Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Hmm, a ja tu w sprawie nie konkretnej piosenki, a podobnych

http://www.youtube.com/watch?v=pbyOKKqsTfE

Mianowicie, chodzi o pewien moment wystepujacy w refrenie (Przykladowo 0:48 - 0:58 i z pewnoscia z naciskiem na dzwiek w 0:54), czy nie brzmi wam to jakos znajomo? Mi akurat bardzo, kto wie, moze ktoremus z was drodzy forumowicze rowniez. Ogolem piosenka o dziwo bardzo mi sie spodobala, dlatego jezeli znacie cos w podonych klimatach, podobnym rytmie/brzmieniu to zachecam do podzielenia sie tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz po głowie chodzi mi jedna piosenka:
- taki troszeczkę rock
- w refrenie jakiś dziecięcy chórek śpiewa "we are we are new proper nation, we are we are new generation
Wie ktoś, co to za piosnka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema! Ostatnio szukam piosenki, choć nie mam bladego pojęcia jak się nazywa. Śpiewa kobieta "something the love, czy love" i chór śpiewa "aaaaaaaa" i tak na przemian. Piosenka najczęściej była puszczana gdzieś w październiku 2011 w Radiu ZET i RMFFM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłam sobie skopiowac wypowiedz jednego z forumowiczow. Pilnie poszukuje tytulu i wykonawcy, a nawet nut, gdyby ktos posiadal i chcial sie podzielic.


" W Chłopaki Nie Płaczą Kuba Brenner odgrywa na skrzypcach pewien motyw z muzyki klasycznej.
Słychać go na poniższym fragmencie filmu w 01:26.
http://www.youtube.com/watch?v=1p6LRQRe5ds "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 23:38, Kajaaa89 napisał:

Pozwoliłam sobie skopiowac wypowiedz jednego z forumowiczow. Pilnie poszukuje tytulu
i wykonawcy, a nawet nut, gdyby ktos posiadal i chcial sie podzielic.


Zgaduje ze słuchu - Paganini Caprice no.24. Nuty pownienieś bez problemu znaleźc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2012 o 23:45, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Zgaduje ze słuchu - Paganini Caprice no.24. Nuty pownienieś bez problemu znaleźc.


Winszuję. Czapki z głów po prostu, z ciekawości poszukałem tego w paru programach i na różnych forach, ale jesteś chyba jedyną osobą, która to zidentyfikowała i podzieliła się swoją wiedzą :) Nice.

A tak swoją drogą, to chyba powinna łatwo znaleźć nuty, o ile pamiętam to Kaja jest imieniem żeńskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglada ktos Hawaii Five-0?? Szukam piosenki/melodii, ktora jest grana na koncu odcinka 19 sezonu 2. Sound Hound na androidzie nic nie wykryl niestety. Na google nie znalazlem nic chocby podobnego do tego (jakby co- tak, szukalem pod haslem hawaii five-0 season 2 episode 19 music ;)) ). Jesli jest tu jakis widz tego serialu i potrafi podac nazwe kawalka- bede mega wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zostałem poproszony o znalezienie piosenki która leciała w kwietniu rano na radiu Planeta albo RMF Maxxx ma być z gatunku Electro/House i gdzieś (pewnie refrenie) są słowa "You mean nothing to me" i jakieś "nanananana".
Wiem jak to musi brzmieć ale bardzo proszę o pomoc bo już rzygam przeszukiwaniem tego co puszczono kiedyś tam a piosenki wciąż nie widać,

EDIT: Jeszcze nowa informacja wokal był damski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 23:05, Richmond94 napisał:

Ja mam podobną odrobinę prośbę.


Strzelaj z resztą piosenek tego zespołu, wszystkie są do siebie podobne w zasadzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować