Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Battlefront - wyciekła data premiery?

9 postów w tym temacie

> 17 listopada to moga ze spokojem o miesiac przesunac by zgrac sie bardziej z filmem

Tak jest idealnie właśnie. Gracze kupią Battlefronta i zachęcą się do wyjścia do kina. Fani StarWarsa nie grający w gry po obejrzeniu filmu mogą zachęcić się do przedłużenia wrażeń sięgając po Battlefronta. Gra sprzeda film, a film grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano przeszedłem Obcy Izolacja (nareszcie) i złapałem taka zajawkę, że mam teraz ochotę obejrzeć wszystkie części filmu jeden po drugim. Podziwiać po raz kokolejny mglistą i mistyczną kreaturę jaką stworzył w swym filmowym dorobku Scott, czy też porównać ją z obiektem badań jakim była w obrazie Abramsa. Uhh takie powiązania działają i tak samo będę mieć przy nowym filmie i grze z uniwersum Gwiezdnych Wojen! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Ci sugeruje oglądnąć pierwsze dwa. I na tym skończyć. Ewentualnie możesz spróbować trójkę. Ale od czwórki z dala. Nie wiem jak to się mogło stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla prawdziwego fana wszystkie części są dobre bo są w tym świecie, maja ten klimat. Tak samo będzie z nowymi! Byle do premiery !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować