Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2010 o 22:21, Piotrek_K napisał:


Niestety, ale to nie to.

Powtórze pytanie, bo już następna strona:P

Szukam tytułu piosenki. Teledysk wyglądał tak, dzieciaki(2: Biały i afro amerykanin) nie poszły do szkoły i zorganizowały sobie casting na którym tańczyło dużo ładnych dziewczyn:) Kojarzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 20:33, nazgul47 napisał:

Potrzebuję piosenki z Dr House''a, sezon 6 odcinek 5. Moment gdy widzimy policjanta i
jego syna po operacji czaszki.


Jeżeli chodzi o ten odcinek to znalazłem dwie piosenki, które w nim zostały użyte. Może to któraś z tych :)

"Fire Escape" - Fanfarlo
http://www.youtube.com/watch?v=-e6453HyewA

"Sarah" - Ray LaMontagne
http://www.youtube.com/watch?v=fZdF8gP8xmI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki, w miarę nowej, w której refren jest śpiewany przez kobietę, a zwrotki przez jakiegoś rapera (?), "na ucho" czarnoskórego :P

Wiem, że w refrenie jest nacisk na "For You", później coś w stylu "I''ll be looking back" ^^ No i na końcu nucenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 19:44, Gumisiek2 napisał:

Szukam piosenki, w miarę nowej, w której refren jest śpiewany przez kobietę, a zwrotki
przez jakiegoś rapera (?), "na ucho" czarnoskórego :P

Wiem, że w refrenie jest nacisk na "For You", później coś w stylu "I''ll be looking back"
^^ No i na końcu nucenie.


Wydaję mi się, że to będzie Black Eyed Peas - Meet Me Halfway ;]
http://www.youtube.com/watch?v=IzvkgdyUoqo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mistrzu, ale większe zaskoczenie byłoby, gdyby to była piosenka jakiejś debiutantki :P Tak czy siak, bardzo mi się spodobała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja mam cięższy problem... Poszukuję piosenki, którą słyszałem w programie 52, emitowanym na MTV. Leciała ona w intro, kiedy główny bohater rozwalał młotkiem monitor i wtedy leciał niezły rock alternatywny. Dokładnie był to chyba 2 odcinek, drugiej serii, niestety nie mogę jej za Chiny znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 19:45, Redjevel napisał:

/.../

Widać się pomyliłem, ale to już nie aktualne, bo w końcu znalazłem :D Chodziło mi o utwór Editors - Papillon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki która leciała często na kanale 4fan.tv. Leciał jakieś 4-5 lat temu. Pamiętam jedynie teledysk. Był to kawałek jakiejś polskiej grupy, wykonującej Rap. Byli tam też raperzy z innych państw między innymi z Francji. Teledysk był utrzymany w kolorze zielonym.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować