Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przyszłość jawi się w czarnych barwach - czyli zapowiedź prezentacji Call of Duty: Blakc Ops 3

16 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2015 o 22:33, Arthas97 napisał:

Zwiastun fenomenalny, ale bardziej pod jakiś film, a szkoda, że to wszystko zostanie
drastycznie spłycone do kilkunastogodzinnej rozgrywki.


Wyjąłeś mi to z ust. Sam do CoDa nic nie mam (choć ostatni raz grałem w pierwszego BO), ale tutaj aż prosi się o coś głębszego.

Swoją drogą - to co jeszcze niedawno traktowane było w kategoriach science-fiction, powoli staje się rzeczywistością i prawdziwymi problemami. Wiadomo, że to nie ten sam kaliber, co modyfikacje człowieka, ale przypomnijcie sobie, jak parę lat temu reagowaliście na drony w BO2 lub Ghost Recon - przecież to był totalny odlot, a dzisiaj może go sobie zafundować praktycznie każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zwiastun fenomenalny, ale bardziej pod jakiś film, a szkoda, że to wszystko zostanie
> drastycznie spłycone do kilkunastogodzinnej rozgrywki.
Dokładnie! Muzyka i tematyka lekko przywodzą mi na myśli "Ex Machinę", choć tam problem polegał na czymś trochę innym; tutaj tematyka jest mocno zbliżona do Deus Exa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 23:06, LESZ3u napisał:

Swoją drogą - to co jeszcze niedawno traktowane było w kategoriach science-fiction, powoli
staje się rzeczywistością i prawdziwymi problemami. Wiadomo, że to nie ten sam kaliber,
co modyfikacje człowieka, ale przypomnijcie sobie, jak parę lat temu reagowaliście na
drony w BO2 lub Ghost Recon - przecież to był totalny odlot, a dzisiaj może go sobie
zafundować praktycznie każdy.


Niedługo jeszcze dojdzie VR; do tego SI Googla, która jest w stanie sama się uczyć. Za jakieś 20 lat człowiek poleci na Marsa. To wszystko wydaje mi się piękne i jednocześnie przerażające w pewnym sensie... Potęga ludzkiego mózgu jest niesamowita, ale mam wrażenie, że już teraz ona rośnie tylko u niektórych ludzi- kosztem potencjału umysłów innych. Mam na myśli oczywiście technologię i wynalazki, które znacznie ułatwiają życie. I nikogo tu nie oskarżam; zjawisko to jest niezbędne przy obecnym "turbokapitaliźmie", który cały czas nabiera prędkości. To kwestia ewolucji, choć postęp gatunkowy w tym wypadku dotyczy, tak jak mówiłem, jedynie niektórych ludzi. Dla innych to bardziej degeneracja następująca, póki co, powoli. Skomplikowany temat, można by godzinami o tym rozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To będzie prawdopodobnie najbardziej zmarnowany potencjał w historii fabularnych
> fpsów,
> > obym się mylił.
>
> Po czym wnioskujesz?
To CoD gra typowo nastawiona na multi gdzie single to zwykły dodatek przeważnie że słaba fabułą. Naprawę nikłe szanse na to że stworzą głęboką ciekawą fabułę. Zapewne skończy się na walce cyber żołnierzy popierających rozwój technologii i przeciwnej jej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować