Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenny ładunek - jeszcze jeden gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

36 postów w tym temacie

Też śmiałem się z tej pochodni, ale poszperałem i kotka będzie się dało zrobić ^^ Swoją drogą, jeśli dobrze pamiętam to w 1ce też pochodnia była. Ciekawe czy można walczyć z pochodnią w ręku, którą dosłownie się z tyłka wyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się jednego.. ostatnio wychodzi bardzo dużo materiałów ale nadal mam wrażenie jak by to wszystko działo się w tej samej lokacji ;/ i to mnie przerażą. Taki duży świat a nie ma nic innego? jakiegoś kawałka terenu pustynnego czy coś? Nawet śnieżnych elementów jest mało. Specem od wiedźmina nie jestem ale od gier już tak.. czuje nudę :( no ale zobaczymy w maju, mam nadzieje że źle czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że owa fauna i flora przedstawiana na filmikach będzie stanowić większość tego co zobaczymy w grze. Nie zapominajmy również, że mapa ma być pokaźnych rozmiarów. W książce zaś większość przygód Geralta odbywała się właśnie w takich klimatach. Jakoś to specjalnie nie przeszkadzało :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Koniec świata, wiedźmin z pochodnia.. ło matko! Co to teraz będzie...koniec świata
> zapewne. A na poważnie to jakoś nie stanowi to dla mnie najmniejszego problemu. Wiedźmina
> wzrok owszem przystosowany jest do widzenia w nocy, ale trzeba zauważyć, że jest to
> tylko namiastka widzenia zapewne w czarno białych kolorach jak u kota.

Wiedźmini nie walczyli przy świetle bo to tworzyło zwodnicze cienie utrudniające orientację. Dużo bardziej niż przy świetle woleli walczyć w ciemnościach.

Taki cytat z krwi elfów : "- A zatem można z nim walczyć za pomocą światła i ognia?
- Można, ale to niebezpieczne. Wiedźmin nie używa światła ani ognia, bo to przeszkadza widzieć. Każde światło powoduje cienie, a cienie utrudniają orientację. Trzeba zawsze walczyć w ciemności, przy świetle księżyca albo gwiazd. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 10:28, Amiga4ever napisał:

Koniec świata, wiedźmin z pochodnia.. ło matko! Co to teraz będzie...koniec świata
zapewne. A na poważnie to jakoś nie stanowi to dla mnie najmniejszego problemu. Wiedźmina
wzrok owszem przystosowany jest do widzenia w nocy, ale trzeba zauważyć, że jest to
tylko namiastka widzenia zapewne w czarno białych kolorach jak u kota. Używanie pochodni
więc e ogóle mnie nie dziwi.

Nie czytałeś książki to co ty możesz wiedzieć o Wiedźminach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2015 o 15:30, Wielki_Bubba napisał:


Wiedźmini nie walczyli przy świetle bo to tworzyło zwodnicze cienie utrudniające orientację.
Dużo bardziej niż przy świetle woleli walczyć w ciemnościach.

Taki cytat z krwi elfów : "- A zatem można z nim walczyć za pomocą światła i ognia?
- Można, ale to niebezpieczne. Wiedźmin nie używa światła ani ognia, bo to przeszkadza
widzieć. Każde światło powoduje cienie, a cienie utrudniają orientację. Trzeba zawsze
walczyć w ciemności, przy świetle księżyca albo gwiazd. "


Wiedźmini nie używają ognia i światła, ale gracz lubi widzieć, gdzie jest i z kim walczy ;)
Właśnie dlatego pochodnia mi nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 12:40, Kafar napisał:

Obawiam się jednego.. ostatnio wychodzi bardzo dużo materiałów ale nadal mam wrażenie
jak by to wszystko działo się w tej samej lokacji ;/ i to mnie przerażą. Taki duży świat
a nie ma nic innego? jakiegoś kawałka terenu pustynnego czy coś? Nawet śnieżnych elementów
jest mało. Specem od wiedźmina nie jestem ale od gier już tak.. czuje nudę :( no ale
zobaczymy w maju, mam nadzieje że źle czuje.


Może dlatego Masz takie uczucie, gdyż cały czas pokazywane są gameplaye z prologu gry, który jest jakby osobną lokacją?
Po prostu nie chcą zbyt dużo pokazywać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2015 o 16:03, lis_23 napisał:

Może dlatego Masz takie uczucie, gdyż cały czas pokazywane są gameplaye z prologu gry,
który jest jakby osobną lokacją?
Po prostu nie chcą zbyt dużo pokazywać i tyle.


Być może masz rację. Dlatego mam nadzieje że zawartość i ciekawość świata będzie lepsza już za niecały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się krzaki odchylają gdy jedziemy na koniu :) A postać tego niby kupca była wzorowana na facecie z reklamy Burger Kinga. Sami zobaczcie ;)

20150423194346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tyle tych wideo z gameplayem wyszło, a ja nadal nie obejrzałem ani jednego. Jakoś nie podoba mi się pomysł, oglądania teraz wszystkiego, żeby potem już nic nie zaskakiwało tak bardzo. Tym sposobem nie wiem nawet jak Wiedźmin prezentuje się graficznie, mimo że preorder już dawno zamówiłem, przekonam się jak wygląda i co jest w prologu dopiero jak płyta wyląduje u mnie w napędzie Xklocka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pre-order i tak złożony...
No i jednak machina działa. Gadaj, i narzekaj ile wlezie, ale skoro zamówiłeś kopię, to marketing zrobił swoje i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Obawiam się jednego.. ostatnio wychodzi bardzo dużo materiałów ale nadal mam wrażenie
> jak by to wszystko działo się w tej samej lokacji ;/ i to mnie przerażą. Taki duży świat
> a nie ma nic innego? jakiegoś kawałka terenu pustynnego czy coś? Nawet śnieżnych elementów
> jest mało. Specem od wiedźmina nie jestem ale od gier już tak.. czuje nudę :( no ale
> zobaczymy w maju, mam nadzieje że źle czuje.
Masz rację, lepiej całą grę od razu (wszystkie mapy/lokacje) wrzucić do internetu, niech ludzie oglądają i nie kupują, zamiast smaka sobie robić myśleniem "a jak inne lokacje wyglądają?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 03:51, Kuberman napisał:

Masz rację, lepiej całą grę od razu (wszystkie mapy/lokacje) wrzucić do internetu, niech
ludzie oglądają i nie kupują, zamiast smaka sobie robić myśleniem "a jak inne lokacje
wyglądają?"


Albo robić sobie niesmaka "kurde nie mają nic innego do pokazania" :) Jakoś z DA:I wrzucali inne biomy i bólu tyłka nie było że za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 21:53, Makoko napisał:

Już tyle tych wideo z gameplayem wyszło, a ja nadal nie obejrzałem ani jednego.


Śmiało możesz oglądać, to w kółko jedno i to samo praktycznie pokazują. Jeżeli chodzi o zawartość to może są dwa gameplaya o różnej zawartości. Chociaż z drugiej strony jeszcze tam z 3 tygodnie i już będziesz pewnie miał grę u siebie. Ja już czekam na swóją EK i raczej nowym materiałów będę unikał tym bardziej że za duzo nowe nie są i mnie już ten prolog przez wideo zaczyna nudzić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 03:42, Kuberman napisał:

> Pre-order i tak złożony...
No i jednak machina działa. Gadaj, i narzekaj ile wlezie, ale skoro zamówiłeś kopię,
to marketing zrobił swoje i tyle w temacie.


W Polsce wątpie że marketing zrobił co kolwiek. Ja kupuje W3 bo kupuje Polskie gry, każdą oraz bo mam porpzednie część. Marketing nie był potrzebny i myslę że np. jak by zebrać ludzi co zamówili w 1 dniu grę to ani jedna osoba nie kierowała się reklamami, po prostu wyczekiwała tego tytułu od czasu 2 słabej część albo od czasu 1 część (to ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować