Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 - Charles Dance jako Emhyr var Emreis w nowym wideo

19 postów w tym temacie

> Fajnie... ale do mnie nie przemawia świat wiedźmina w innym języku niż rodzimy. Takie
> kaleczenie trochę...
Gdyby wszyscy byli tego zdania to pewnie nadal byś trzaskał Gothica ze słownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Fajnie... ale do mnie nie przemawia świat wiedźmina w innym języku niż rodzimy.
> Takie
> > kaleczenie trochę...
> Gdyby wszyscy byli tego zdania to pewnie nadal byś trzaskał Gothica ze słownikiem.

Gothic a wiechu to zupełnie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 20:50, Ice-1977 napisał:

> > Fajnie... ale do mnie nie przemawia świat wiedźmina w innym języku niż rodzimy.

> Takie
> > kaleczenie trochę...
> Gdyby wszyscy byli tego zdania to pewnie nadal byś trzaskał Gothica ze słownikiem.


Gothic a wiechu to zupełnie inna bajka.


Rozwiń myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby wszyscy byli tego zdania to pewnie nadal byś trzaskał Gothica ze słownikiem.

Pamiętam jak lata temu przeczytałem gdzieś komentarz o Gothicu, że "Jak Gothic to tylko i wyłącznie w języku Goethe''go".

A ja grałem na razie w Wieśka I i chyba nawet tylko po angielsku. Nadal mam do rozegrania II i III i chyba do nich również podejdę po angielsku. Kolega mnie już za to wyklął.

*popcorn*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 21:48, czaki222 napisał:

> Gdyby wszyscy byli tego zdania to pewnie nadal byś trzaskał Gothica ze słownikiem.


Pamiętam jak lata temu przeczytałem gdzieś komentarz o Gothicu, że "Jak Gothic to tylko
i wyłącznie w języku Goethe''go".

A ja grałem na razie w Wieśka I i chyba nawet tylko po angielsku. Nadal mam do rozegrania
II i III i chyba do nich również podejdę po angielsku. Kolega mnie już za to wyklął.

*popcorn*


Spoko, jest nas dwóch :D. Też chcę podejść do trójki po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie dla tego aktora jestem w stanie zagrać w wersji angielskiej. Odegrał kawał dobrej roboty w Grze o Tron i wierzę, że i przy Wiedźminie 3 się sprawdzi znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja mam zagwozdkę. Z jednej strony uwielbiam głos Jacka rozenka i uwielbiam polską wersję językową w dwóch poprzednich częściach wiedźmina, z drugiej wszystkie opublikowane do tej pory fragmenty po polsku mnie nie zachwyciły (no, może poza "Zabijam potwory"). No nic, zapewne przejdę raz tak i raz tak. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle póki co wygląda to trochę tak, że angielska wersja będzie lepsza. Poza Rozenkiem nie widać argumentów do podniety. CDPR nie poinformował o żadnych znanych osobistościach z Polski, które będą udzielały głosu, co może budzić obawę, że znowu będziemy mieli tych samych-oklepanych ludzi, którzy w 90% erpegów się już pojawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować