Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Wie ktoś jaka pisoenka leci w demie Wet? W tekście jest coś "Babe, you''re driving me mad (...) Babe, you''re driving me insane, insane, insaaa-aane"? Pytałem w temacie gry, ale tam nie wiedzą, więc uderzam tu ;)

EDIT: Ok, znalazłem na zagranicznych forach - The Arkham - Insane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam dylemat. Kiedyś słuchałem taką piosenke, więc:
Taki ciemnej karnacji gość, moze arab, chyba kręcone włosy. Spiewa po francusku.
I w tym teledysku idzie tak jakby miał dużego kaca, spotyka gościa. Ten kolo bierze go gdzieś do jakiegos budynku i tanczą, potem gosciu daje koncert i pada chyba? Takie pod techno?/trance??
Piosenke spotkałem tylko na ESKA TV, na vivie czy 4Fun jej jeszcze nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszukując yt trafiłem na taki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=qR1pziNR5Dg [ raczej 16+ tak aby nie było ] - pomijając to co jest tam ukazane, czy ktoś kojarzy tę muzykę, wykonawcę? Cokolwiek? Co prawda jest tam coś w opisie i w samym filmiku jednak niewiele mi to pomogło. Googlanie tu i ówdzie też nie dało wymiernych rezultatów. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 15:41, DesMonD__PL napisał:

No mam dylemat. Kiedyś słuchałem taką piosenke, więc:
Taki ciemnej karnacji gość, moze arab, chyba kręcone włosy. Spiewa po francusku.
I w tym teledysku idzie tak jakby miał dużego kaca, spotyka gościa. Ten kolo bierze go
gdzieś do jakiegos budynku i tanczą, potem gosciu daje koncert i pada chyba? Takie pod
techno?/trance??
Piosenke spotkałem tylko na ESKA TV, na vivie czy 4Fun jej jeszcze nie widziałem


Juz mam, nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale myślałem że może ktoś coś więcej będzie wiedział. Co prawda na last.fm jest ktoś o takim nicku ale też zbyt wiele informacji nie ma. No trudno, trzeba żyć dalej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wystarczy tylko napisać do owego użytkownika i zapytać czy nie umieścił gdzieś swojej muzyki za free (jamendo, czy jakiś netlabel, a może zwyczajnie na jakimś sendspace). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować