Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Szukam pewnwgo kawałka.

Świeży raczej to on nie jest. Typu "party". Początek piosenki zaczyna się takim jakby głosem robota. Słowa jakie pamiętam to - i get this feeling i get this feeling in yor eye''s ... im turning around bla bla bla. "i get this feeling" to refren tej piosenki. Prawdopodobnie słowa te mogą brzmieć inaczej bo szukając na googlach nie znalezłem nic, śpiewałem nawet do midomi i też nic z tego. Znam melodię więc ją nawet zanucić potrafię. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 15:54, Damianuss1 napisał:

Szukam pewnwgo kawałka.

Świeży raczej to on nie jest. Typu "party". Początek piosenki zaczyna się takim jakby
głosem robota. Słowa jakie pamiętam to - i get this feeling i get this feeling in yor
eye''s ... im turning around bla bla bla. "i get this feeling" to refren tej piosenki.
Prawdopodobnie słowa te mogą brzmieć inaczej bo szukając na googlach nie znalezłem nic,
śpiewałem nawet do midomi i też nic z tego. Znam melodię więc ją nawet zanucić potrafię.
Pomocy!

http://www.youtube.com/watch?v=uSD4vsh1zDA&ob=av2e ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam kawałka. Stary, folkowy, dosyć wolny. Zespół brzmieniem trochę przypomina The Hooters. Jedyne co pamiętam to zarys refrenu. Było coś w stylu

"cos tam cos tam tonight
cos tam cos tam alright
cos tam costam costam costam itd
cos tam cos tam alright
cos tam costam your sight
cos tam cos tam".

Dziś leciało w radio zet. Gość ma bardzo nietypowy glos. Piosenka stara, albo brzmi staro jak jakiś hicior z lat 90. Na pewno wszyscy to slyszeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki której klip był anonimowany(rysowany), były jelenie i pamiętam że na koniec Zombie/szkielety Jelenie szły w stronę żywego jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem wcześniej może teraz się uda :) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10034&pid=1823

Prosiłbym o przypięcie tego posta:

Widzę że wiele osób tu wchodzących usłyszało piosenkę gdzieś w radiu.

http://www.odsluchane.eu/

Pod tym adresem możecie sprawdzić tytuł oraz wykonawcę danego utworu (trzeba tylko znać stację oraz godzinę o której dany utwór był puszczany). Serwis ciągle się rozwija i dodawane są kolejne stacje.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj leciał film "Ja, Irena i Ja". Mam (chyba) trudne pytanie. Poszukuje tytułu piosenki, które leciała, jak synkowie lecieli helikopterem po tonącego Careya i blondynę ;p Czarny hip hop, z zabawnym refrenem...
Nic więcej nie wiem. Próbowałem wychwycić słowa, ale nie dalo rady...
Dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam piosenki. Pamiętam słowa, coś w stylu: "ziben ziben ajlulu, ziben ziben ain zwain". Pamietam tez, że grał tam akordeon. Rytm dosyć szybki. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewna francuska piosenka leciała często w radiu na przełomie 2011 i 2012 roku, dość długo, być może od początku grudnia aż do niedawna. Śpiewała solo kobieta, miała charakterystyczny głos, ni to lekko zachrypnięty, ni to taki mocny (na swój sposób). Jeśli by to miało pomóc, to ta wokalistka miała głos podobny do... Rainbow Dash z MLP :P
Instrumentów nie pamiętam, ale muzyka była skoczna, przyjemna dla ucha. Za wszelką pomoc dziękuję z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować