Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Battlefront - garść nowych informacji o grze

17 postów w tym temacie

> strzelanka? :( myslałem ze to bedzie bardziej podobne do The Force Unleashed... no co
> pan zrobisz, przynajmniej zaoszczędze troche forsy :)

Serio? Od początku było jasne że to będzie Battlefield w klimatach Star Wars. A smaczki w postaci Dartha Vadera bardzo mnie ciekawią.
Poza tym jak Ty sobie wyobrażasz multi na podstawie takiego niewypału jak TFU? ( nawet skrót brzmi jak splunięcie xD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 18:14, ElBorro napisał:

Serio? Od początku było jasne że to będzie Battlefield w klimatach Star Wars. A smaczki
w postaci Dartha Vadera bardzo mnie ciekawią.

Wcielanie się w bohaterów było już możliwe w poprzednich Battlefrontach.

Martwi mnie porzucenie Wojen Klonów, kosmicznych bitew i mała ilość planet, jak na razie mam mieszane odczucia co do tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te wszystkie kultowe postaci z sagi będą funkcjonować na podobnej zasadzie co karty w Titanfallu. Dają kopa ale nie na stałe. Używasz jej i grasz Vaderem, ale tylko do swojej śmierci. Inaczej balans rozgrywki byłbym skopany albo te wyjątkowe postaci strasznie słabe. Choć wyobrażam tez sobie tryby z polowaniem na Skywalkera czy Vadera, w zależności od strony konfliktu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem te wszystkie kultowe postaci z sagi będą funkcjonować na podobnej zasadzie
> co karty w Titanfallu. Dają kopa ale nie na stałe. Używasz jej i grasz Vaderem, ale tylko
> do swojej śmierci. Inaczej balans rozgrywki byłbym skopany albo te wyjątkowe postaci
> strasznie słabe. Choć wyobrażam tez sobie tryby z polowaniem na Skywalkera czy Vadera,
> w zależności od strony konfliktu. :)

Nie wiem jak działają karty w Titanfall, ale tak mają działać bohaterowie. Przynajmniej tak zrozumiałem opisy na różnych serwisach. Jak dobrze grasz, dużo zdziałasz. Jesteś słaby, to i moc nic nie da. Umrzesz i przestajesz być bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie jakby duża część komentujących tutaj wcześniej Battlefrontów nie widziało:P Porównania do Titanfalla? "Strzelanka? :("??? Kurna, przecież to seria stara, popularna i lubiana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie wiem jak działają karty w Titanfall, ale tak mają działać bohaterowie. Przynajmniej
> tak zrozumiałem opisy na różnych serwisach. Jak dobrze grasz, dużo zdziałasz. Jesteś
> słaby, to i moc nic nie da. Umrzesz i przestajesz być bohaterem.
>
No w Titanie jest podobnie tylko zwykle karta to lepsza broń, maskowanie itp. lub zrzut tytana. Czyli w sumie może nie zepsują tymi wypasionymi postaciami gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> strzelanka? :( myslałem ze to bedzie bardziej podobne do The Force Unleashed... no co
> pan zrobisz, przynajmniej zaoszczędze troche forsy :)

Żartujesz sobie? Chyba nie grałeś w Battlefront 2. Dziwi mnie brak walki w kosmosie skoro nawet tak stara gra jak BF2 (nie mylić z battlefield 2) je miała. No ale co poradzimy. Przynajmniej wieści potwierdzają niektóre przypuszczenia. Będą Jedi i będą miecze świetlne. To tłumaczy widok z trzeciej osoby. Ciekaw jestem czy pójdą z duchem Battlefielda do robienia gier dla bezmózgich dzieci upraszczając co się da czy zostawią oryginalny podział na klasy (wiele wyspecjalizowanych funkcji).

Dla niewtajemniczonych. BF2 miało podobny system do Titanfal. Za zebrane w trakcie gry punkty mogłeś wziąć mocniejszą klasę lub odłożyć troszkę więcej i pojawić się jako Jedi. A ten solidnie kopał tyłki :-) I własnie kamera lądowała za plecami kiedy dzierżyłeś miecz świetlny w rękach. Świetna gra.

Ja się bardziej boję że BF2 zostanie skopany zgodnie z nową polityką EA. Ich ostatnie premiery nie napawają mnie optymizmem. Kaszana za kaszaną kaszaną poganiana. No ale co zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > strzelanka? :( myslałem ze to bedzie bardziej podobne do The Force Unleashed...
> no co
> > pan zrobisz, przynajmniej zaoszczędze troche forsy :)
>
> Serio? Od początku było jasne że to będzie Battlefield w klimatach Star Wars. A smaczki
> w postaci Dartha Vadera bardzo mnie ciekawią.
> Poza tym jak Ty sobie wyobrażasz multi na podstawie takiego niewypału jak TFU? ( nawet
> skrót brzmi jak splunięcie xD )

Cały czas czekałem na nowego Battlefronta, poprzednie części można uznać za klasykę gatunku nową zaś cześć może zignorować tylko gimbaza nie znająca magii Gwiezdnych Wojen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > strzelanka? :( myslałem ze to bedzie bardziej podobne do The Force Unleashed...
>
> > no co
> > > pan zrobisz, przynajmniej zaoszczędze troche forsy :)
> >
> > Serio? Od początku było jasne że to będzie Battlefield w klimatach Star Wars. A
> smaczki
> > w postaci Dartha Vadera bardzo mnie ciekawią.
> > Poza tym jak Ty sobie wyobrażasz multi na podstawie takiego niewypału jak TFU? (
> nawet
> > skrót brzmi jak splunięcie xD )
>
> Cały czas czekałem na nowego Battlefronta, poprzednie części można uznać za klasykę gatunku
> nową zaś cześć może zignorować tylko gimbaza nie znająca magii Gwiezdnych Wojen.

Poważnie? Nie jestem jedyną osobą, która boi się o Battlefronta z powodu EA. Do tego brak walk w kosmosie itp. Pewnie dojdzie 30dlc i innego badziewia. Ja nie kupie dopóki nie pojawi się sporo opinii o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie tylko Ty. Ja od dawna ostrożnie podchodzę do gier EA i Ubisoftu. BF4 kupiłem dopiero w święta za 100zł na PS4 ze wszystkimi DLC. A i tak się uśmiałem jak nigdy kiedy się okazało że żołnierze na połowie map blokują się na... krawężniku drogi. Jeżeli Battlefron nowy będzie na podobnym poziomie - nawet magia Star Warsów mnie tam nie zaciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc (pisząc) - spodziewałem się rozczarowania i chyba właśnie nowy Battlefront będzie rozczarowujący. Graficznie będzie na bank super, prześliczny i w ogóle, ale pod względem rozgrywki wydaje się krokiem w tył w kilku ważnych aspektach. Mniejsza ilość graczy, brak bitew w kosmosie - w sumie można powiedzieć, że na co to wszystko, skoro walki kosmiczne nie były specjalnie dobre, a 40 graczy wystarczy do dobrej zabawy. Może i tak.

Przydałaby się opcja walk "cross-factions" typu separatyści kontra Rebelia, szturmowcy imperialni kontra klony - byłoby ciekawie.

Jeżeli gra okaże się ciekawa taktycznie i zaoferuje dużo interesujących rozwiązań to dobrze. Jeśli nie - to cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować