Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD bliskie przejęcia ATI!

58 postów w tym temacie

No to ciekawie sie porobi. Cena zapewne spada z powodu braku jasności co będzie dalej.
Na pewno oznaczać to będzie nową jakość w dziedzinie notebooków, które wreszcie będą się również nadawały do grania (procek, chipset, grafika u jednego producenta). Może to oznaczać ulepszenie malutkich komputerków multimedialnych do domu wyglądających jak sprzęt audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się ciesze:D AMD dobra firma więc może jakość układów ATI nie spadnie a i sprzęt może jakoś będzie działał jeszcze lepiej jeśli znajdzie się grafa i procek od AMD w jednym kompie:D Jakieś wzajemne sprzętowe wspomaganie układów:) no ja się nie znam ale może coś takiego będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym żeby AMD przejeło NVIDIE... ale w sumie nie jest źle w końcu Ati też robi całkiem niezłe układy graficzne, a AMD na pewno na tym w jakimś stopniu zwiększy swoje dochody na rynku rozrywki elektronicznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 12:28, Pawłek napisał:

A mam Athlona i GF i ogólnie wole GeForce''y.

Ja też sympatyzuję zdecydowanie bardziej z AMD niż z Intelem i raczej z nVidią niż z ATI, więc wolałbym gdyby AMD nawiązało współpracę właśnie z producentem GeForce''ów, ale narzekał nie będę, bo z takiego połączenia obu firm "na A" może wyjść całkiem ciekawa rzecz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bedzie. Przynajmniej karty graficzne będą lepiej współpracować z procesorami. Jeszcze tylko wykupi Gigabyte i będą płyty główne tego samego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no!
Jak dla mnie-to bardzo dobra informacyja :) ! Używam procesora AMD (w przypadku zmiany wybiorę podobnie) i karty ATi (takoż samo :) ).
Ciekawe, czy w odpowiedzi na to Intel połączy się z Nvidią ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no moze bedzie fajnie ale jest też ciemna strona mocy może być tak ze beda dobrze wspułpracowac karty ati tylko z prockami amd a z intelami juz nie i wtedy bedzie zmuszanie zwoleników ati do kupna prockow amd co po mojemu nie bedzie dobra informacja jak ktos nie przepada za ta firma tylko za intelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 12:58, MonkOfWar napisał:

Ciekawe, czy w odpowiedzi na to Intel połączy się z Nvidią ;) .

Mam nadzieję, że nie bo to może zaowocować tym, że powstaną dwa obozy, które będą się rozwijać w zupełnie różnych kierunkach. Nie mówię, że na pewno tak się stanie, ale nie można tego wykluczyć, że będą rozwijać całkiem odmienne standardy - a to nie byłaby dobra rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować