Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

dzisiaj w radiu słyszałem piosenkę i strasznie mi się spodobała, jest już stara, instrumentalna na saksofonie i gitarze, ta piosenka chyba leciała nawet w jakiejś części kilera, na saksofonie gra chyba cindy lauper, nie jestem pewny, proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 15:41, UnionPacific napisał:

Z tego co wiem, wszystkie piosenki w Kilerze i Kilerach 2-óch są autorstwa Elektrycznych
Gitar.

Przy okazji podałbyś na jakiej stacji.


nie jestem pewny, ale chyba na "trzy dekady", albo "rmf"

tak co do tych elektrycznych gitar to właśnie wczoraj się przekonałem, ale ta piosenka mi się kojarzy z tą o którą mi chodzi - http://www.youtube.com/watch?v=LxHK34NeHsA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ja bym prosił o pomoc - poszukuję jednej piosenki a właściwie to wykonawcy. ;-)

Wiem tyle:

- utwór nie najnowszy, ma przynajmniej parę lat, tak mi się przynajmniej wydaje
- śpiewany przez mężczyznę, po angielsku choć gdzieś tam chyba słyszałem przez moment kobiecy głos
- gatunek to hm ... ciężko powiedzieć - trip hop? W każdym razie słychać gitary i dużo klawiszy [ keyboard? ]
- dość często powtarzana na rmf fm i w radiu zet bodajże
- w refrenie jest mniej więcej coś takiego "I feel fine / and I touch face / And I coś tam, coś tam" [ wiem że mało ale może ktoś coś skojarzy ] ;-)

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 13:20, demigod93 napisał:

jak sie nazywa piosenka, ktorej murzyn tanczy pomiedzy proszkami do prania ?


Pewnie chodzi o Kid Cudi - Day And Night.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Wiem, ze pytanie ktore zadam za chwile bedzie strasznie glupie, ale juz od dluzszego czasu probuje znalezc pewna piosenke w ktorej refren brzmial " nanananana nana" (XD) costam ''everyday'' pozniej. Piosenke wykonywal chyba Bob Marley (to tylko przypuszczenia), jednak przesłuchałem ostanio jego plytke i tego utworu nie znalazlem.
Ten kawałek jest dosc stary.

nie mam pojecia jak to znaleźć, zadnych slow nie pamietam tylko to cholerne nanana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czegoś szukam. Dokładnie piosenki do riffu, motywu przewodniego "Tak to leciało". Może to i głupie, bo to już dużo informacji, ale szukałem na wiki - nie było nic o tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 16:03, Slayer_Watti napisał:

Jaki był tytuł piosenki, w której w teledysku kolesie pod koniec "zdejmowali twarze"
i okazywało się,że każdy był kim innym.Strasznie mi się podobała a zapomniałem tytułu
;p

Trochę mało ... może napisz wszystko co wiesz to będzie łatwiej skojarzyć. Ci "kolesie" to byli muzycy czy po prostu przypadkowe osoby w teledysku? W jakim języku śpiewali? Jaki to był gatunek? Anything.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 13:57, nazgul47 napisał:

> jak sie nazywa piosenka, ktorej murzyn tanczy pomiedzy proszkami do prania ?

Pewnie chodzi o Kid Cudi - Day And Night.


dokładnie ;] thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować