Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zobacz nowe screeny

29 postów w tym temacie

> Śniło mi się że grałem na ultra i miałem 60 FPSów ^^ Dobry omen, może optymalizacja została
> poprawiona.

Jeśli masz i7 i GTX 980 to pograsz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> ilości kl/s, potrafię grać w zmodowanego Skyrima w 20 kl/s i gra jest dla mnie płynna.
> W większość gier na PC ( poza strzelankami i RTS ami ) gram na padzie od X360 i nie odczuwam

No właśnie, może to jest wina pada, myszka jest bardziej responsywna i intuicyjna niż pad więc przy niskiej ilości klatek czuć laga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2015 o 12:57, Adum1 napisał:


No właśnie, może to jest wina pada, myszka jest bardziej responsywna i intuicyjna niż
pad więc przy niskiej ilości klatek czuć laga.


W tego Skyrima gram na myszce i klawie i nie czuć laga nawet przy 20 kl/s. Może dlatego, że świat w TESV jest przeważnie pusty i niewiele się tam dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny dylemat sprzętowy i wziąłem ps4. Na PC musiałbym jeszcze wymieniać mobo i zwyczajnie mi się nie opylało. Kompa pewnie zmodernizuję za rok ;) bierz ps4, zawsze w jakieś exy jeszcze pograsz, a pc zawsze zmodernizujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 12:50, Ambr0ktn napisał:

> Śniło mi się że grałem na ultra i miałem 60 FPSów ^^ Dobry omen, może optymalizacja
została
> poprawiona.

Jeśli masz i7 i GTX 980 to pograsz ;P


Blisko, mam i5 i GTX 970.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > >
> Blisko, mam i5 i GTX 970.
>

Gościu z niemieckiego Gamestara twierdził, że odpalił ultra z włączonym futerkiem od Nvidii właśnie na i7 i GTX 980, wszystko śmigało przy 60 klatkach. Spadki były tylko w Novigradzie, ale do premiery miało to zostać naprawione. Sam mam 970 i mam nadzieje, że na high/ultra bez problemu pogram. 60 klatek nie muszę mieć, lock na 40-45 w zupełnosci mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 14:33, Ambr0ktn napisał:

Sam mam 970 i mam nadzieje,
że na high/ultra bez problemu pogram. 60 klatek nie muszę mieć, lock na 40-45 w zupełnosci
mi wystarczy.


Mi też nie zależy na futrze i 60 FPSach. W takim FC4 atakowało mnie stado wilków, futro niby włączone (wyglądało paskudnie) i nie miałem jakichś ścinek. Jak nie zaatakuje mnie kilkanaście wilków naraz to powinno być ok, to samo ze zniszczalnym otoczeniem, które tylko będzie przy niektórych walkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem takiej podniety ta gra....dali by jakies materialy z cyberpunk a nie te same screeny....wiedzmin na koniu, wiedzmin bez konia, wiedzmin trzymajacy miecz...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować