Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Hm. Damski głos, gitarra. Chyba przeróbka piosenki, jaką nagrał Justin Timberlake z kimśtam. W refrenie słychać "I''m trying using techology" czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często leci w radio, śpiewa mężczyzna w refrenie słychać coś w stylu "I love you tonight" i murzyński głos który odlicza "1 2 3 4 everybody on the flor" czy jakoś tak. Gatunek to jakiś House chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 19:43, Adeq napisał:

Często leci w radio, śpiewa mężczyzna w refrenie słychać coś w stylu "I love you tonight"
i murzyński głos który odlicza "1 2 3 4 everybody on the flor" czy jakoś tak. Gatunek
to jakiś House chyba


z tym "everybody on the floor" to mi sie z Cascada -Evacuate The Dancefloor kojarzy, ale to raczej nie to :E

http://www.youtube.com/watch?v=A68j28KQaik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:03, luq napisał:



W jednym z komentarzy ktoś napisał, że to utwór "Big Guns",a został on skomponowany przez Christophera Brady''ego (generalnego twórcę muzyki do filmu). ;)

Znalazłem tę informację, żeby nie spamować tylko szczerym podziękowaniem za możliwość obejrzenia tego filmiku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu pewnej piosenki, która ma już dobre kilka lat. Niestety tradycyjnie nie kojarzę kompletnie melodii, pamiętam tylko teledysk. Na teledysku były dwie kobiety grające na skrzypcach. Jedna była ubrana na czarno druga na biało, był pomiędzy nimi wyraźny kontrast kolorystyczny. Przewijała się tam sceneria zimowa. Kobiety te niejako "walczyły" ze sobą swoją muzyką. Muzyki nie pamiętam, jedyne co sobie przypominam to to że piosenka była dość dynamiczna i do spokojnych nie należała. Jeżeli ktoś pamięta co to był za utwór, to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeezuuu, zamiast uczyć się do kolokwium szukam piosenki...
informacji mam tyle co nic, leciała dzisiaj w radiu około 14, była rytmiczna (chyba malutkie elementy elektroniki), a wokalista miał BARDZO specyficzny głos (tak jakby ktoś wziął i papierem ściernym szorował mu po strunach głosowych).
błagam, pomóżcie, bo nie mogę się przez to uczyć T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować