Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne przesunięcie filmowego Warcrafta

13 postów w tym temacie

Jako gracz wow, nawet nie czekam na ten film. Nie uważam by świat WoWa był wart robienia z niego filmu i nie wyobrażam sobie o czym ten film miałby być... musiałby chyba trwać 64 godziny by wszystko opowiedzieć w sposób zrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Literówka, powinno byc "pierwotnie", a jest "pierowtnie". Co do filmu to nigdzie mi się nie spieszy, więc mogę w spokoju na niego poczekać. Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsuwa pewnie jest spowodowana długą post produkcją. Z tego co słyszałem zdjęcia zakończyły się już jakiś czas temu, ale jako że film był kręcony głównie na green screenie, to chcą pewnie dopieścić efekty do granic możliwości.

Btw. to nie Dominic Cooper a Travis Fimmel gra główną rolę. (przynajmniej tak słyszałem z większości źródeł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 13:45, MBi napisał:

Jako gracz wow, nawet nie czekam na ten film. Nie uważam by świat WoWa był wart robienia
z niego filmu i nie wyobrażam sobie o czym ten film miałby być... musiałby chyba trwać
64 godziny by wszystko opowiedzieć w sposób zrozumiały.


Co? A co Ty myslisz ze ktos bedzie chcial ujac wszystkie watki z WoW-a w jednym filmie. Bedzie opowiedziana jedna, spojna historia i nic wiecej. Zreszta to czepianie sie na sile, akurat to ze universum jest bogate to plus.
Juz pomijam fakt ze film nie bedzie na podstawie WoW-a, a warcrafta, a to juz spora roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 13:45, MBi napisał:

Jako gracz wow, nawet nie czekam na ten film. Nie uważam by świat WoWa był wart robienia
z niego filmu i nie wyobrażam sobie o czym ten film miałby być... musiałby chyba trwać
64 godziny by wszystko opowiedzieć w sposób zrozumiały.


Spoiler o czym będzie film

Spoiler

Od dłuższego czasu będzie wiadomo, że film będzie się dziać w okresie otworzenia Mrocznego Portalu. Czyli pewnie obejmie końcówkę książki "Rise of the Horde" i fabułę Warcrafta I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duncan Jones? Świetnie, Kod Nieśmiertelności był fajny, ale Moon to jeden z najbardziej atmosferycznych filmów, jakie dane było mi oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 15:49, LESZ3u napisał:

Duncan Jones? Świetnie, Kod Nieśmiertelności był fajny, ale Moon to jeden z najbardziej
atmosferycznych filmów, jakie dane było mi oglądać.


A przy okazji facet jest wielkim fanem World of Warcraft. W wywiadzie mówił że gdy akurat musiał być w Europie to w środku nocy logował się do gry by raidować ze swoją gildią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jako gracz wow, nawet nie czekam na ten film. Nie uważam by świat WoWa był wart robienia
> z niego filmu i nie wyobrażam sobie o czym ten film miałby być... musiałby chyba trwać
> 64 godziny by wszystko opowiedzieć w sposób zrozumiały.

Dla mnie uniwersum było wspaniałe aż do cataclysmu potem zaczeło się robić jakoś niepoważnie, może to tylko moje odczucie, ale od tamtego momentu lore warcrafta straciło większość uroku. W każdym razie słyszałem, że film ma obejmować okres pierwszej wojny, czyli warcrafta 1, więc może być ciekawy. Osobiście najbardziej mi się podobał lore Warcrafta 2 i tam bym widział film, ale podejrzewam, że przez to, że opis pierwszej wojny nie jest tak bogaty jak innych fragmentów historii azeroth, zdecydowali się go uzupełnić filmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zapominają albo po prostu niewiedzą, że "lore" w WoW to owoc trzech części RTS''a WarCraft i wielu książek i komiksów.
Także Panie MBi, uniwersum WarCraft ma wiele materiału idealnego na filmy i nie jest to materiał z MMORPG.

Co do obsuwy, czerwiec przyszłego roku to tez niezbyt dobry termin jeżeli patrzeć ze na premiery filmowe, Batman v Superman na horyzoncie. Co dla mnie osobiście nie stanowi problemu, na oba się wybiorę do kina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować