Zaloguj się, aby obserwować  
DJ_KUBA

Diablo III ?

26 postów w tym temacie

Po co zakładasz nowy temat, który nic nie wnosi i jeszcze spamujesz? Zapoznaj się z regulaminem forum i korzystaj z wyszukiwarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak nie zmienie zdania na temat tej gry przez mojego brata ciotecznego ktory zeby pograc w te badziewie przez neta kupil se za 100 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 13:02, DJ KUBA napisał:

i tak nie zmienie zdania na temat tej gry przez mojego brata ciotecznego ktory zeby pograc
w te badziewie przez neta kupil se za 100 PLN


Czy ja dobrze rozumiem? Uważasz kupowanie oryginałow za głupotę? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 13:02, DJ KUBA napisał:

i tak nie zmienie zdania na temat tej gry przez mojego brata ciotecznego ktory zeby pograc
w te badziewie przez neta kupil se za 100 PLN

niektorzy lubia Diablo, wiec mozesz ich obrazic nazywajac ta gre "badziewiem", jak Ci sie nie podoba to nie graj a tym bardziej nie wypowiadaj sie... kupil za 100 zl? a co wczesniej gral na piracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o Diablo III nie słyszałem, natomiast prawdopodobne jest, że Blizzard szykuje Diablo Online i World of StarCraft...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na stacji benzynowej. Widzisz chleb i ciastko. Chcesz coś zjeść, ale starcza pieniędzy tylko na chleb. Kradniesz ciastko ? Bo wg. twojego myślenia tak właśnie robisz.
Pozdrawiam
Zapraszam do tematu podanego już przez Araondoiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale jak kogos nie stac na orginalna gre to nie ma innej mozliwosci

Dnia 24.07.2006 o 13:18, DJ KUBA napisał:

i kupuje piraty .


To jest najbardziej za przeproszeniem debilny styl myślenia o piractwie jaki słyszałem! Skoro nie ma kasy to skąd ma kompa?! Też ukradł? Jak nie ma ktoś kasy to niech se da siana z kompem na okres 3 miechów, pójdzie do roboty i zarobi na te durne gry.

A co do Diablo III. Nie ma na razie na ten temat, żadnych wiadomości, a twoje żale, że się powiesisz jak ta gra wyjdzie są conajmniej śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 13:18, DJ KUBA napisał:

ja nie jestem za piractwem , ale jak kogos nie stac na orginalna gre to nie ma innej mozliwosci
i kupuje piraty .

ma mozliwosc, moze nie grac, nie musi miec wszystkich gier a jak dobrze spozytkuje takie 100 zł to gra mu starczy na dluuuugo, a za 59 zł moze kupic 4 gry w pakiecie CDP, a mi nadal zdarzy sie kupic jakas gierke w extra klasyce...
zreszta i tak nie mam czasu zbytnio by grac wiec gry mi starczaja na dlugo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować