Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - poznaj kulisy powstawania gry

33 postów w tym temacie

mam ogromne obawy o wersje konsolowa, czy jest jakis gameplay z PS4/XO?? na dodatek developerzy graja na PC ;] planowalem zakup na ps4 ale sie wstrzymam i pewnie kupie wersje PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska firma...mało polska... ale co tu się dziwić. Nie tylko Polacy pracują poza granicami swego kraju ;)
A czemu grają na PC? Bo to dojrzali gracze których stać na upgrade pc. Konsole wciąż są głównie dla młodszych odbiorców moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Polska firma...mało polska... ale co tu się dziwić. Nie tylko Polacy pracują poza granicami
> swego kraju ;)
> A czemu grają na PC? Bo to dojrzali gracze których stać na upgrade pc. Konsole wciąż
> są głównie dla młodszych odbiorców moim zdaniem.
dojrzały = stać na upgrade - serio?
konsola = młody odbiorca, pc = stary odbiorca - ty tak na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 11:47, jasnygwint napisał:

> Polska firma...mało polska... ale co tu się dziwić. Nie tylko Polacy pracują poza
granicami
> swego kraju ;)
> A czemu grają na PC? Bo to dojrzali gracze których stać na upgrade pc. Konsole
wciąż
> są głównie dla młodszych odbiorców moim zdaniem.
dojrzały = stać na upgrade - serio?
konsola = młody odbiorca, pc = stary odbiorca - ty tak na poważnie?


Patrząc na siebie to tak właśnie widzę. Pracuje wiec stać mnie na wymianę grafiki raz na dwa lata, a że lubię również grzebać w plikach, modować, a nie tylko grać wiec jasne że to właśnie PC stanowi platformę do gier.
Na konsole to już za stary jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Polska firma...mało polska... ale co tu się dziwić. Nie tylko Polacy pracują
> poza
> > granicami
> > > swego kraju ;)
> > > A czemu grają na PC? Bo to dojrzali gracze których stać na upgrade pc. Konsole
>
> > wciąż
> > > są głównie dla młodszych odbiorców moim zdaniem.
> > dojrzały = stać na upgrade - serio?
> > konsola = młody odbiorca, pc = stary odbiorca - ty tak na poważnie?
>
> Patrząc na siebie to tak właśnie widzę. Pracuje wiec stać mnie na wymianę grafiki raz
> na dwa lata, a że lubię również grzebać w plikach, modować, a nie tylko grać wiec jasne
> że to właśnie PC stanowi platformę do gier.
> Na konsole to już za stary jestem

Gorszych bredni już dawno nie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie tak że oni grają na pc tylko na pc robią gre. Wyobrażasz sobie że odpalą ps4/xbo i znaczą tworzyć gre. Gry na konsole też robione są na pccie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amiga4ever
Rozumiem Twoje podejście, sam lubię pogrzebać w komputerze, ale mam też PS3 i doceniam prostotę użytkowania konsoli - jak chce pograć z synem to odpalam konsolę i gram bez martwienia się o aspekty techniczne, potrafię zrozumieć, że nie każdy jest "komputerowo uzdolniony" i po pracy chce sobie popykać siedząc na kanapie z padem w ręce i nie matwiąc się o sterowniki, łatki, ustawienia grafiki itp.
Dan14NR
po co tak obcesowo? gram głównie na kompie, ale mogę zrozumieć co kolega miał na myśli - nie wszystkim młodym ludziom chce się grzebać w kompie i tez dla świętego spokoju wybierają konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Patrząc na siebie to tak właśnie widzę. Pracuje wiec stać mnie na wymianę grafiki raz
> na dwa lata, a że lubię również grzebać w plikach, modować, a nie tylko grać wiec jasne
> że to właśnie PC stanowi platformę do gier.
> Na konsole to już za stary jestem

To że grasz tylko na PC nie czyni z ciebie dojrzalszego gracza.
Myślę że to na czym gramy nie ma znaczenia. Dojrzałość - tego określenia możemy użyć przy doborze tytułów - zamiast gier bez fabuły warto wybrać coś o większej wartości - co zostawi wspomnienie jak po przeczytaniu dobrej książki. Wracamy teraz do platformy - uczucie to pozostanie po przejściu ambitnego tytułu zarówno na kosolach jak i PC.

Nie lubię platformowych wojen bo nie mają sensu. Każda platforma ma do zaoferowania kontrasty - niby to samo a jednak coś innego (nie mówię teraz o exclusivach).
Wszyscy podniecają się grafiką - oczywiście najlepsza jest na PC (bez dwóch zdań)
ale pamiętajmy o tym że nie każdego stać na wymianę karty graficznej co dwa lata.
Nie jestem gówniarzem, mam dobrą pracę, jestem zapalonym graczem i prowadzę magazyn o grach w telewizji - ale ciągłe inwestowanie w blaszaka to tylko nabijanie kasy producentom podzespołów i nie chcę w ten sposób wydawać ciężko zarobionej kasy.
Wolę mieć średniej klasy PC który poradzi sobie z odpaleniem nowych tytułów na medium i konsolę która pozwoli mi cieszyć się nowościami przez następnych 7-10 lat :)

Gry powinny łączyć a nie dzielić. Nie wprowadzajmy tu hardware''owego rasizmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 11:51, Amiga4ever napisał:

> > Polska firma...mało polska... ale co tu się dziwić. Nie tylko Polacy pracują
poza
> granicami
> > swego kraju ;)
> > A czemu grają na PC? Bo to dojrzali gracze których stać na upgrade pc. Konsole

> wciąż
> > są głównie dla młodszych odbiorców moim zdaniem.
> dojrzały = stać na upgrade - serio?
> konsola = młody odbiorca, pc = stary odbiorca - ty tak na poważnie?

Patrząc na siebie to tak właśnie widzę. Pracuje wiec stać mnie na wymianę grafiki raz
na dwa lata, a że lubię również grzebać w plikach, modować, a nie tylko grać wiec jasne
że to właśnie PC stanowi platformę do gier.
Na konsole to już za stary jestem


Spoko, ja jestem za stary by co 2 lata robić upgrade kompa, sam na co dzień przy nich grzebie.
Osobiście wybrałem konsole świadomy jej wad i zalet.
Proszę nie szufladkuj wszystkich bo może być nieco inaczej.
@Adversage Masz u mnie duży kufel złocistego napoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, i znowu wojenki PC vs konsole ;)
Sam mam 36 lat i gram na PC, PS3 i PS4 i również doceniam prostotę i wygodę konsol, ale, nie oszukujmy się, konsole zawsze będą ( technicznie ) za PC, więc jeżeli jest się graczem, który nie lubi kompromisów, to w tytuły multiplatformowe gra się na PC. Za to na konsolach warto grać w tytuły ekskluzywne.
Dodam jeszcze, ze od paru lat gram na PC przy użyciu pada od X360 i ciężko mi trochę przerzucić się na myszkę i klawę, np. w GTA V można bez problemu sterować padem i strzelać za pomocą myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu grają na komputerze? Przecież oni w ogóle na tym materiale nie grają tylko testują dany element i poprawiają. Jaki miałby sens testować na konsoli a potem przenosić na komputer gdzie tu logika? Przecież większość materiałów jakie były, to były pokazywane na Xbox one.

@ Amiga4ever na zachodzie większość ludzi gra na konsolach na komputerach pracuje. Osobiście mam komputer który wiedźmina uruchomię na bardzo wysokich (nie mylić z ultra), a głównie po to mi taka mocna maszyna żeby pracować na programach graficznych (takie hobby), do tego też mam konsole PS4. I dużo więcej gram na konsoli niż na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja droga ku teraźniejszości...
- Arari 65xe
- Fanicom (pegasus)
- Amiga 600
- PSX
- PC
- PC + Xbox 360
- PC + PS3
- obecnie tylko mocny PC
PS4 czy X1 nie kupię bo nie mają gier które by mnie do tego skusily. Może jak wyjdzie Uncharted 4 lub Last of Us 2 to zakupie PS4. Ale patrząc na ostatnie 10 lat więcej frajdy dały mi gry stricto PeCetowe. Na PC również używam pada od x360 ale gdzie z padem ciężko to myche pośle np FPP shootery.
Ogólnie zbyt bardzo cenię sobie grafikę w 1080p jak i 60fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować