Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy datę premiery Star Wars: Battlefront, pierwszy zwiastun w sieci

33 postów w tym temacie

Boję się tylko, że w podobnym okresie wyjdzie nowy BF i Battlefront - co wtedy? :D
Mam nadzieję, że DICE nie zawiedzie, a gra będzie ucztą i dla miłośników pojazdów, i dla piechociarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Nowa Republika jeszcze nie została utworzona :]
Brak kampanii, nie uwzględnienie Wojen Klonów trochę mnie to zawiodło albo miałem zbyt wysokie oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak singla jako takiego mi nie przeszkadza o ile będzie coś na styl Battlefronta 1/2 - główne bitwy do rozegrania. Ale brak bitew w kosmosie, max 40 graczy (choć początkowo mówiło się o 64) trochę boli. Niestety coraz bardziej obawiam się że wyjdzie z tego Battlefield z modelami ze SW no ale obym się mylił. Trzeba czekać do pierwszego gameplaya który prawdopodobnie dopiero na E3/Gamescome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba dobrze bo albo byłby to zbiór nijako sfabularyzowanych potyczek z kiepskim AI albo oskryptowana kampania, którą bardziej by się oglądało niźli w nią grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniał darthos Nowej Republiki jeszcze nie było wtedy. A jeśli nie potrafi się odmieniać imion i nazwisk, to lepiej tak sformuować zdanie, by można było rzeczone nazwy własne umieścić w oryginalnej wersji/pisowni. Fett nie ma na imię Bob lecz BobA, więc nie można się wcielić w Boba tylko w BobĘ Fetta.
Trailer fajny jak zawsze, ale to SW, więc od samych dźwięków mi się ciepło robi :P Szkoda, że nieszczególnie przepadam za shooterami, więc raczej nieprędko zagram. Że co? Brak kampanii single? No to nie pogram wcale :( Pech, ale mam nadzieję, że gra będzie kozacka dla fanów poprzednich Battlefrontów, jak i fanów SW w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... Skoro nie ma kampanii dla pojedynczego gracza, to co w zapowiedzi robi wzmianka o bitwach dla pojedynczego gracza? Jak dla mnie to ewidentnie świadczy o obecności kampanii. Przecież przejść wszystkie bitwy jedna po drugiej, to też jakaś kampania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bóg zapłać za brak singloplayerowej kampanijnej zapchajdziury. DICE może pracować pełną parą nad multi, zamiast rozdrabniać się nad czymś co nigdy im nie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć że jest to trailer na silniku gry, ściema tak ładnych gier jeszcze nie ma. Od samej muzyki zrobiło mi się gorąco, a jeśli tak będzie wyglądać gra to będzie się działo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik ladny natomiast co z tego skoro nie pokazali gameplaya. Zapowiada sie brak kampanii single, jedynie kilka (4?) mapy na dzien dobry (nie liczac DLC), no i zabugowana gra (nie ma gameplaya a premiera za 6 mcy - wtf?). Tak to wyglada na dzisiaj, bardzo chcialbym, zeby ta wizja sie nie sprawdzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2015 o 22:17, Kaerobani napisał:

albo oskryptowana kampania, którą bardziej by się oglądało niźli w nią grało.

O, wymieniłeś najważniejsze potencjalne zalety. :DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować