Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crytek zaskoczy nas nowym demem na E3?

12 postów w tym temacie

> Przypuszczam, że być może ponownie przesuną granice graficzne, tak jak to zrobili w przypadku
> Crysis''a. P
Wg mnie granice dalej przesunął Crysis3. Przy wszystkim na Full łącznie z FullHD wygląda obłędnie a i w dodatku. Wymagania nie takie kosmiczne jak w przypadku jedynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pokaza demo tech dema pochwala sie ze to gra a za kilka miesiecy oznajmia ze idzie dobrze pokaza kilka materialow ukazujacych rozgrywke i po roku albo kasacja albo bedzie tak slabe jak crysis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Crysis nie była aż tak kiepska, wiadomo nie tak genialne jak FarCry ich pierwsze, ale jak crysis 1 przeszedlem calego , crysis 2 troszke mnie znudzil i nigdy nie dotrwalem ale jedyne co to soundtrack H.Zimmera utkwil w pamieci ale mimo to gra nie potrafila wciagnac to crysis 3 mnie zaintrygowal na tyle ze rowniez przeszedlem calego i nie zalowalem takze nie ma co sie czepiac a dla oczu gierka piekna. Jesli szukacie fabuly to nie w luznych fpsach chociaz ostatni wolfenstein to wyjatek bo na prawde dobrze sie przechodzilo wrecz wzruszająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować