Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W nowym Overlord zło będzie miało nowe oblicze

19 postów w tym temacie

Ta ja rozumiem żal na temat nowego Overlorda - bo zrobią z niego H&S lub jakąś mobę. Co nawet mnie osobiście także denerwuje bo taki sam mniej więcej los spotkał serię Orcs Must Die!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham kiedy twórcy gier w niecałe 3 minuty potrafią wykrzesać w sercach graczy iskierkę nadziei o powrocie do (w moim przypadku) dzieciństwa, a następnie zadeptać nie do końca rozpalony ogień jakimś rzutem izometrycznym i 4 osobowym coopem.

Osobiście do cooperacji nic nie mam, bo jakkolwiek gra byłaby krapowata, to z kumplami w paczce zawsze można spędzić miło i śmiesznie czas. Tylko że to już nie będzie Overlord znany i kochany przez wszystkich, kochających mordowanie owiec lub foczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kocham kiedy twórcy gier w niecałe 3 minuty potrafią wykrzesać w sercach graczy iskierkę
> nadziei o powrocie do (w moim przypadku) dzieciństwa, a następnie zadeptać nie do końca
> rozpalony ogień jakimś rzutem izometrycznym i 4 osobowym coopem.

Ładnie powiedziane, sam zagrałem w Overlorda dopiero w zeszłym roku ale mimo to moja mordka się ucieszyła gdy oglądałem trailer.... i nagle kicha, jakoś tak ciężko się na sercu zrobiło, to była taka piękna gra. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już są żale a nikt nie wie czym będzie gra. Mnie rzut z góry cieszy, bo jest szansa na normalne sterowanie i nowe pomysły w gameplayu. Granie padem bywało frustrujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi to wygląda na coś w stylu Lara Croft and the Temple of Light/Osiris. Jeśli tak to będzie wyglądać to się zapewne skuszę. Jeśli kolejne mobopodobne cuś to jednak podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 09:01, fenr1r napisał:

Już są żale a nikt nie wie czym będzie gra. Mnie rzut z góry cieszy, bo jest szansa na
normalne sterowanie i nowe pomysły w gameplayu. Granie padem bywało frustrujące.

Ja grałem w Overlord 2 na padzie oraz K+M i muszę przyznać że na padzie grało mi się lepiej - łatwiej mi było sterować motłochem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 23.04.2015 o 10:34, Numenpl napisał:

Ja grałem w Overlord 2 na padzie oraz K+M i muszę przyznać że na padzie grało mi się
lepiej - łatwiej mi było sterować motłochem.


Wiem, że na padzie lepiej, ale i tak było jakoś niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego Overlorda ograłem (bez bicia przyznaję, nie do końca) na padzie, przetestowałem też na k+m i miałem dokładnie to samo, co Numenpl w Overlord 2 - joypad >> k+m. Żeby było śmieszniej, w Brutal Legend (porta z konsoli) na padzie mi się koszmarnie grało, o wiele lepiej sprawdzała się tam klawiatura z gryzoniem :D.

Jak ktoś nie zasubskrybował kanału "Overlord" na YT:
https://www.youtube.com/watch?v=ZheVXS6rkRQ <- teaser (a może już nawet trailer), wciąż Gnarl prawie cały czas gęga, ale przynajmniej można zobaczyć sporo nowego materiału (choć te pseudo komiksowe animki w stylu Z: Steel Soldiers zalatują naftaliną i jakością też nie powalają), nawet troszeczkę gameplayu się znajdzie (zalatuje Hail to the King: Deathbat...).
https://www.youtube.com/watch?v=Z3dg5u5hUl0 <- dev diary (tak jakby), z którego bardzo przykrą informacją jest to, że, uwaga, gracze nie kierują Overlordem(ami?) a jakimiś Netherghulami... LotR parody (tytuł też by na to wskazywał - "Overlord: Fellowship of Evil")?
W każdym razie, ja się wypisuję i anuluję subskrypcję ww. kanału.

PS Jeśli Gnarl nie dopuszcza się zdrady (nie grałem w O2) w żadnym Overlordzie, to proszę o poprawienie newsa, bo w takim wypadku słowo "antagonista" wybitnie do niego nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Fellowship of evil będzie oddzielną gałęzią Overlord''ów to nie będę protestował, może twórcy chcą pokombinować z formą, może gra będzie dobra, może się nauczą, że idealnego i sprawdzonego schematu nie ma co zmieniać... Bądźmy dobrej myśli.

Pamiętajcie, jeśli ta gra okaże się klapą to pozostają jeszcze ludzie, którzy będą próbowali zrobić z Overlord''ami to co zrobili z Dungeon Keeper''em(War for the overworld), w ostateczności będzie można zrobić rewolucję.

I pamiętajcie zło nigdy nie śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować