Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo naprawi uszkodzone DS-y

12 postów w tym temacie

Gratulacje ! Widać, że dbają o klientów, prawie jak nasz polski serwis ( nie będę wymieniał, bo jeszcze tutaj mnie oskarżą o podlizywanie się dla pracownic/ków gram.pl/CDP :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Niedawno pisaliśmy o drobnych uszkodzeniach na części egzemplarzy nowego DS-a. Zastanawialiśmy się wtedy, czy za ich naprawę trzeba płacić czy może jednak nie. Nintendo oficjalnie ustosunkowało się do tego problemu, stwierdzając, że naprawi wszystkie wadliwe urządzenia za darmo.

Przeczytaj cały tekst "Nintendo naprawi uszkodzone DS-y" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja podobna do tych, które nie raz przeprowadzają koncerny samochodowe gdy wykryją jakąś wade w danym modelu samochodu, który produkóją. Tylko przypuszczam, że koszty znacznie mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie widze powodu do robienia szumu - standardowa naprawa gwarancyjna... hmm, a ja sie nadal zastanawiam - ds czy ps2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@gmx
Powiem że PS2. Większa zabawa. Miałem okazje potestować konsole przenośne (PSP kumpla, DS w sklepie) a na PS2 sam się zdecydowałem. I gry są tanie (niedawno była tu promocja Prince of Persia WW, MGS''ów, etc. za 49 pln). A taka konsola przenosna to nie to, mały ekranik i gry nie za ciekawe (na PSP trudno pograc w jedną gre dłużej niż 10 godzin, za wyjątkiem LocoRoco, na DS z tego co słyszałem to podobnie). A jak chcesz przenosnie filmy oglądać to PS2 a do filmów czy innego badziewia odtwarzacz MP4 (na konsole i tak byś musiał konwertować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 11:49, gmx napisał:

nie widze powodu do robienia szumu - standardowa naprawa gwarancyjna... hmm, a ja sie nadal
zastanawiam - ds czy ps2...


Miałem PS 2, a teraz sobie kupiłem DSa (czekam na paczuszkę).

Cóż, ciężki orzech do zgryzienia masz :P

Jednak nie sugorowałbym się na Twoim miejscu wypowiedziami typu: "grałem w sklepie", "grałem u kumpla". Dla mnie osobiście takie doświadczenia nie przemawiają, jako podstawa do obiektynej oceny.

I jeszcze jedno, miałem kiedyś GameBoy''a - bzdurą jest, że nie da się spędzić 10h przy konsolce przenośnej, poza tym, kto Ci każe grać 10 h < ? :|

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla N :D zawsze wiedziałem że jak coś zrobią źle to naprawią a przynajmniej będą się starać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować