Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Witam...
Tak jak nazwa w temacie poszukuję nazwy utworu o raz wykonawcy :)
Bardzo spodobał mi się ten utwór bla bla bla :D [wiadomo o co chodzi] i tak coś czuję, że autor tego kawałka ma więcej tego albo po porostu to fajny pojedynczy track i nic więcej :)

http://www.youtube.com/watch?v=jJfC1hhFWDg

Za nazwę z góry dziękuje oraz

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
szukam tytułu piosenki, którą usłyszałem przeglądając kanały. Piosenka leciałą na Vivie, niestety nie wiem jak nazywał się ten program, ale miał miejsce w górach, tematem był sporty zimowe, a prowadząca Kasia Kępka, która przeprowadzałą wywiady m. in ze snowboardzistą. Moment w któym leciał ten kawałek, były przedstawiane rózne akrobacje na nartach i snowboardze. Piosenka jest z gatunku muzyki elektronicznej, trochę przypomina dubstep, wydaję mi się, że można w niej usłyszeć przez chwilę zapętloną frazę "shout out". Będę wdzięczny za pomoc, bo kawałek chodzi za mną cał dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 23:30, Akoss-94 napisał:

Wiesz jacy my głupi jesteśmy? A raczej ślepi?

Tym bardziej że to creative commons ergo można legalnie pobrać z sieci jak się wie skąd. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 23:30, Akoss-94 napisał:

Wiesz jacy my głupi jesteśmy? A raczej ślepi? Na końcu są creditsy...
łap :D
Oleg Serkov - Meditative

Hah dzięki! :D wiesz utwór jednak trochę trwa i sobie go słuchałem bo słuchałem... To, że tam w tle są fotki super modelek to już inna kwestia... :P ale to nie zmienia faktu, że lepiej następnym razem tego typu rzeczy warto oglądać do samiuśkiego końca :D Dzięki wielkie i pozdrawiam.

EDIT:
A co do samego utworu to na serio jest klimatowy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Piosenka jest dość leciwa, jednak niedawno usłyszałem ją w radio i dopiero teraz mnie zainteresowała.
W całości po francusku, w zwrotkach śpiewają pojedyncze osoby, w refrenie chór. Nie znam francuskiego, udało mi się rozpoznać jedynie "Se L''amour" na początku refrenu.

Jakieś pomysły, Gramowicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 21:08, Paluch_222 napisał:

Witam

Piosenka jest dość leciwa, jednak niedawno usłyszałem ją w radio i dopiero teraz mnie
zainteresowała.
W całości po francusku, w zwrotkach śpiewają pojedyncze osoby, w refrenie chór. Nie znam
francuskiego, udało mi się rozpoznać jedynie "Se L''amour" na początku refrenu.

Jakieś pomysły, Gramowicze?


In-Grid - C''est L''amour? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 17:32, balduran2 napisał:

> http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lOYPixoQjaI#t=333s Z czego
to pochodzi?
Z którychś "Transformersów", chyba tych najnowszych.

Heh je, batmana i ironmany już po łepkach sprawdzałem ^^. Teraz przynajmniej wiem na czym skupić swoją uwagę. Zobaczymy czy znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować