Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plany dotyczące DLC nie wpływają na zawartość Star Wars: Battlefront

17 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że EA wpadnie na pomysł zmniejszenia ceny swoich dodatków lub usługi premium ;x. Przynajmniej na konsolach bo jak na razie cena jest masakryczna, a z tego co widziałem na Pecetach cena jest zdecydowanie mniejsza.

Ten news jest chyba dobrym przykładem że redaktorzy gramu biorą lekcje od miszczów marketingu z onetu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA zawsze wycina i daje jako DLC w dniu premiery. Sama zapowiedź dodatku w czasie kiedy nie ma jeszcze gry, jest zastanawiająca. W przypadku EA Dace będzie to zabugowwna i pełna błędów produkcja w postaci kolejnego battleshita za 170 zł. Zastanówcie się dwa razy, zanim kupicie od nich grę. Bardzo drogą grę. EA zapewne liczy na zyski bo w nazwie jest Star Wars i będzie celowal w ten segment fanów. Niech cierpliwość będzie z wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście gier od activision i EA nie ruszam już. Niestety pewnie w tym roku jeszcze jeden wydawca do tej listy dołaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak i zapowiedzą edycję premium za 200 zł. Wielkie dzięki. Wkurza mnie strasznie ten model - jakby nie mogli dawać map za darmo?! Niepotrzebne alienowanie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 12:19, vegost napisał:

Sama zapowiedź dodatku w czasie kiedy nie ma jeszcze gry, jest zastanawiająca.

Nie, nie jest.
DLC zawsze powstaje przed premierą gry, bo część ludzi nie ma co robić a żaden pracodawca:
a) nie zwolni tych ludzi, jeżeli nie musi
b) nie będzie patrzył jak nic nie robią
Kolejną sprawą jest to, że DLC z Epizodu 7 nie może pewnie wyjść przed premierą filmu, bo licencje, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy naprawdę myślicie, że EA stwierdzi: "Tak, wycięliśmy parę rzeczy, bo golimy frajerów!"? Przecież oni zaprzeczali wycięciu paru rzeczy z ME3 nawet jak ktoś się dokopał do śladów po nich w plikach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 16:14, NemoTheEight napisał:

A wy naprawdę myślicie, że EA stwierdzi: "Tak, wycięliśmy parę rzeczy, bo golimy frajerów!"?
Przecież oni zaprzeczali wycięciu paru rzeczy z ME3 nawet jak ktoś się dokopał do śladów
po nich w plikach gry.

To, że są ślady po DLC w plikach gry nie oznacza jeszcze, że chamsko zostało to z gry wycięte, do "hurr-durr zły wydawca" kazał to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie samo klamstwo jak:

''Simcity 2014 nie mozna grac offline bo spora czesc kalkulacji liczona jest online''.

Kiedy oni sie naucza przestac CHAMSKO I DOSADNIE KLAMAC LUDZIOM W TWARZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 18:09, Kadaj napisał:

Jeszcze nie znudziłeś się tłumaczeniem, że nie zachodzi się w ciążę po pocałunku? ;d

Kiedyś może zrozumieją?

Spoiler

Nie, pewnie nie. Są ekspertami od wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mylmy wycinania rzeczy z gotowej gry z projektowaniem DLC. Tak jak ktoś wspomniał - grę robi się etapami. Najpierw projektowanie, potem realizowanie. Na koniec optymalizacja i balansowanie. Kiedy część zespołu szlifuje grę, inni projektują DLC.

Poza tym pamiętajmy, że DICE ma termin wyznaczony przez EA i premierę filmu. Jeśli coś nie trafi do gry, to raczej przez brak czasu. Wątpię, żeby mieli czas na tworzenie i wycinanie.

I co ważne. Ktoś kupując grę wie za co płaci. Kupiłem BF4 i żadnych DLC. Zapłaciłem za grę, wiedziałem co w niej będzie. Ktoś chce więcej - kupi DLC. Mi wystarczyła podstawowa wersja, żeby dobrze się bawić do tej pory. Do StarWarsa pewnie zakupię premium, jeśli spodoba mi się podstawowa wersja. Tak samo zrobiłbym z grą drugowojenną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie jak zwykle, a ja sobie obejrzałem trailer, przeczytałem że będzie lokalny split screen i nacisnąłem pre-order :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale doczytaliście newsa do końca, że to dlc o którym jest mowa to to darmowe jest, prawda?
Nie. Widać zbyt mnie zaskoczyła ta informacja ze strony EA, żebym ją zarejestrował. Czyżby porządnieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować