Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Ja mam pytanie: nie znam zbytnio tekstu, napewno piosenka leciała dziś w radiu :P Tekst refrenu dość prosty: whoya whoya oh yeah xD Kojarz ktoś? Prawdopodobnie nickelback, poznaje w wokalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uda wam sie zorientować w temacie, ale może słuchał ktoś dzisiaj audycji radiowej w Radio Gdańsk pod tytułem ''Młoda Polska Muzyka'' (Czy jakoś tak). Były tam 2 utwory, koleś co prowadził tą audycje gdy wymawiał nazwe zespołu usłyszałem coś w stylu ''Mug'', ''Nug'', coś w ten deseń, oraz nazwe albumu który brzmiał ''The stand'' - chyba... Problem tkwi w tym że szukałem tego w internecie i za cholere nie moge nic znaleźć, może wy znacie prawdziwą nazwe zespołu lub coś wam sie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 22:12, Dartitwo napisał:

Nie wiem czy uda wam sie zorientować w temacie, ale może słuchał ktoś dzisiaj audycji
radiowej w Radio Gdańsk pod tytułem ''Młoda Polska Muzyka'' (Czy jakoś tak). Były tam
2 utwory, koleś co prowadził tą audycje gdy wymawiał nazwe zespołu usłyszałem coś w stylu
''Mug'', ''Nug'', coś w ten deseń, oraz nazwe albumu który brzmiał ''The stand'' - chyba...
Problem tkwi w tym że szukałem tego w internecie i za cholere nie moge nic znaleźć, może
wy znacie prawdziwą nazwe zespołu lub coś wam sie kojarzy.


Może Nook? Takie cuś w necie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 22:12, Dartitwo napisał:

Nie wiem czy uda wam sie zorientować w temacie, ale może słuchał ktoś dzisiaj audycji
radiowej w Radio Gdańsk pod tytułem ''Młoda Polska Muzyka'' (Czy jakoś tak). Były tam
2 utwory, koleś co prowadził tą audycje gdy wymawiał nazwe zespołu usłyszałem coś w stylu
''Mug'', ''Nug'', coś w ten deseń, oraz nazwe albumu który brzmiał ''The stand'' - chyba...
Problem tkwi w tym że szukałem tego w internecie i za cholere nie moge nic znaleźć, może
wy znacie prawdziwą nazwe zespołu lub coś wam sie kojarzy.

Możę to Nook - The Stand http://muzyka.gery.pl/cms/index.php/418221/Nook,,,The,Stand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 22:25, prf napisał:

> Nie wiem czy uda wam sie zorientować w temacie, ale może słuchał ktoś dzisiaj audycji

> radiowej w Radio Gdańsk pod tytułem ''Młoda Polska Muzyka'' (Czy jakoś tak). Były
tam
> 2 utwory, koleś co prowadził tą audycje gdy wymawiał nazwe zespołu usłyszałem coś
w stylu
> ''Mug'', ''Nug'', coś w ten deseń, oraz nazwe albumu który brzmiał ''The stand''
- chyba...
> Problem tkwi w tym że szukałem tego w internecie i za cholere nie moge nic znaleźć,
może
> wy znacie prawdziwą nazwe zespołu lub coś wam sie kojarzy.
Możę to Nook - The Stand http://muzyka.gery.pl/cms/index.php/418221/Nook,,,The,Stand



Dzięki wam, o to chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w latach 90-tych na MTV (kiedy była to jeszcze stacja muzyczna) puszczali wiele dobrych kawałków. Pośród nich był jeden, którego niestety za nic na świecie nie potrafię odnaleźć. Kojarzę tylko to, że w teledysku były małe ludziki z wielkimi głowami, które jeździły po jakimś futurystycznym świecie w małych samochodzikach podczas śpiewania. Może ktoś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki, z której jedyne co pamiętam to kawałek refrenu, a konkretniej "...sorry, sorry, I''m so sorry..." ;-D Piosenka ma co najmniej 8 lat (ale nie wykluczam, że równie dobrze może pochodzić z lat 80-tych), była wykonywana przez kobietę i raczej miała klimat dyskotekowy (nasuwa mi się na myśl połączenie jakiejś piosenki popowej z "Moonlight Shadow", ale nie jestem pewny ^^). Będę dozgonnie wdzięczny za znalezienie tego utworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować