Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon – pliki gry mniejsze niż pierwotnie zakładano

18 postów w tym temacie

> To ciekawe ile wersja PC będzie zajmować.
Z racji wyższych rozdzielczości tekstur i większej liczby szczegółów i opcji ustawień graficznych strzelam w przedział od 40gb do 55gb. Nie obraziłbym się nawet gdyby ważył ponad 60gb. Nie przeszkadzała mi żonglerka przy gtaV, to i przy wiedźminie nie będzie, ale wolałbym by serwery z aktualizacją 0day nie padły uniemożliwiając uruchomienie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To ciekawe ile wersja PC będzie zajmować.
> Z racji wyższych rozdzielczości tekstur i większej liczby szczegółów i opcji ustawień
> graficznych strzelam w przedział od 40gb do 55gb.

To nie trafiłeś , wersja PC ma zajmować 35Gb tak samo jak edycja na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ale wolałbym by serwery z aktualizacją 0day nie padły uniemożliwiając uruchomienie gry.

Popieram w 100%. Ja swoją kopię dostanę kilka minut po północy więc jest szansa, że wszystko będzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2015 o 12:23, DODO1992 napisał:

> ale wolałbym by serwery z aktualizacją 0day nie padły uniemożliwiając uruchomienie
gry.

Popieram w 100%. Ja swoją kopię dostanę kilka minut po północy więc jest szansa, że wszystko
będzie ok :D


Myślę, że tym razem nie będzie problemów jak to miało miejsce przy premierze W2. Podejrzewam, że dla wersji pudełkowych aktualizacja i tak bedzie szła z serwerów GoG.com, a one są raczej stabilne. O steamowych nie wspominając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2015 o 12:26, Ambr0ktn napisał:

Myślę, że tym razem nie będzie problemów jak to miało miejsce przy premierze W2. Podejrzewam,
że dla wersji pudełkowych aktualizacja i tak bedzie szła z serwerów GoG.com, a one są
raczej stabilne. O steamowych nie wspominając :)

A po co akutalizacja na początku? przecież to będzie nowa gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To ciekawe ile wersja PC będzie zajmować.
> Z racji wyższych rozdzielczości tekstur i większej liczby szczegółów i opcji ustawień
> graficznych strzelam w przedział od 40gb do 55gb. Nie obraziłbym się nawet gdyby ważył
> ponad 60gb. Nie przeszkadzała mi żonglerka przy gtaV, to i przy wiedźminie nie będzie,
> ale wolałbym by serwery z aktualizacją 0day nie padły uniemożliwiając uruchomienie gry.

Zgodnie ze słowami twórców, PC i PS4 będą identyczne przy ustawieniach HIGH. PC za to dostanie ustawienia UTLRA które poprawią to i owo. Ale jak mówili - można spokojnie pomylić obie wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A po co akutalizacja na początku? przecież to będzie nowa gra :P
Będzie premierowy patch. Gra zaraz pójdzie do tłoczni, ale twórcy dalej pracują nad usuwaniem drobnych błędów, więc wszelkie poprawki będą w takowym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2015 o 15:19, Arczir2d2 napisał:

Czy jeśli kupię Wiedźmina 3 w wersji pudełkowej to dostanę też klucz na steam??


Wątpię, skoro pudełkowa zawsze była DRM free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy jeśli kupię Wiedźmina 3 w wersji pudełkowej to dostanę też klucz na steam??

Będziesz mógł najwyżej zarejestrować na GOG.com tak jak W1 i W2... ale to już inna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PS4 będzie swoistym medium-high z naciskiem na high. Czytałem obszerny artykuł w CD-Action i tam napisano, że wersji konsolowej najbliżej ustawieniom high z wersji PC. Ot gdzieniegdzie będzie nieco mniej detali niż na PC, żeby wszystko płynnie chodziło. Tak czytałem, ale jak ktoś ma bardziej aktualne dane to chętnie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować