Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Codemasters zapowiada Overlord: Fellowship of Evil

15 postów w tym temacie

Wiedziałem, że to zbyt piękne aby było prawdziwe. Miał być Overlord a jest to coś. Ja nie mówię, że to będzie zła gra czy coś. Ale to nie to czego oczekiwałem. Zawiedli mnie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, a kiedy zapowiedź "prawdziwego" Overlorda? Bo tego czegoś nawet nim nie nazwę...
To jakaś nowa moda, by zamieniać dobre marki gier w jakieś dna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Okej, a kiedy zapowiedź "prawdziwego" Overlorda? Bo tego czegoś nawet nim nie nazwę...
> To jakaś nowa moda, by zamieniać dobre marki gier w jakieś dna?

Dokładnie. Najpierw Fable, gdzie była radość że robią kontynuacje, ale niestety się okazało że nie robią Fable 4 tylko jakieś Fable Legends. A teraz zamiast zrobić Overlord3 robią Overlord: Fellowship of Evil. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inb4 "hejterzy tacy mądrzy, pewnie już grali w grę, że osądy wydają" :P

A tak serio - tragedia :( Prawiejak z remakiem Syndicate, gdzie cechy wspólne produktu nowego i starego kończyły się na nazwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 19:18, Ssseth napisał:

Dokładnie. Najpierw Fable, gdzie była radość że robią kontynuacje, ale niestety się okazało
że nie robią Fable 4 tylko jakieś Fable Legends. A teraz zamiast zrobić Overlord3 robią
Overlord: Fellowship of Evil. Ehhh


Zapomniałeś jeszcze o Dungeon Siege III i Driver: Speedboat Paradise...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Torchlord?

A czy to ma jakikolwiek związek poza rzutem izometrycznym? Dla mnie wygląda to na takie Lara Croft and the Guardian of Light/Temple of Osiris albo którąś z gier LEGO od Traveller''s Tales, czyli zręcznościówko-platformówek opartych na kooperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ci producenci mają z tymi multiplayerami ostatnio? Łatwiej zrobić i mniej kasy wydać? Lepiej by wzięli się za porządnego singla, a nie kombinują niepotrzebnie. Bo wychodzi przeciętny singiel i słabe multi. Weźmie kilka osób się za granie, pogra chwilę razem, koniec i nie wiadomo co zrobić dalej. Singiel to można przechodzić kilkakrotnie. A nie wmuszać coś na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Overlordem ma niewiele wspólnego, jednak gdzieś kiedyś na jakieś wyprzedaży 4-pack i gra z ekipą może dać sporo zabawy, premierowo omijam szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować