Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja Assassin`s Creed Chronicles: China

14 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2015 o 15:51, Amiga4ever napisał:

Kogoś jeszcze kręci marka AC? Moim zdaniem powinni ją pogrzebać w spokoju. Co za dużo
to niezdrowo.


Jeśli kogoś nie kręci, niech nie gra. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 15:56, lis_23 napisał:

> Kogoś jeszcze kręci marka AC? Moim zdaniem powinni ją pogrzebać w spokoju. Co za
dużo
> to niezdrowo.

Jeśli kogoś nie kręci, niech nie gra. Proste.


W rzeczy samej. Mnie się przejadło dlatego zastanawiam się kto jeszcze wyczekuje kolejnych części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2015 o 16:07, Amiga4ever napisał:


W rzeczy samej. Mnie się przejadło dlatego zastanawiam się kto jeszcze wyczekuje kolejnych
części...


Np. ja?
Unity bardzo mi przypadło do gustu i oczekuję Victory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W sumie co kto lubi. Jedni wyczekuja kolejnych COD ja natomiast zawsze czekałem na NFS;))
To jesteś w o tyle gorszej sytuacji, że assasiny się z grubsza nie zmieniają, a nfsy są coraz gorsze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kogoś jeszcze kręci marka AC? Moim zdaniem powinni ją pogrzebać w spokoju. Co za dużo
> to niezdrowo.
Jakby było dobrze, to mogłoby być dużo. Tylko, ze oni schrzanili 3 części pod rząd.
> W sumie co kto lubi. Jedni wyczekuja kolejnych COD ja natomiast zawsze czekałem na NFS;))
Ja gram teraz zw stare Most Wanted. Do części po Carbonie mnie jakoś nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 19:50, NemoTheEight napisał:

Jakby było dobrze, to mogłoby być dużo. Tylko, ze oni schrzanili 3 części pod rząd.


Nie wiem o których mówisz. Czyżby o Black Flag, które jest najlepszą grą z serii zaraz po dwójce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unity bylo ok chociaz to cale zbieranie skrzynek, znajdziek czy wciskanie jakiejs aplikacji na telefon i masa innych psujacych immersje rzeczy wychodza mi bokiem i gralem troche z przymusu. AC rogue juz nie kupilem i myske ze moja kolekcja na polce juz sie nie powiekszy jesli nie zmienia kierunku w jakim idzie ta seria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2015 o 19:50, NemoTheEight napisał:

Jakby było dobrze, to mogłoby być dużo. Tylko, ze oni schrzanili 3 części pod rząd.


Które trzy części?

AC III, który jest najlepszą odsłoną serii ( obok dwójki )?

AC IV BF, który jest trochę słabszy ze względu na zbyt dużą ilość pływania, ale który jest nadal b. dobrą grą?

AC Unioty, który w końcu wraca do dużego miasta i klimatów bliższych serii?

Chyba, że mówisz o Rogue, le to jest raczej taki wypełniacz, niż pełnoprawna odsłona serii.

Changeable - Dziwisz się, że ktoś może czekać na kolejną odsłonę AC, a Sam jako kontrapunkt podajesz serię, której ostatnia dobra odsłona pojawiła się ... 10 lat temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Jakby było dobrze, to mogłoby być dużo. Tylko, ze oni schrzanili 3 części pod rząd.
>
>
> Które trzy części?
>
> AC III, który jest najlepszą odsłoną serii ( obok dwójki )?
>
> AC IV BF, który jest trochę słabszy ze względu na zbyt dużą ilość pływania, ale który
> jest nadal b. dobrą grą?
>
> AC Unioty, który w końcu wraca do dużego miasta i klimatów bliższych serii?
>
> Chyba, że mówisz o Rogue, le to jest raczej taki wypełniacz, niż pełnoprawna odsłona
> serii.
>
> Changeable - Dziwisz się, że ktoś może czekać na kolejną odsłonę AC, a Sam jako
> kontrapunkt podajesz serię, której ostatnia dobra odsłona pojawiła się ... 10 lat temu?
>

Coś chyba źle zrozumiałeś moją wypowiedź.. Albo chciałeś oznaczyć Amiga4ever ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2015 o 00:03, Changeable napisał:

>

Coś chyba źle zrozumiałeś moją wypowiedź.. Albo chciałeś oznaczyć Amiga4ever ;)


Tak, ta druga opcja ;) sorki.

Ogólnie można by jakoś poprawić cytowanie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby oszczędzić sobie takich bzdur jak Chronices. Marnują tylko dobre ramy historyczne na mega gnioty. Na ten przykład chciałem zagrać w AC osadzonego w Rosji a przede wszystkim w Indiach (zawsze podchodziłem do tej serii, pod kątem ciekawych, aczkolwiek niekoniecznie wszystkim znanych ram czasowych) - a tu dupa. Oba światy zostaną pokazane w tak okrojonej wersji. Po prostu świetnie - marnowanie miejsc na dobre scenariusze.

PS. Mogliby wreszcie w Ubi zatrudnić chociaż jednego scenarzystę, bo ta jednoręka małpa po trepanacji czaszki i podwójnej lobotomii niezbyt sprawdza się w roli twórcy fabuły, zwłaszcza, że musi mieć mocno uszkodzony mózg od ciągłego walenia głową w klawiaturę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować