Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CI Games pokaże Sniper: Ghost Warrior 3 na targach E3

17 postów w tym temacie

"Twórcy obiecują, że produkcja będzie najlepszą grą o snajperach na PC i konsole obecnej generacji."
No ja myślę, jak się ma 4 okulary/soczewki to musi być najlepsza ;))

Poczekamy zobaczymy, może w końcu się przekonam do Snipera.
W każdym razie, życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CI już 3 raz w ramach zalet gry wymienia jej wysokobużetowość, co przecież niczym chwalebnym w obecnych czasach być nie powinno(czy nawet biorąc pod uwagę kapitał CI i fakt, że jest to już 3 część, a i firma ma długą historią w produkcji gier), znaczy, że 3 razy będzie to niskobudżetówka;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia. Panowie z CI, to raczej Wasza ostatnia szansa i mam tutaj na myśli zarówno graczy jak i inwestorów. Zróbcie w końcu grę, która zacznie zbierać chociaż ósemki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Tym jak zrobili Lords of the Fallen pokazali, że potrafią robić porządne gry. Ja tam się cieszę bo jak zrobią porządnie grę snajperską to może wyjść z tego mega sukces. Trzymam kciuki i czekam na prawdziwy snajperski next-gen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą sobie spokój z grami wysokobudżetowymi, bo przegrają swoje posady. Wałkują ciągle ten sam temat i myślą pewnie, że zaraz sprzedadzą w milionach sztuk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bez przesady. Tym jak zrobili Lords of the Fallen pokazali, że potrafią robić porządne
> gry. Ja tam się cieszę bo jak zrobią porządnie grę snajperską to może wyjść z tego mega
> sukces. Trzymam kciuki i czekam na prawdziwy snajperski next-gen

Tylko problem jest taki że to nie oni (jak studio) robili Lotf. W zeszłym roku oni robili Enemy front który jest oceniony na średniaka wśród średniaków. I dalej nie rozumiem po co podają datę premiery jak są w trakcie pracy!? Znowu skończy się na przesunięciach i dalszych obietnicach. Co nie zmienia faktu liczę że w końcu im się uda wypuścić grę która będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Bez przesady. Tym jak zrobili Lords of the Fallen pokazali, że potrafią robić porządne
>
> > gry. Ja tam się cieszę bo jak zrobią porządnie grę snajperską to może wyjść z tego
> mega
> > sukces. Trzymam kciuki i czekam na prawdziwy snajperski next-gen
>
> Tylko problem jest taki że to nie oni (jak studio) robili Lotf. W zeszłym roku oni robili
> Enemy front który jest oceniony na średniaka wśród średniaków. I dalej nie rozumiem po
> co podają datę premiery jak są w trakcie pracy!? Znowu skończy się na przesunięciach
> i dalszych obietnicach. Co nie zmienia faktu liczę że w końcu im się uda wypuścić grę
> która będzie dobra.

Nie no już nie przesadzajmy z tym odbieraniem im LOTF - może nie oni byli fabryką ale prowadzili ten projekt więc wiedzą jak się robi takie gry. Myślę, że to będzie porządne AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę czekał z niecierpliwością na samo E3. Tam pewnie będzie pełno interesujących wiadomości na temat gier różnego rodzaju. To że będzie tam CI Games ze swoim zapowiedzianym Sniper: Ghost Warrior 3 to dla mnie dodatkowy plus bo przynajmniej dowiemy się czegoś nowego na temat tej gry, która ma ukazać się w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 21.04.2015 o 20:53, Gniewny1j napisał:

Tylko problem jest taki że to nie oni (jak studio) robili Lotf.

Zgadzam się, nie robili, ale byli wydawcami, koordynowali prace, i cel zamierzony uzyskali. Oddali część pracy firmie która miała sprostać zadaniu, częściowo sprostała, ale wydaje mi się że apetyt CiGames jest większy dlatego też pożegnali się z Deck 13. Wracając do Snajpera, to bardzo dobra informacja! Może będzie już jakieś konkretne info ws tej gry. I raczej nie oczekiwałbym czegoś średnio słabego albo słabo śrendniego. Tutaj może być zaprezentowana dobra gra na poziomie, która może bić już do wyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zgadzam się, nie robili, ale byli wydawcami" to nie dokońca prawda. Gdyż także brali czynny udział w tworzeniu samej gry. To jest bardzo dobra logika poniewarz: Wiele produktów zakupujemy np: telewizory, samochody itd. ale :) Kupujemy sobie np: OPLA który ma fabrykę w Gliwicach i ten samochód jest Polski czy Niemiecki?? :) Otórz panowie i panie jest NIEMIECKI - niestety czny nie taka jest prawda. Do sedna Jeśli CIG wymyśliło grę brało udział w jej produkcji jest to jej produkt to nie można powiedzieć że jest Niemiecka czy Francuska bo to jest ich pomysł w tym wypadku na grę a że ją wykonywali Niemcy to już jest niewielki szczegół. Co do SGW3 zawsze lubiłem serię SGW jak i pierwszą część tak i drugą i nie widzę podstaw póki co do tego by skreślić jej kolejną część z listy moich ulubionych gier. Dobrze że będzie kolejna jej część bo gry typu BF, czy COD już mnie znudziły. SGW zawsze wprowadzał mnie w dobry nastrój i pokazywał mi że Snajperka to najlepsza broń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Twórcy obiecują, że produkcja będzie najlepszą grą o snajperach na PC i konsole obecnej
> generacji."
> No ja myślę, jak się ma 4 okulary/soczewki to musi być najlepsza ;))
>
> Poczekamy zobaczymy, może w końcu się przekonam do Snipera.
> W każdym razie, życzę powodzenia.

Dwie pary soczewek to nie mit ani fantastyka takie gogle noktowizyjne istnieją i można je zobaczyć na Wikipedii. Wystarczy w googlach wpisać Panoramiczne gogle i powinno wam pokazać te cudeńko. Ogółem mówiąc lubiłem grać w SGW i z niecierpliwością czekam na trzecią odsłonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio parę serii gier mnie zawiodło, np ubisoftowy Assasin''s Creed albo CoD... Sniper jedynka był genialny, dwójka (mimo, że sporo ludzi nie przepada) jeszcze bardziej mi się podobała, a info o otwartym świecie w SGW3 przyprawiła mnie o zawrót głowy. Pomijając fakt, że będę mógł sobie misje kończyć na milion sposobów, bo zwiększa się radykalnie liczba moich celów, a cóż - sniper always hits the mark ;) Co do samych E3 to spoko, bo z tego co się orientuję, to chyba nie ma innej polskiej firmy w tym roku, no nie? Myślałem, że panowie od Wiedźmina się wybiorą, ale najwyraźniej nie mają czasu :P Mam nadzieję, że CI Games przygotują coś naprawdę ekstra, bo już krew się burzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bez przesady. Tym jak zrobili Lords of the Fallen pokazali, że potrafią robić porządne
> gry.

LOTF jest stworzone w większości przez Deck 13. CI tylko pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 12:50, spidi1812 napisał:

LOTF jest stworzone w większości przez Deck 13. CI tylko pomagało.


No jakoś dziwnym trafem przy opisach Lords Of The Fallen, studiem, które pojawia się przede wszystkim jest CI. Jak pisałem przy innym wątku, mocno czekam na Snipera 3, szkoda, że premiera dopiero na 2016. Liczę na jakieś screeny z E3, czy konkretne info odnośnie wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować