Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shadow of the Beast - mamy pierwsze screeny z gry

6 postów w tym temacie

"Chwilowo wiadomo, że tytuł ten trafi na PlayStation 4. Inne platformy nie zostały jeszcze potwierdzone."
Przecież tę grę wydaje Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra, poza tytułem, pewnie nie ma nic wspólnego z oryginałem. Gdyby to była odświeżona
> jedynka, ech...
A co ludzie w tej grze widzieli? Dla mnie ona była tak denna, bezmyślny scroller i wszystko na piąche znikało z ekranu O.o Piszecie o screenach pierwszy strona yt i macie gameplay z nowej odsłony https://www.youtube.com/watch?v=pYANzO8n5Tc dla mnie to jedyneczka wstawione w ładny i brutalny świat. Też widać timingowe klikanie i wszystko pada ale za to w jakim stylu. Mimo wszystko nie zdecyduję się na ten tytuł z odruchu wymiotnego z czasów amigi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2015 o 15:03, killer112 napisał:

Też widać timingowe klikanie i wszystko pada ale za to w jakim stylu.


Na podstawie wersji pre-alpha wiesz już wszystko o grze? Super. A masz może jeszcze wyniki lotto na najbliższe tygodnie? Bo wiesz, trochę kasy by się przydało... Warto chyba jednak pamiętać o tym, że twórcy bardzo często korzystają z god-mode, grając napakowanymi postaciami, żeby móc przetestować mechanikę gry. Nie balans, ale to, czy po zeskoczeniu z gzymsu A na platformę B postać nie zapadnie się po kolana i nie utknie. To normalna praktyka, stosowana w wielu tytułach (grzebiąc w kodzie źródłowym Terrarii można znaleźć ekwipunek deva, Reda, który sprawia, że nasza postać może np. latać prawie bez ograniczeń - problem w tym, że "normalny" gracz nigdy do czegoś takiego nie będzie miał dostępu). Ale co z tego? Przecież to tylko odruch wymiotny z czasów amigi...

Mnie ten tytuł ciekawi. Jeśli będzie dostępny w jakiejś rozsądnej cenie, chętnie powspominam stare, dobre czasy. Może ktoś zrobi jeszcze remake Draconusa? Pamiętam, że miałem całą kasetę muzyczki z ekranu tytułowego. Ciekawe, ile osób to jeszcze pamięta: https://www.youtube.com/watch?v=OOwtBwrh4Rs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gra, poza tytułem, pewnie nie ma nic wspólnego z oryginałem. Gdyby to była odświeżona
>
> > jedynka, ech...
> A co ludzie w tej grze widzieli? Dla mnie ona była tak denna, bezmyślny scroller i wszystko
> na piąche znikało z ekranu O.o Piszecie o screenach pierwszy strona yt i macie gameplay
> z nowej odsłony https://www.youtube.com/watch?v=pYANzO8n5Tc dla mnie to jedyneczka wstawione
> w ładny i brutalny świat. Też widać timingowe klikanie i wszystko pada ale za to w jakim
> stylu. Mimo wszystko nie zdecyduję się na ten tytuł z odruchu wymiotnego z czasów amigi...

1. Pamiętaj, że to był 1989 rok. Gra była przełomowa w tym czasie bo: łączyła gatunki (zręcznościowo - przygodowo - platformowa), świetna grywalność, świetna grafika (w tym pasywny trójwymiar).
2. To, co widać na wczesnym gameplayu jest zręcznościowym slasherem jakich wiele.
3. Postać z remake''u w jakimś stopniu przypomina oryginalną - i to jest druga rzecz podobna, jaką znalazłem oprócz tytułu.
4. Kiedy do tego, co jest pokazane we wczesnej wersji dojdą elementy przygodowe i logiczne - wtedy MOŻE dam szansę tej produkcji, chociaż pewnie świetnego klimatu gier z Amigi tam nie znajdę.
5. Doskonale wiem, o czym mówię, bowiem we wszystkie części Bestii grałem w latach ich premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować