Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zobacz nowe screeny

29 postów w tym temacie

Dobra dajcie mi już tą grę, Bloodborna przeszedłem wzdłuż i wszerz i nie mam w co grać. Teraz czas na Wiedźmina. Jak wyjdzie, to zapominam o realnym świecie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się screen''y z wersji PS4/XONE. Jeśli się nie mylę ostatni/przedostatni gameplay trailer był na XONE i wyglądało to ładnie. Trzymam kciuki za sukces nowej odsłony Wiedźmina 3 i ekipy CDR;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho... Zobaczcie screen z tymi robalami. Jakaś pustynia i dwa księżyce/planety na niebie. Obstawiam, że Ciri przeniesie na chwilę Geralta do innego świata. Albo trafimy tam w pogoni za Dzikim Gonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam dylemat życia, czy do Wiedźmina 3 brać PS4 CZY i5-4690 (które muszę kupić i wsadzić za swojego i3 2120 który nie ma szans z wiedźminem) + r9 270 (które już mam a wymiana nie wchodzi w grę).
Bije się z myślami od dawna, może ktoś przechyli szalę na którąś ze stron poważnym argumentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę ostatni/przedostatni gameplay
> trailer był na XONE i wyglądało to ładnie.

Mylisz się ostatni trailer i każdy inny był z PC. Z xone jedyny gameplay to ten z E3 2014, wszystko inne było nagrywane na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chłopaki mam dylemat życia, czy do Wiedźmina 3 brać PS4 CZY i5-4690 (które muszę kupić
> i wsadzić za swojego i3 2120 który nie ma szans z wiedźminem) + r9 270 (które już mam
> a wymiana nie wchodzi w grę).
> Bije się z myślami od dawna, może ktoś przechyli szalę na którąś ze stron poważnym argumentem.

Jak chcesz wzmocnić kompa tylko po to żeby na nim pograć, to proponuję Ci wybrać konsole. Ponieważ 90% gier jakie wychodzą wyjdą również na konsoli. Do tego nie będziesz miał problemu z ich uruchomieniem aż do wydania nowszej konsoli (a to gdzieś będzie za 5-6lat?). Do tej pory będziesz musiał inne cześć wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest na gramie, że czasem screeny są w konkretnych galeriach z nowszym designem a czasem mamy właśnie powrót do starej wersji jak tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że pecetowy ze mnie beton, to chyba jednak w Twojej sytuacji zdecydowałbym się na konsolę - taniej Cię to w ostatecznym rachunku wyjdzie. Zwłaszcza, że musisz jeszcze wymienić płytę główną.
Pytanie też ile kupujesz rocznie gier, bo mi np koszt karty graficznej zwraca się w cenach gier, które przez 2 lata kupię (pecetowe są zdecydowanie tańsze niż konsolowe u nas w kraju) :D
Niektóre gatunki też praktycznie nie są na konsole dostępne.
Powyższa zagwozdka (pecet czy konsola) została wzięta na warsztat przez PcLab - jest tam artykuł na ten temat razem z podsumowaniem kosztów. Możesz zerknąc :)

http://pclab.pl/art55555.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 21:13, Adum1 napisał:

Chłopaki mam dylemat życia, czy do Wiedźmina 3 brać PS4 CZY i5-4690 (które muszę kupić
i wsadzić za swojego i3 2120 który nie ma szans z wiedźminem) + r9 270 (które już mam
a wymiana nie wchodzi w grę).
Bije się z myślami od dawna, może ktoś przechyli szalę na którąś ze stron poważnym argumentem.

Po pierwsze jak masz zamiar wymienić procek to szukaj pod tą podstawkę co masz.Po drugie uwierz mi, że znajdziesz sklepy co oferują jeszcze procki i5 pod LGA 1155 w tym przedziale cenowym idzie dostać i5 3330, i5 3340 ,i5 3470 i i5 3570. Co w tym wypadku kupowanie konsoli po prostu się nie opyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oho... Zobaczcie screen z tymi robalami. Jakaś pustynia i dwa księżyce/planety na niebie.
> Obstawiam, że Ciri przeniesie na chwilę Geralta do innego świata. Albo trafimy tam w
> pogoni za Dzikim Gonem.
Te robale to chyba mrówkolwy. O ile pamiętam pustynia i mrówkolwy (albo tylko ich leje, nie pamiętam aż tak po latach) pojawiły się w Sadze. Przy jednorożcu i wtedy jak Ciri zaczerpnęła magii używając ognia jako źródła, żeby go wyleczyć. Albo mi się z czymś innym miesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Chłopaki mam dylemat życia, czy do Wiedźmina 3 brać PS4 CZY i5-4690 (które muszę
> kupić
> > i wsadzić za swojego i3 2120 który nie ma szans z wiedźminem) + r9 270 (które już
> mam
> > a wymiana nie wchodzi w grę).
> > Bije się z myślami od dawna, może ktoś przechyli szalę na którąś ze stron poważnym
> argumentem.
> Po pierwsze jak masz zamiar wymienić procek to szukaj pod tą podstawkę co masz.Po drugie
> uwierz mi, że znajdziesz sklepy co oferują jeszcze procki i5 pod LGA 1155 w tym przedziale
> cenowym idzie dostać i5 3330, i5 3340 ,i5 3470 i i5 3570. Co w tym wypadku kupowanie
> konsoli po prostu się nie opyla.
ja bym brał ps4 bo r9 270 za słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Po pierwsze jak masz zamiar wymienić procek to szukaj pod tą podstawkę co masz.Po drugie
> uwierz mi, że znajdziesz sklepy co oferują jeszcze procki i5 pod LGA 1155 w tym przedziale
> cenowym idzie dostać i5 3330, i5 3340 ,i5 3470 i i5 3570.

Chciałem wymienić MOBO bo to co mam to trochę przeżytek. Najbardziej mnie trapi karta graficzna bo nie wiem czy r9 270 uciągnie wiedźmina na w miarę grywalnej grafice i w minimalnie 40 FPSach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że pisze post pod postem ale nie mogę edytować.

Z kolei od PS4 odstrasza mnie brak antyaliasingu w wielu grach przez co odległe krawędzie i wąskie obiekty wyglądają koszmarnie, no i 30 FPS, jak gra mi działa na PC w 30 FPS to nie mogę w nią w ogóle grać, muszę mieć minimalnie 40-45, żeby grało się komfortowo.
Czy w przypadku PS4 nie jest to aż tak uciążliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2015 o 12:29, Adum1 napisał:


Z kolei od PS4 odstrasza mnie brak antyaliasingu w wielu grach przez co odległe krawędzie
i wąskie obiekty wyglądają koszmarnie, no i 30 FPS, jak gra mi działa na PC w 30 FPS
to nie mogę w nią w ogóle grać, muszę mieć minimalnie 40-45, żeby grało się komfortowo.

Czy w przypadku PS4 nie jest to aż tak uciążliwe?


Jakieś AA na PS4 jest, bardziej wkurza chyba brak V-sync ( a może też jest? ).
W kwestii ilości FPS: jakoś tego nie odczuwam na PS4, ani na PS3, ale ja nie jestem maniakiem ilości kl/s, potrafię grać w zmodowanego Skyrima w 20 kl/s i gra jest dla mnie płynna. W większość gier na PC ( poza strzelankami i RTS ami ) gram na padzie od X360 i nie odczuwam jakiś problemów z płynnością gry, nawet w tak wymagających tytułach jak AC Unity ( choć tu są momenty, gdy gra się ścina, ale to jest jakieś 5% podczas całego czasu gry ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować