Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy datę premiery Star Wars: Battlefront, pierwszy zwiastun w sieci

33 postów w tym temacie

> Filmik ladny natomiast co z tego skoro nie pokazali gameplaya. Zapowiada sie brak kampanii
> single, jedynie kilka (4?) mapy na dzien dobry (nie liczac DLC), no i zabugowana gra
> (nie ma gameplaya a premiera za 6 mcy - wtf?). Tak to wyglada na dzisiaj, bardzo chcialbym,
> zeby ta wizja sie nie sprawdzila.


Nie 4 mapy, a 4 planety. A premiera za 7 miesięcy. I brak gameplaya jest normalny. W przypadku BF4 pokazali go dopiero na E3. A grywalne demo (czyli prawdziwy gameplay) na gamesconie! Tak samo zawsze było z Fifą mimo, że ta gra wychodziła we wrześniu.

Ja żałuję, że nie ma walk klonów z droidami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę się dziwię, że ludzie narzekają na brak kampanii single player. Battlefronty zawsze były nastawione na multi. Już nie pamiętam czy w 1/2 były jakieś kampanie, a jeśli był to raczej nie były jakimś szczególnym modułem gry.

A w singlu włączało się mapy i grało z AI. Nie czytałem opisu gry na swojej stronie, ale z komentarzy na Kotaku wynika, że będzie można grać z drugą osobą offline na split-screenie, albo online. Skoro będzie można grać z jedną osobą, to czemu nie samemu? A więc identycznie jak w 1/2.

Czy będzie można tak zrobić? Jak tak to przecież wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2015 o 23:10, MisioKGB napisał:

Nie mogę uwierzyć że jest to trailer na silniku gry, ściema tak ładnych gier jeszcze
nie ma.


No nie ma, bo to jest game engine footage, a nie in-game footage. Czyli zapomnij, że tak gra będzie wyglądała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 08:41, czaki222 napisał:

Naprawdę się dziwię, że ludzie narzekają na brak kampanii single player. Battlefronty
zawsze były nastawione na multi.


Czyli "zawsze tak robilismy, wiec po co cokolwiek zmieniac"? Pomine juz fakt, ze "zawsze" w tym przypadku oznacza az cale dwie czesci...

Wiesz, w Battlefieldach tez "zawsze" rozgrywka byla nastawiona na multi. BF1942 mial taki multi, o jakim piszesz - mapa multiplayer i boty kontra gracz. Ale potem zaczeto to powoli zmieniac i dzis kazda czesc Battlefielda (podobnie jak konkurencja) ma tryb singlowy, bedacy rowniez tutorialem. Czy cos stoi na przeszkodzie, by tu bylo podobnie? Bysmy dostali rowniez "filmowa" kampanie dla pojedynczego gracza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, w Battlefieldach tez "zawsze" rozgrywka byla nastawiona na multi. BF1942 mial
> taki multi, o jakim piszesz - mapa multiplayer i boty kontra gracz. Ale potem zaczeto
> to powoli zmieniac i dzis kazda czesc Battlefielda (podobnie jak konkurencja) ma tryb
> singlowy, bedacy rowniez tutorialem. Czy cos stoi na przeszkodzie, by tu bylo podobnie?
> Byśmy dostali roównież "filmowa" kampanie dla pojedynczego gracza?

Oczywiście, że dla niektórzy będą potrzebowali takiego kampaniowego tutoriala, zakładając że rozgrywka będzie na tyle skomplikowana, że trzeba się będzie jej uczyć. Battlefronty nie były wcześniej skomplikowane, może teraz DICE coś zmieni.

Dzisiaj jednak jest tendencja do skopania kampanii w grach nastawionych na multi i potem słychać pokłady krytyki typu "po cholerę oni w ogóle tą kampanię wrzucali? Tylko czas stracili, a gra się w to tak, że się nie chce". Ile przecież było narzekania na te kampanie CoDowskie, Battlefieldowe, że niczego nie wnoszą.
Wyraźnie są dwa obozy graczy: pierwszy chce pograć w taką kampanię, a drugi nie. Ja jestem z tego drugiego, stąd taka moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 14:51, Kaerobani napisał:

Tak, zrezygnowano z bitew w kosmosie. W sumie w tym i tak najlepszy był X-Wing czy TIE
Fighter.


Czyli zniknela moja ulubiona czesc ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 06:02, zdenek117 napisał:

> Filmik ladny natomiast co z tego skoro nie pokazali gameplaya. Zapowiada sie brak
kampanii
> single, jedynie kilka (4?) mapy na dzien dobry (nie liczac DLC), no i zabugowana
gra
> (nie ma gameplaya a premiera za 6 mcy - wtf?). Tak to wyglada na dzisiaj, bardzo
chcialbym,
> zeby ta wizja sie nie sprawdzila.


Nie 4 mapy, a 4 planety. A premiera za 7 miesięcy. I brak gameplaya jest normalny. W
przypadku BF4 pokazali go dopiero na E3. A grywalne demo (czyli prawdziwy gameplay) na
gamesconie! Tak samo zawsze było z Fifą mimo, że ta gra wychodziła we wrześniu.

ok ale ja zakladam, ze 4 planety=4 mapy, jesli bedzie wiecej to pozytywnie sie zdziwie. A te 7 m-cy to wcale nie tak duzo jak sie wydaje, bo to testy, optymalizacje, porty, lokalizacje itd. Ale dobrze odczekajmy jeszcze pare m-cy, w koncu cos pokaza. Co do Fifa, to wychodzi co roku od blisko 20 (?) lat i bywa ze zmiany z roku na rok sa niewielkie, wiec to chyba nie najlepszy przyklad.

Dnia 18.04.2015 o 06:02, zdenek117 napisał:

Ja żałuję, że nie ma walk klonów z droidami...

Obstawiam, ze potem bedzie dodatek na te okolicznosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Naprawdę się dziwię, że ludzie narzekają na brak kampanii single player. Battlefronty
> zawsze były nastawione na multi. Już nie pamiętam czy w 1/2 były jakieś kampanie, a jeśli
> był to raczej nie były jakimś szczególnym modułem gry.

W dwójce było coś w stylu kampanii; polegało to na braniu udziału w poszczególnych bitwach jako żołnierz z 501 Legionu. Między bitwami były fragmenty z jego pamiętnika (lub coś w tym rodzaju), co w sumie nie było złym posunięciem, bo skupili się na trybie multi, dając jednocześnie cokolwiek graczom preferującym "samotną" grę. Ale szczerze mówiąc też się cieszę, że nie będzie żadnej kampanii, choć na coś w stylu Republic Commando bym nie narzekał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować