziłby on takich emocji,
gracz nie czułby takiego przywiązania do bohatera.


Tworzenie własnego bohatera wpływa negatywnie na przywiązanie do niego. Tego jeszcze nie było. Lepiej mieć takiego o określonym rodowodzie, podłożu, cechach i setce innych pierdół na które nie ma się wpływu. Do takiego każdy jest bardziej przywiązany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2015 o 16:06, Shinigami napisał:


Tworzenie własnego bohatera wpływa negatywnie na przywiązanie do niego. Tego jeszcze
nie było. Lepiej mieć takiego o określonym rodowodzie, podłożu, cechach i setce innych
pierdół na które nie ma się wpływu. Do takiego każdy jest bardziej przywiązany :P


Źle się wyraziłem.
Myślę, że gracz czytający twórczość Sapkowskiego bardziej przywiązany jest do Geralta z Rivii, niż do anonimowego bohatera stworzonego w kreatorze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 18:31, lis_23 napisał:

Myślę, że gracz czytający twórczość Sapkowskiego bardziej przywiązany jest do Geralta z Rivii, niż do anonimowego bohatera stworzonego w kreatorze gry.


Pewnie i tak, na takiej samej zasadzie jak gra Batmanem czy innym oszołomem w masce. Fajnie bo, (prawie) każdy chce nim być.

Bohater z przeszłością (książkową, komiksową, filmową) ogranicza twórców oraz gracza bo przecież (nawet w niekanonicznej grze) reakcje na takiego zabójce potworów, są często podyktowane książkowym oryginałem, to odbiera swobodę i w pewnym sensie zabija jeden z aspektów ważnych dla gier tego gatunku.

Natomiast łatwiej stworzyć im historię, bo mają tło, opisanych na przestrzeni tysięcy stron bohaterów, przeciwników i barwną przeszłość do której zawsze mogą się odwołać. Co zresztą w tej odsłonie będzie chyba najbardziej wyeksponowane.

Mam nadzieję, że w ich kolejnej grze nie będziemy skazani na odgórnie stworzonego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2015 o 18:44, Shinigami napisał:


Bohater z przeszłością (książkową, komiksową, filmową) ogranicza twórców oraz gracza
bo przecież (nawet w niekanonicznej grze) reakcje na takiego zabójce potworów, są często
podyktowane książkowym oryginałem, to odbiera swobodę i w pewnym sensie zabija jeden
z aspektów ważnych dla gier tego gatunku.

Może i ogranicza ( podobnie jak całe komiksowo - książkowe uniwersum SW ograniczało twórców najnowszej części i postanowili z nim zerwać ), ale z drugiej strony, przyciąga też fanów, czyli potencjalnych kupców.
Gdyby to była gra o jakimś tam Krasnoludzie czy Elfie, to nie byłby to już " Wiedźmin ". To musi być gra o Geralcie, lub o innym Wiedźminie, innej opcji nie ma.
Poza tym, co to a przyjemność, grać w grę o Batmanie bez Batmana, w TR bez Lary lub w Unchartet bez Dreke''a?

Dnia 18.04.2015 o 18:44, Shinigami napisał:

Mam nadzieję, że w ich kolejnej grze nie będziemy skazani na odgórnie stworzonego bohatera.

Ja mam jednak nadzieję, że to nadal będzie Geralt, lub inny wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze odnosiłem wrażenie, że fanów przyciąga uniwersum, możliwość spotkania postaci (nawet tych mniej znaczących) z kart książek, czy innych uznanych za kanoniczne źródeł, KOTORy był tego świetnym przykładem, bo sami kreowaliśmy bohatera, tam gdzie to było najważniejsze.

Dnia 18.04.2015 o 19:11, lis_23 napisał:

Ja mam jednak nadzieję, że to nadal będzie Geralt, lub inny wiedźmin.


Z tego co wiem, z Wiedźminem kończą definitywnie, więc dobre i to. Dodatki, DLC i przechodzimy do innych klimatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja dostalem
> > wieska 3 do karty graficznej i prawdopodobnie nie bedzie mi sie go nawet chcialo
> instalowac.
>
> I dlatego z zainteresowaniem śledzisz wątki dotyczące Wiedźmina 3 na gram.pl. Yeah, right.
>
>
> > Ja dostalem
> > wieska 3 do karty graficznej i prawdopodobnie nie bedzie mi sie go nawet chcialo
> instalowac.
>
> I dlatego z zainteresowaniem śledzisz wątki dotyczące Wiedźmina 3 na gram.pl. Yeah, right.
> Patrze czy jest duzo jeleni ktorzy zwrocą mi 120zl z zakupu karty wzamian za klucz do wieska.
>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować