Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Warhammer i Star Wars: Battlefront nadchodzą! - Gram informacji (20-24 kwietnia 2015)

8 postów w tym temacie

Wszystko fajnie, tylko powinniście przedłużyć czas w którym ukazuje się ,,przejście'''' z napisem gram informacje. W obecnej formie nie wygląda to za ciekawie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko fajnie, tylko powinniście przedłużyć czas w którym ukazuje się ,,przejście''''
> z napisem gram informacje. W obecnej formie nie wygląda to za ciekawie ;).

Yepp, popracujemy nad tym, w następnym wydaniu zaproponujemy coś poprawionego. ;) Dzięki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dobre np. do puszczenia sobie w tle podczas innych zajęć. Choć ja bym chętniej słuchał przyjemnego głosu żeńskiego :) Też dlatego, że aktualny prezenter mówi trochę "przez nos" czy cuś i czasem nie słychać zbyt wyraźnie. Zgadzam się też z przedmówcami, że przejście nieco za krótkie. Sam pomysł ok. Próbować, próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, szczególnie dla tych którzy maja mniej czasu na czytanie prasy. Ja bym jeszcze zmienił ten dźwięk na początku kiedy widzimy napis gram.pl. Jest mało przyjemny dla ucha zwłaszcza kiedy ma się słuchawki. ;)

A nawiasem mówiąc to Total War: Warhammer budzi we mnie pewne nadzieje, bo nie było jakiejś wybitnej produkcji osadzonej w tym uniwersum. Jest szansa, że to będzie pierwszy TW, który przyciągnie mnie do siebie na dłużej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować