Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Dobry Wieczór ;)
Przypomniały mnie sieostatnio 2 kawałki muzyczne z filmu "The Girl Next Door" czyli " Dziewczyna z sąsiedztwa".
I tam byly 2 sceny nastepujące po sobie:
1. Jak już wracali z tego balu gdzie krecili ten film, i w samochodzi pili szampana wszyscy czyli w szóstkę. Jedyne o rozumialem ze słów to "Oceans", ale nie jestem pewny
2. Jak już tamci wyszli i Matthews został w samochozie z Danielle i tam sie kochali. I tu była taka swietna piosenka , lecz ze słów nie wiem czy dobrych pamietam "This is love it..."
By,mbył bardzo wdzięczny temu kto podałby mi te 2 piosenki, lub samą tą drugą, bo na niej mi najbardziej zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałbym takie pytanie, jak nazywał się rosyjski kompozytor, który wyemigrował do USA i tam napisał utwór, nie pamiętam tytułu, ale było chyba tam słowo Enterprises. W. Malicki wczoraj w kabaretach grał ten utwór na fortepianie, i nie mogę soie przypomnieć, co to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:48, boduczek napisał:

Pisze z prośbą do wszystkich którzy mogą coś wiedzieć na ten temat, lub nawet słyszeli tą piosenkę.
http://pl.youtube.com/watch?v=_q8uihy41nY otóż tu jest do niej link, byłbym nie zmiernie wdzięczny
jak ktoś podałby mi jej tytuł lub linka do całej tej piosenki. Bardzo proszę o pomoc.


Trochę poszperałam i znalazłam Eternellement - Tragédie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... chodzi mi o pewną pieosnkę... na pewno ją słyszeliście, tylko, ze nie wiem jak ją opisać, oprócz: "dummmmmm, dum, dum, dum, dum, dumm" ;D Otóż piosenka często jest używana w filmach, w sytuacji typu - dwóch biegaczy, zażarta walka, przy mecie wszystko jest w spowolnionym tempie, wchodzi ta muzyka, jeden biegacz wygrywa wyścig i się cieszy ;D

Naprawdę nie mogę nawet podać fragmentu na youtube ;P Ale utwór na pewno kiedyś słyszeliście. Kojarzy ktoś? ;P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 09:22, bartek_kawa napisał:

Ech... chodzi mi o pewną pieosnkę... na pewno ją słyszeliście, tylko, ze nie wiem jak ją opisać,
oprócz: "dummmmmm, dum, dum, dum, dum, dumm" ;D Otóż piosenka często jest używana w filmach,
w sytuacji typu - dwóch biegaczy, zażarta walka, przy mecie wszystko jest w spowolnionym tempie,
wchodzi ta muzyka, jeden biegacz wygrywa wyścig i się cieszy ;D

Naprawdę nie mogę nawet podać fragmentu na youtube ;P Ale utwór na pewno kiedyś słyszeliście.
Kojarzy ktoś? ;P

Pozdrawiam


Jeśli dobrze skojarzyłam, to ten "kawałek", o który pytasz to utwór Vangelisa- "Chariots of Fire" ("Rydwany ognia"):-)

a tu jest do niego link:
http://www.youtube.com/watch?v=TYJzcUvS_NU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że chodzi o kawałek, który leciał w filmie Bruce Wszechmogący, gdy ten w spowolnionym tempie biegł z dzbanem mleka (czy innego płynu) i lał to do kubków ustawionych w rzędzie dzieci, rozlewając to mleko we wszystkie strony świata...

A od siebie dodam taką zagadkę do rozstrzygnięcia: Jak nazywa się piosenka z zeszłego chyba roku, w której główny motyw muzyczny to ta melodia z piosenki "Equador"? Wokalistka śpiewa coś w stylu: "... so if you want to party, come on and move your body, your body and your soul" Kojarzycie? Ma taki wakacyjny klimacik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 22:20, Igor FCBayern napisał:

Kojarzycie? Ma taki wakacyjny klimacik...

Starstylers - Keep On Moving ;) Gugyl my friend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 22:24, wip_01 napisał:

> Kojarzycie? Ma taki wakacyjny klimacik...
Starstylers - Keep On Moving ;) Gugyl my friend :D

O, to chyba to, bo kojarzę tytuł :) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować