Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - poznaj kulisy powstawania gry

33 postów w tym temacie

> Dota lepsza! ; d
> A tak na poważnie, tego bym nie przewidział, że pod artykułem dotyczącym W3 zacznie się
> jatka platformowców.
przecież nawet jakby chodziło tylko o pc to by była jatka między fanboyami nv i amd, intel vs amd, pad vs mysz i klawiatura itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 13:18, Amiga4ever napisał:

Moja droga ku teraźniejszości...
- Arari 65xe
- Fanicom (pegasus)
- Amiga 600
- PSX
- PC
- PC + Xbox 360
- PC + PS3
- obecnie tylko mocny PC
PS4 czy X1 nie kupię bo nie mają gier które by mnie do tego skusily. Może jak wyjdzie
Uncharted 4 lub Last of Us 2 to zakupie PS4. Ale patrząc na ostatnie 10 lat więcej frajdy
dały mi gry stricto PeCetowe. Na PC również używam pada od x360 ale gdzie z padem ciężko
to myche pośle np FPP shootery.
Ogólnie zbyt bardzo cenię sobie grafikę w 1080p jak i 60fps

Spoko, ja np cenie sobie bardziej świat gry i fabułę niż grafę. Co kto lubi ot tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 13:28, Muntrill napisał:

> Moja droga ku teraźniejszości...
> - Arari 65xe
> - Fanicom (pegasus)
> - Amiga 600
> - PSX
> - PC
> - PC + Xbox 360
> - PC + PS3
> - obecnie tylko mocny PC
> PS4 czy X1 nie kupię bo nie mają gier które by mnie do tego skusily. Może jak wyjdzie

> Uncharted 4 lub Last of Us 2 to zakupie PS4. Ale patrząc na ostatnie 10 lat więcej
frajdy
> dały mi gry stricto PeCetowe. Na PC również używam pada od x360 ale gdzie z padem
ciężko
> to myche pośle np FPP shootery.
> Ogólnie zbyt bardzo cenię sobie grafikę w 1080p jak i 60fps
>
Spoko, ja np cenie sobie bardziej świat gry i fabułę niż grafę. Co kto lubi ot tyle


Jedno nie wyklucza drugiego ;) np Wiedźmin 3 w 1080p i 60fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2015 o 13:31, Amiga4ever napisał:


Jedno nie wyklucza drugiego ;) np Wiedźmin 3 w 1080p i 60fps...

Oczywiście, że nie :)
Ja osobiście wole minimalizować problemy z gram w dniu 0, możliwe że przesadzam, ale po ostatniej premierze GTA 5 na pc.. to problemy z konsoli to był mały pikuś.. ale co kto woli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 13:38, Muntrill napisał:


>
> Jedno nie wyklucza drugiego ;) np Wiedźmin 3 w 1080p i 60fps...
>
Oczywiście, że nie :)
Ja osobiście wole minimalizować problemy z gram w dniu 0, możliwe że przesadzam, ale
po ostatniej premierze GTA 5 na pc.. to problemy z konsoli to był mały pikuś.. ale co
kto woli..


Mało która gra pozbawiona jest patcha w dniu premiery :) najlepiej odczekać tydzień... Choć w przypadku Wiedźmina nie będę czekać ani minuty dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 13:42, Amiga4ever napisał:

>

Dnia 24.04.2015 o 13:42, Amiga4ever napisał:

Mało która gra pozbawiona jest patcha w dniu premiery :) najlepiej odczekać tydzień...
Choć w przypadku Wiedźmina nie będę czekać ani minuty dłużej ;)


Ano, mało która. Ja zaraz po północy odpalam grę i gram do póki nie usnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Polska firma...mało polska... ale co tu się dziwić. Nie tylko Polacy pracują poza granicami
> swego kraju ;)
Zmieniam zdanie o Wieśku, myślałem, że to będzie dobry produkt bo polski, ale jak widzę większość z producentem jest zagraniczna.. niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, konsolowcy już zaczęli zbierać inkwizycję :D
A co do gry to oby tylko tryb mroczny rzeczywiście był trudy. Bo poza zwiększonym dmg potworków to w 2 nie było niczego trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hahaha, konsolowcy już zaczęli zbierać inkwizycję :D
> A co do gry to oby tylko tryb mroczny rzeczywiście był trudy. Bo poza zwiększonym dmg
> potworków to w 2 nie było niczego trudnego.

A na czym innym owa trudność powinna polegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Zmieniam zdanie o Wieśku, myślałem, że to będzie dobry produkt bo polski, ale jak widzę
> większość z producentem jest zagraniczna.. niestety :(

Ciekawe wyciągnąłeś wnioski. Jak tam nie mam nic przeciwko ''współpracy międzynarodowej''. Skoro produkt ma być najlepszy to muszą przy nich pracować najlepsi ludzie. Myślę, że wielu dobrych Polaków (grafików, programistów etc.) pracuje już za granicą bo tam są bardziej doceniani. Dlatego też ściągają ludzi z zewnątrz. Dodając do tego jeszcze niski poziom polskich uczelni i sytuację na rynku pracy to wcale mnie nie dziwi, że ''naszych ludzi'' coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 01:45, hienamas12 napisał:

Widzę że prawię sami debile tutaj( chodzi mi o ten hejterski pc beton jakoś nie widzę
tutaj żeby konsolowcy obrażali tych co grają na pc )


Degrad -1 za obrażanie innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować