Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenny ładunek - jeszcze jeden gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

36 postów w tym temacie

Jeszcze trochę a przejdziemy całą grę na "Wideo" :). Dla mnie ta ilość info, Wideo i Postów to przegięcie. Mnie osobiście męczy gdy co chwilę w radiu leci ten sam utwór, w mediach ta sama afera przez tydzień na wszystkich kanałach. Z Witcherem nie napędza mi to Hypu a wręcz przeciwnie. Zaczyna odpychać od całego serwisu jak i samej gry. Panowie za dużo tego marketingu... Zbyt nachalny... Owszem nikt do niczego nie zmusza. Jednak w moim odczuciu nie smak pozostaje. Pre-order i tak złożony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo loga Xbox w prawym dolnym rogu, jest to gameplay z PC z podłączonym padem o xklocka. Jest już sprostowanie od producenta pod filmem na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata, wiedźmin z pochodnia.. ło matko! Co to teraz będzie...koniec świata zapewne. A na poważnie to jakoś nie stanowi to dla mnie najmniejszego problemu. Wiedźmina wzrok owszem przystosowany jest do widzenia w nocy, ale trzeba zauważyć, że jest to tylko namiastka widzenia zapewne w czarno białych kolorach jak u kota. Używanie pochodni więc e ogóle mnie nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko to zobaczylem to pierwsze co pomyslalem to musi byc gameplay z pc, za ladnie jak na konsole, a szkoda. Widze ze w walce sa jakies ''odskoki'' a wiec jest nadzieja ze nie bede sie turlal jak baran. Poza tym reszta bardzo mi sie podobala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

---> dusiekpl
Cala sagę przeczytałem 3x. Myślę że to wystarczająco dużo by zagłębić się w świat Wiedźmina pełną gębą. Jest to moja ulubiona "powieść " jak i uniwersum.
Serial też obejrzałem 3x :) i mimo pewnych zmian uważam że świetnie oddaje wiedźminski klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tak nie oddaje klimatu jak polska mowa "na pohybel skurwysynom" "zawzyj żyć " "chędoż się " i tak dalej i tak dalej. Tego nie da się przełożyć na inny język...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nic tak nie oddaje klimatu jak polska mowa "na pohybel skurwysynom" "zawzyj żyć " "chędoż
> się " i tak dalej i tak dalej. Tego nie da się przełożyć na inny język...

Wydaje mi się że nie jest to problem z racji na to że wszystkie teksty pochodzą z "staro polskiego". Większość języków będzie miało swoje odpowiedniki. Pytanie czy twórcy do nich dotrą i wykorzystają. Wersja dla mnie jak najbardziej Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, to wiedźmini mieli o wiele lepszy wzrok, ale do widzenia w ciemności musieli używać eliksirów. W "Krwi elfów", bądź w "Czasie Pogardy", już nie pamiętam dokładnie, jest opisane przed jedną z walk w nocy na mieście, możliwe, że w Oxenfurcie, z jakąś grupką zabijaków, chyba od Rience''a. Na samym początku jest opisane, że eliksiry zaczynały działać i wzrok Geralta powoli przystosowywał się do ciemności. Więc pochodnia nie jest niczym dziwnym, przecież w pierwszej części też była obecna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy ktos wie czy i7 3770 k karta gtx 970 ram 16 gb płyta msi GD 80 starczy na 1080p 60 fps ? bo jak nie to kupie na konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy ktos wie czy i7 3770 k karta gtx 970 ram 16 gb płyta msi GD 80 starczy na 1080p 60 fps ? bo jak nie to kupie na konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować